Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Pošlušte klapa ...
Mam ene torbe od GIVI, k mi niso všeč, ma kej čem ... torbe so in so za ponucat.

voyager.PNG.c26df161178b3353836ffc763f5fc7b3.PNG

Rabim nosilce za Transalp XL700.
Nekaj takšnega. Če so komu valjajo doma let me know ...
Če pa kdo pozna koga ali pa ve, da bi mi jih kdo naredil, pa, prosim, na dan z besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, GO_Tomi pravi:

Pošlušte klapa ...
Mam ene torbe od GIVI, k mi niso všeč, ma kej čem ... torbe so in so za ponucat.

Rabim nosilce za Transalp XL700.
Nekaj takšnega. Če so komu valjajo doma let me know ...
Če pa kdo pozna koga ali pa ve, da bi mi jih kdo naredil, pa, prosim, na dan z besedo.

Tudi take zadeve je včasih delal Stane Smodiš (Fismo), živi v bližini Grosupelj, je bil že tule na forumu omenjan... Pokliči ga in se pozanimaj. Ali pa eBay. Če bo sploh kaj ceneje kot original iz trgovine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 18. 4. 2018 ob 16:49, GO_Tomi pravi:

Pošlušte klapa ...
Mam ene torbe od GIVI, k mi niso všeč, ma kej čem ... torbe so in so za ponucat.

voyager.PNG.c26df161178b3353836ffc763f5fc7b3.PNG

Rabim nosilce za Transalp XL700.
Nekaj takšnega. Če so komu valjajo doma let me know ...
Če pa kdo pozna koga ali pa ve, da bi mi jih kdo naredil, pa, prosim, na dan z besedo.

nosilci za mehke torbe so običajno ene pol cenejše kot za kufre. še en nasvet: na mehkih torbah so običajno platični obročki. s štromarsko vezico jih pripneš na nosilec in je 100 % fiksno in ni bojazni, da bojo kam zlezle in jih boš skuril na avspuhu. vedno sem na daljših poteh imel sabo en šop vezic, ko snameš torbe jih pač odrežeš, itak stanejo par centov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Igi Pop said:

nosilci za mehke torbe so običajno ene pol cenejše kot za kufre. še en nasvet: na mehkih torbah so običajno platični obročki. s štromarsko vezico jih pripneš na nosilec in je 100 % fiksno in ni bojazni, da bojo kam zlezle in jih boš skuril na avspuhu. vedno sem na daljših poteh imel sabo en šop vezic, ko snameš torbe jih pač odrežeš, itak stanejo par centov.

To je vse že zdavnaj rešeno ;) Thanks anyway :)

_DSC0027_tonemapped.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej redek način pritrditve zadnjega kufra. Saj zaradi naslonjala ga verjetno niti ne bi mogel drugače namontirat. Pa še Star trek Enterprise efekt je omilil...1304344745_2018-07-0311_06_15.jpg.2d1f828ee331ae1a383c32c12f18d129.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
5 hours ago, sasosa said:

Mogoče izven teme,? je že kdo peljal šampanjec v kovčkih?

Nisem ga se peljal, ampak kamorkoli ga bos ze peljal, sem ti faus - slutim, da bo slo za posebno priloznost in za nekaj nepozabnega. :yea2:

pi es: smo pa ze peljali nekaj gajb pira z ATX-i. In to off road. :jezik::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, sasosa pravi:

Aha, peljal bi ga s seboj na morje pa se bojim, da bi se med potjo aktiviral:whistle:.

spakiraj v tank torbo, pa zamašek mora biti stran obrnjen od tebe, sicer maš čelado, samo se nikoli ne ve :P

ps. tudi šampanjec prevažajo v gajbah na kamionih, pa trese in nabija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, sasosa pravi:

Mogoče izven teme,? je že kdo peljal šampanjec v kovčkih?

Če je možnost, bi ga bilo bolje peljati v nahrbtniku ali tanktorbi. Zadnjič sem vozil za enim motorjem in gledal kako trese topcase. Nenormalno, vsaj trikrat bolj kot trese zadnji sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa daš na DHL pa nej se oni jebejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga že par krat vozil, nazadnje iz Alzacije domov. Resda v v mehkih stranskih torbah, zaviješ v obleke in to je to. Samo ne ga odpirati, dokler ga ne ohladis. Tankat topel šampanjec je tko kot tankat dizla v motor, ena Velka škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavil v brisačo in vrečko, na destinaciji ga dam v hladilnik in bo za ob večerji, hvala vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Za čelado ti iz iskušenj povem, da ne rabiš kufrov, lahko jo pa na zajlo ali mini kjlučavnico kam zapneš. Mene osebno moti pri poltrdih da "opletajo" in da so premočljivi, pa s traki jih je potrebno vezat. Pri 3p sistemu lahko pa dokupiš različne kovčke, jaz sem vzel 2x 20 litrov, ker mi paše da so čimbolj ozki.

39036931_2092234851036045_4201533190168379392_n.jpg

Zanimivi tej 20l. Se bova dogovorila, da priletim en dan v Wajdušno z mojimi SH36 pa malo zamenjava, da vidim, kako izpadejo 20l na mojemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Rey pravi:

Zanimivi tej 20l. Se bova dogovorila, da priletim en dan v Wajdušno z mojimi SH36 pa malo zamenjava, da vidim, kako izpadejo 20l na mojemu.

ni problema, vendar če že imaš 36 ne vem če je smiselno še 20 dokupit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vidim, da kupuješ za V-Stroma.

 Problematična je postavitev izpuha. Tukaj si poglej link in boš videl različne postavitve kovčkov. V vsakem primeru pride do nasimetrije zaradi izpuha. 

http://www.dl650.org/comparo-valises.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@The Lakl  tako je 08 letnik, 650. 

Sej kar se tiče simetrije se ne ubadam. Ker zaradi lepote ne bi imel enega gor.

Bolj me zanima če potem paše na ta nosilec bilo kateri stranski kovček od Givija? Ker iščem neko cenovno bolj ugodno rešitev, saddlebagi verjetno odpadejo zaradi visokega auspuha. Razen če bi homemade nosilce in distančnike naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Raavi pravi:

@The Lakl  tako je 08 letnik, 650. 

Sej kar se tiče simetrije se ne ubadam. Ker zaradi lepote ne bi imel enega gor.

Bolj me zanima če potem paše na ta nosilec bilo kateri stranski kovček od Givija? Ker iščem neko cenovno bolj ugodno rešitev, saddlebagi verjetno odpadejo zaradi visokega auspuha. Razen če bi homemade nosilce in distančnike naredil.

Mislim, da je nosilec za te kovčke https://www.tc-motoshop.si/si/stranski-kovcki-givi-v35n-par-i44430.shtml Če je, drugi ne gredo na te nosilce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!