Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Zanimiva debata o nosilnosti kovčkov :angry: :? :lol1:

GIVI in nosilnost ???

Ja itaq ko komplicirajo za vsako kilo pol pa se najde tip ki je zadevo obtežil z 20kg in je vse zdržalo.

Moje mnenje je da lahko vrednost kil ki jih poda proizvajalec brez problema množiš z dva kajti pri teh zadevbah je varnost najmanj x3

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Živjo,mene zanima,če grejo dve čelade v tanov kovček GIVI 46l,al bom moral kupiti maxio 52l,LP Curi

46 litrov je dovolj za dve čeladi...vendar imam jst 50 litrov da lahko poleg dveh čelad spravim not še kakšno malenkost....mogoče raje kupi kak liter dodatnega prostora da ti ni treba stvari pol stiskat notri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,pol grejo 2 čeladi v 46l,ker se mi zdi 52l mal velik za FZ6,je pa res da več spraviš noter,bom mel itak tut tank torbo za drobnerije,se bom še odločil, vsen hvala,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene zanima,če grejo dve čelade v tanov kovček GIVI 46l,al bom moral kupiti maxio 52l,LP Curi

predvsem probaj ... ker ni nujno, da imaš enake čelade, kot tisti, ki pravijo, da ji grejo v kufer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,pol grejo 2 čeladi v 46l,ker se mi zdi 52l mal velik za FZ6,je pa res da več spraviš noter,bom mel itak tut tank torbo za drobnerije,se bom še odločil, vsen hvala,LP Curi

Ko sem jaz kupoval za Fazerja sem pomeril ene tri velikosti in mi je z vsemi zgledal bolj ali manj grd :( . Na koncu je prevladala uporabnost in sem vzel največjega Maxia 52.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a mi kdo pove kakšen kufer nej dam na ktm-a? nikjer se ne najde drugega original ko stranske torbe, js bi mel pa kovček zgori. Rad bi pa dobu kak original nosilec če bi se dalo, drugače mam pa ful placa zadi na blatniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq ko komplicirajo za vsako kilo pol pa se najde tip ki je zadevo obtežil z 20kg in je vse zdržalo.

Jaz sem videl prejšnji teden pred TC Motoshop enega tipa, ki ima na Givijevem topcaseu ŠE ENO NOSILNO PLOŠČO, na katero na že obstoječi kufer namontira ŠE ENEGA... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem videl prejšnji teden pred TC Motoshop enega tipa, ki ima na Givijevem topcaseu ŠE ENO NOSILNO PLOŠČO, na katero na že obstoječi kufer namontira ŠE ENEGA... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

:notworthy: da lahko tisti doubledecker tudi učinkovito pelje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel lani na svoji maxiji (50l) namontirane še luknje za mrežo, v mreži pa šotor, dve spalki, pa še ostalo, tko da je blo vse skupakl najmanj 20-30 kg. Nisem pa imel na 2000 km dolgi poti nobenega problema, je pa tud res, da sem imel to na Cagivi Canyon, ki ima prtljažnik oz nosilec že originalno direktno v gružt navit - gor daš samo plato in ti ni treba če posebej nosilca za plato kupovat.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest se za velik zadnji kovček na sportaku nisem mogel odločiti.

Pa me kolegi prepričujejo in imel so prav.

Ni bistvene razlike z kovčkom ali brez.

V kovčku pa imam stalno dežni kombinezon, rezervno podkapo, itd

kar prej nisem mogel imeti, pa še dobro se peljem.

Imel pa sem že večkrat težave, ko sem naložil kaj več v kovček kot običajno, jast pa med vožnjo na to pozabil, pa gas pa po zadnjem ... ali pa v ovinek ko te kar dol potegne - STRAŠNO če pozabiš, da si naložen !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel lani na svoji maxiji (50l) namontirane še luknje za mrežo, v mreži pa šotor, dve spalki, pa še ostalo, tko da je blo vse skupakl najmanj 20-30 kg.

To tudi ni slaba ideja.

Danes sem si že kufer ogledal z vseh strani, v nedeljo ga pa napadem :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel lani na svoji maxiji (50l) namontirane še luknje za mrežo...

kako je pa kaj pol z vodotesnostjo (A zalijes s silikonom?Je potem mreza snemljiva ali je stalno gor?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leteci dej vprasej kje se pa da kruh in mleko kupit... malo pobrskej po internetu, po telefonskem imeniku, zavrti kaksno stevilko in vprasej ali imate to in to. a je to res tko tezko, ali morate res za vsako matico smetit po forumu!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leteci dej vprasej kje se pa da kruh in mleko kupit... malo pobrskej po internetu, po telefonskem imeniku, zavrti kaksno stevilko in vprasej ali imate to in to. a je to res tko tezko, ali morate res za vsako matico smetit po forumu!?

Očitno nisi dojel namena foruma, pa tudi prav sej ti bo počas potegnilo. :BUA:

Ja sem vprašal pametnjakovič in nisem jih nikjer dobil, ZADOVOLJEN.

Če je pa to zate smetenje pol pa ne vem no, pol pa kar nehajmo vsi karkoli pisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal je tako, da nisem se v nobeni trgovini z moto opremo v sloveniji zasledil te mreze; ce sploh govorimo o isti stvari. z 4 ali 6 kaveljni......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal je tako, da nisem se v nobeni trgovini z moto opremo v sloveniji zasledil te mreze; ce sploh govorimo o isti stvari. z 4 ali 6 kaveljni......

Jaz sem jo lani julija kupil v LJ.

Je pa res da se ne spomnim ali v TC-ju ali pri Pilkotu. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zal je tako, da nisem se v nobeni trgovini z moto opremo v sloveniji zasledil te mreze; ce sploh govorimo o isti z 4 ali 6 kaveljni......

Na 6 kavljev kupil pri Habatu LJ ..... lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!