Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Mene pa zanima kje bi lahko kupil (po možnosti v SLO) naslon za sopotnika, za kovček Nonfango (model 852)? Plizzzz help....

uporabi iskalnik, poisci naslove trgovin v trstu, poslji mail in ko te obvestijo o tvoji iskani robi gres na izlet v nase najvecje obmorsko mesto.

v sloveniji tega ne bos dobil, ker je nonfango uvoznik crknu (vem iz lastnih izkusenj, ko sem iskal plato za kufer).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji tega ne bos dobil, ker je nonfango uvoznik crknu (vem iz lastnih izkusenj, ko sem iskal plato za kufer).

ne samo uvoznik, tudi Nonfango je crknil ... so delali za Ducati topcase in kovčke ... kot kaže sem dobil kufre iz ene zadnjih serij B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak na njihovi strani nic ne pise o ukinitvi firme? :?

probaj jih poklicat ... zvoni v prazno. Ducati je nekatere dealerje že obvestil, da išče nadomestnega proizvajalca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Za maxia kufer popravit ...

Probaj v TC-ju v ljubljani vprašat. Oni direkt dobavljajo GIVI opremo, mogoče lahko tudi kaj za poflikat naročijo.

Popravljeno . Popravil gregorpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje: kje v Ljubljani prodajajo SHAD kovčke? rabim pa njihov 25L model...

al pa če mogoče obstaja od kšne druge firme prbližno takšna velikost?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Za maxia kufer popravit ...

Probaj v TC-ju v ljubljani vprašat. Oni direkt dobavljajo GIVI opremo, mogoče lahko tudi kaj za poflikat naročijo.

smo zrihtal, je naroceno :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz se pa zdajle trudim da bi kje dobil rabljene kovčke (GIVI, KAPPA,HEPCO&BECKER,KRAUSER.....) rabil bi topcase, ter stranska dva.

Samo porkaduš a kdo sploh pri nas kaj rabljenega proda, ni nič za dobit. Če kdo prodaja me lahko kontaktira na PM.

Pa še nekaj glede kompatibilnosti, ker gledam v Louisu neke nosilce za stranske kufre (FIVE STARS) pa me zdej zanima a potem gor lahko nataknem tako GIVI kot KAPPA kufre al kaj. Ker mi sploh ni jasno al so tejle kufri med sabo vski enaki kar se zapenjanja tiče ali ne

LP

Leteči

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

five stars so v bistvu "kopija" givi sistema pritrjevanja. kolikor vem imajo tudi adapterje za ostale kovcke (h&b itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa zdajle trudim da bi kje dobil rabljene kovčke (GIVI, KAPPA,HEPCO&BECKER,KRAUSER.....) rabil bi topcase, ter stranska dva.

Lahko probaš pogledat na e-bay. Če jih kupiš v Avstriji, se lahko zapelješ po njih pa združiš prijetno s koristnim. Tako sem jaz naredil s ta prvimi stranskimi kufri.

Potem, ko sem rabil večje (2x44l) sem pa kupu kar nove moto-detail pri Louis v Beljaku. Kufri so v bistvu KAPPA, samo da se prodajajo kot Moto-Detail. Nekaj podobnega delajo tudi Merkator, Špar, itd. Zraven sem dobil garancijo KAPPA, cena pa je bila cca. 65 UER v akciji za kufer (zdaj je 80), kar je še zmeraj ful ugodno. Seveda paše na GIVI stojalo.

GP

Popravljeno . Popravil gregorpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam GIVI maxia točno tak kot je na sliki elminatorja,star niti ne 1 leto,brez praske,za ene 22jurjev lahko tud več,če ma gdo željo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A kdo pozna kovčke ORION, kvaliteta, deli..............KEr meni so popolnoima nepoznani.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes šel k prodajalcu teh kovčkov pogledat to čudo in kovčki so čist OK, morda kak detajl ni tak kot mora drugače pa :OK:

Cena tudi ugodna, 46 litrski kovček s ploščo pride 25 000SIT.

Nato pa sem šel pogledat še eno rabljeno zadevo in sicer NONFANGO zelo lep kovček ampak je problem ker ni zraven pritrdilne plošče, sedaj pa sprašujem kje pri nas se da kupit NONFANGO kovčke oziroma ploščo ali jo je treba it v tujino iskat.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem jo dobil lansko poletje v trstu, ker bojda pri nas ni vec uvoznika. sem povprasal preko maila in so mi takoj odgovorili, da jo imajo na zalogi in koliko je cena in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš morda mail od trgovine ali vsaj ime, naslov, karkoli?

Koliko te je pa prišla plošča???

Lahko na PM da ne bo kdo rekel da delava reklamo

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kovčke ORION, kvaliteta, deli..............KEr meni so popolnoima nepoznani.

LP

Leteči

Kje pa se da prinas kupiti te kovčke?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš morda mail od trgovine ali vsaj ime, naslov, karkoli?

Koliko te je pa prišla plošča???

Lahko na PM da ne bo kdo rekel da delava reklamo

plata mislim, da je bila 32 EUR, od trgovine pa nimam naslova, v iskalniku poisci trgovine v trstu in poglej katere imajo www in jim poslji mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

:? :?

jaz tud tak pravim kot MAN 99, poglej mal na linke

www.louis.de

www.polo-motorrad.de

www.hein-gericke.de

www.hepcko-becker.de

al pa mal na www.ebay.de poglej tam maš skor vse ( NI DA NI ) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuč mam ključavnico na GIVIju in sicer tisto ki drži kovček pritrjen na platformo. A je kdo že menjal kaj takega!? A se sploh dobijo rzeervni deli za kovčke?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!