Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

pred 11 minutami, motozajebant pravi:

Hvala, ampak malo prepozno...ravno naročil nove.

Lp

in kaj si ubodu?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni

Pred 1 tednom sem postal lastnik BMW rt 1200 letnik 2009. Na motorju imam GIVI kovček 54 l z roštiljem, seveda odlično ohranjen.

NUJNO bi potreboval original zadnji kovček za omenjeni motor, 

ena od variant je tudi menjava kovčka , seveda z mojim doplačilom

Če kdo ve za kakšen kovček oz. pozna osebo ki bi ga imela........

Lp 

Bankir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pajk, najlepša ti dala! ?. Čeprav se mi zdi, da je plata  pri moji Givi 47-tki pri sprednjem vpetju malenkost drugačna. Ne trdim, ampak samo menim. Morda zaradi svetlo kovinske barve. Bom jutri čekiral. Hvala ti še enkrat!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kje na Štajerskem ali v SV Sloveniji se najde mojster, ki bi "popeglal" aluminijasti kovček za BMW.  Po bližnjem srečanji z betonskim stebričkom je malo "izven okvirjev". Hvala.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 2. 2. 2020 ob 15:02, motozajebant pravi:

Kappa kgr33... 

...in kako se obnesejo? 

Meni so všeč, ker so dokaj ozki... Katere imaš pa nosilce? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 17 urami, siks pravi:

...ve kdo kakšna, če sploh kakšna je razlika

Ista tovarna; Kappini produkti so zaradi manj funkcionalnosti in gršega izgleda cenejši. Nosilci so enaki:133306500_Screenshot_2020-09-04-15-25-51-770_com.google.android_apps.docs2.thumb.jpg.151e48d5ae0da4b5ac0ed22b85246529.jpg

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, siks pravi:

...in kako se obnesejo? 

Meni so všeč, ker so dokaj ozki... Katere imaš pa nosilce? 

SHAD ima tudi za KTM 1090 univerzalni 3P sistem. Men so lični pa kvalitetni nosilci Kovčke si potem izbereš po želji. Jaz sem bil zadovoljen na Z900, mel sem sh23 male. Pa dobro so prenesli rukanje po makedamu.

Fajn je tudi ko menjaš moped, kovčke obdržiš, pa sam nove nosilce kupiš.

 

s-l1600 (1).jpg

s-l1600.jpg

na Zju sem mel tele:

shad7905.jpg.efccabd83fbbad1659c53d452bdbaa91.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, shad 3p sem gledal. mi je načeloma všeč, ker nosilci, ko ni kovčkov na motorju, ne kvarijo izgleda...so pa kovčki nekako balonasti, široki (razen sh23). gledam tudi GIVI oz. KAPPA 7706 rapid sistem nosilcev, ki je brez kovčkov še manj viden, saj se pred montažo kovčkov pripne s 4 kliki še zunanji del nosilca, na katerega so potem pripeti monokey kovčki...je pa z monokey sistemom na razpolago dosti več različnih oblik in prostornin kovčkov. še naprej kolebam. če pa kdo prodaja originalni par kovčkov za ktm 1090/1190/1290 za normalni denar, sem pa tudi resni kandidat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem celo nosilce dol dajal. Za 2x na leto 3 vijake odšraufat ni problem. Kar se pa širine tiče, pa nimam pojma.

Original kufre najbrž dela shad, ker dela vse za KTM, ampak razn kak ebay rabljen boš težko našel posebej kovčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, imam staro Hondo Transalp 600V s katero obcasno peljem tudi zeno - tezava je v tem, da je moj motor brez rock zadaj, kjer bi se ona lahko drzala. Sem ze iskal, pa ne najdem.. Ve kdo za koga ki bi prodal rocke na sliki za omenjeni motor?

https://imgur.com/a/Az4RMxt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ExB pravi:

Pozdravljeni, imam staro Hondo Transalp 600V s katero obcasno peljem tudi zeno - tezava je v tem, da je moj motor brez rock zadaj, kjer bi se ona lahko drzala. Sem ze iskal, pa ne najdem.. Ve kdo za koga ki bi prodal rocke na sliki za omenjeni motor?

https://imgur.com/a/Az4RMxt

bo kar tule pravo mesto za tako vprašanje. Isto vprašanje lahko postaviš tudi v temi Honda Transalp. Ni ptrebe po odpiranju nove teme.

Jaz mam sicer problem z odpiranjem slike. Sliko lahko drugače tudi uploudaš direktno v post. Spodaj je možnost priponke, ko pišeš.

Moj KTM GT tudi ni imel ročic za sopotnika in je hudo moteče, sem jih zato dal kar naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dami, dodajam sliko se tukaj za tiste ki jim ne odpre na linku.. V glavnem, zelo bom vesel kakrsnekoli usmeritve kje bi lahko dobil te originalne rocke za sovoznika za Transalpko 600V..

IdOuTRR.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ExB pravi:

Hvala Dami, dodajam sliko se tukaj za tiste ki jim ne odpre na linku.. V glavnem, zelo bom vesel kakrsnekoli usmeritve kje bi lahko dobil te originalne rocke za sovoznika za Transalpko 600V..

IdOuTRR.png

ebay si gledal?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay de, it, willhaben, splosen google search, .. problem je v tem, da ne vem niti tocno pod katerim terminom tocno te rocke iskat.. Zaenkrat brez uspeha..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ExB pravi:

Hvala Dami, dodajam sliko se tukaj za tiste ki jim ne odpre na linku.. V glavnem, zelo bom vesel kakrsnekoli usmeritve kje bi lahko dobil te originalne rocke za sovoznika za Transalpko 600V..

IdOuTRR.png

https://www.ebay.co.uk/itm/391687564162     si tukaj že pogledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v dvoje.....funkcionalnost pred estetiko in Shad 3P in SH36 Carbon (zame bo cca. 1/3 prostora :) )......ni se zmontiran na motorju, zato samo slika

CBFFE6E4-9459-46C2-B596-E3FE2A69A5EE.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ExB pravi:

Ebay de, it, willhaben, splosen google search, .. problem je v tem, da ne vem niti tocno pod katerim terminom tocno te rocke iskat.. Zaenkrat brez uspeha..

vpišeš transalp 600, daš iskanje cel svet in scrolaš :D

 

še vedno obstaja možnost, da daš lokalnemu mojstru, ki naredi nekaj podobnega

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, DAMI34 said:

še vedno obstaja možnost, da daš lokalnemu mojstru, ki naredi nekaj podobnega

Tole ja, sam se vedno nekako upam da se najde kdo ki bi imel originalne :D Drugace ni poseben problem zadeve narisat v SolidWorksu in dat na sihtu enemu od kooperantov porezkat iz cesarkoli se zazelim, ampak OEM je pa OEM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!