Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Gre tud na zic preverjeno. Ga pa ne objame se ne vsede nanj kot namenski za sedež.

Recimo

https://sw-motech.com/en/products/luggage/tail+bags/4052572042618.htm

Nobenih problemov s to torbo. 4 x gurtne oviješ nekje na okvirju motorja in prepelješ čez šponarje na torbi. Se ne miga prevrača ali karkoli. Malo težje zajahaš moped to je pa vse. Se pa lahko nasloniš nanjo če je dovolj polna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam GIVI stranske torbe... točno takele... https://www.bscenter.si/Stranske-torbe-Givi-Tanklock-Easylock

No obeh je zadrga že zdelana...

1. Razmišljam, a je sploh možno popravit zadrgo (pozna kdo koga, ki na plastiko všije zadrgo).

2. Zdaj v akciji dubim dost ugodno nove enake. Mogoče na take nosilce, ki jih imam, gredo kaki večji ali drugi kovčki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, mladench pravi:

Imam GIVI stranske torbe... točno takele... https://www.bscenter.si/Stranske-torbe-Givi-Tanklock-Easylock

No obeh je zadrga že zdelana...

1. Razmišljam, a je sploh možno popravit zadrgo (pozna kdo koga, ki na plastiko všije zadrgo).

2. Zdaj v akciji dubim dost ugodno nove enake. Mogoče na take nosilce, ki jih imam, gredo kaki večji ali drugi kovčki?

2. žal samo easylock.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, mladench pravi:

pozna kdo koga, ki na plastiko všije zadrgo

Čevljarji to delajo. Naš popravi MX škornje, pancarje itd...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

2. žal samo easylock.

 

 

hmmm se pravi novi 3D600 pašejo gor. 22l ?

pred eno uro, Quest pravi:

Čevljarji to delajo. Naš popravi MX škornje, pancarje itd...

 

tnx, bom povprašal malo okoliške čevljarje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mladench pravi:

Imam GIVI stranske torbe... točno takele... https://www.bscenter.si/Stranske-torbe-Givi-Tanklock-Easylock

No obeh je zadrga že zdelana...

1. Razmišljam, a je sploh možno popravit zadrgo (pozna kdo koga, ki na plastiko všije zadrgo).

2. Zdaj v akciji dubim dost ugodno nove enake. Mogoče na take nosilce, ki jih imam, gredo kaki večji ali drugi kovčki?

jaz vsako leto malo ketnspreja prozornega (pdl) :) so pa kar hitro odleteli ročaji pri zadrgi, sem dal potem gor lepo rostfrei rinke (kot za ključe) in je mir

od kappe lahko daš gor tudi, 17x2

https://www.kappamoto.com/Soft-Luggage/Saddle-bags/RA314-Easylock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, mladench pravi:

hmmm se pravi novi 3D600 pašejo gor. 22l ?

 

seveda pašejo. Easylock sistem so. Enako kot tvoji sedanji, le raztegljivi. Škoda, ker za tvojega SHAD nima 3P sistema, kot sem si ga dal na Z900 (ugodna cena, različni kovčki pašejo gor, enostavni nosilci), čeprav ko gledam pdf mogoče celo pašejo, al pa bi rabili čisto malo predelave. Za300€ dobiš nosilce in kufre.

http://www.shad.es/en/shad-usa/products/fittings/kawasaki/z1000sx/2015/c12mar3mod481mot3930/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, mladench said:

hmmm se pravi novi 3D600 pašejo gor. 22l ?

Pašejo. Eno zadrgo več imajo, kar jih naredi celo uporabne. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tastarih so mi zdavnaj odleteli ročaji pri zadrgi, tako da uporabljam te rinkice od ključev. Lansko leto pa se je še na vrhu zadrge pri enem kovčku odlomil zobek ali dva, tako da ne zapre lih najlepše. Pri drugem pa lahko samo iz ene strani zapiram zadrgo, ker se na dnu snela.

Sem zdaj pregledal ocene uporabnikov in  so mi te 3D600 zelo mikavni... sploh ker se še razširijo na 22l...

Kappa pa tudi lep model. 

:hmm:

 

za Givi je TC dobavitelj, kaj pa za Kappo?

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo imeti na vrhu kovčka solarno ploščo za polnjenje akumulatorja ali pa ostalih pripomočkov.

Plošče so z vso elektroniko že za 30 eur. Lahko pa kar kovček, ki ima že to vgrajeno.

https://newatlas.com/wheelrider-mororcycle-top-case-carry-on-luggage-solar-panel/40275/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, mladench said:

Na tastarih so mi zdavnaj odleteli ročaji pri zadrgi, tako da uporabljam te rinkice od ključev. Lansko leto pa se je še na vrhu zadrge pri enem kovčku odlomil zobek ali dva, tako da ne zapre lih najlepše. Pri drugem pa lahko samo iz ene strani zapiram zadrgo, ker se na dnu snela.

Sem zdaj pregledal ocene uporabnikov in  so mi te 3D600 zelo mikavni... sploh ker se še razširijo na 22l...

Kappa pa tudi lep model. 

:hmm:

 

za Givi je TC dobavitelj, kaj pa za Kappo?

Aures? 

29 minutes ago, Racka11 said:

Zanimivo bi bilo imeti na vrhu kovčka solarno ploščo za polnjenje akumulatorja ali pa ostalih pripomočkov.

Plošče so z vso elektroniko že za 30 eur. Lahko pa kar kovček, ki ima že to vgrajeno.

https://newatlas.com/wheelrider-mororcycle-top-case-carry-on-luggage-solar-panel/40275/

 

Sicer energije ni nikoli prevec...ampak....motor ima svoj alternator. Med voznjo lahko komot polnis karkoli se ti pac prazni. Iskreno, bol rabim prostor v topcasu kot dodatno polnilno postajo. Ce si pesec, kolesar, ok, zmontiraj panel. Motor pa strom dela sam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav,

Ali mi lahko pomagate in poveste kateri stranski kovčki pašejo na te nosilce. Verjetno jih paše več?

Hvala.

image.png.8b4238a36b02b7dfd8be2f34f429dd29.pngimage.png.1f7c09c1a13c8a96cf185602bd725766.png

 

Popravljeno . Popravil kuzma 1974
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, kuzma 1974 pravi:

Pozdrav,

Ali mi lahko pomagate in poveste kateri stranski kovčki pašejo na te nosilce. Verjetno jih paše več?

Hvala.

image.png.8b4238a36b02b7dfd8be2f34f429dd29.pngimage.png.1f7c09c1a13c8a96cf185602bd725766.png

 

GIVI motoristični kovček 41 lit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, kuzma 1974 pravi:

Pozdrav,

Ali mi lahko pomagate in poveste kateri stranski kovčki pašejo na te nosilce. Verjetno jih paše več?

Hvala.

image.png.8b4238a36b02b7dfd8be2f34f429dd29.pngimage.png.1f7c09c1a13c8a96cf185602bd725766.png

 

slike so tako male, da...ne morem ugotoviti -GIVI verjetno.

V takem primeru je najbolje da greš na proizvajalčevo stran, Givi, Kappa, Shad, SWmotech itd...ter pogledaš po slikah če je podobno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala našel na TC motoshop. 

Gor pašejo  E41, E21 in TRK33. Najboljše bo da se odpeljem do trgovine in dejansko preverimo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je kateri pri nas zasledil pocen plastičen topcase štirioglate oblike za 2 čeladi. Dobiš une ovalne za 80€, najcenej štirioglato je pa 200+€ .

SAM_0670.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovalna kufra za dve čeladi mam dva. Iščem poceni štirioglatega plastičnega za dve čeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živijo družba... Kupim kufre nosilce mam Kappa- Givi.. Zgornji mora biti za dve enduro čeladi. Več prosim v Zs...   LP pa gasssaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, celjan89 pravi:

Živijo družba... Kupim kufre nosilce mam Kappa- Givi.. Zgornji mora biti za dve enduro čeladi. Več prosim v Zs...   LP pa gasssaaaa

Poglej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, celjan89 pravi:

Takšnega imam iščem bolj škatlastga: ) 

dve čeladi ti gresta samo še v 52 literskega...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, celjan89 pravi:

iščem bolj škatlastga: ) 

Si iz Šentjurja, vzemi Alu od Alpos-a.

Hm a še sploh delajo?

Sicer čelad nikoli ne tlačim v kovčke, tam so bolj ostale drobnarije. Kolesarska ključavnica okoli držala za roke sopotnika, čelada pa na sopotnikov sedež, da znotraj ni mokra v slučaju dežja.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!