Skoči na vsebino

Headshaking...


Gost

Priporočene objave

Headshaking, tankslapper, a mi lahko to kdo enostavno razloži kako do tega pride in kako se iz tega rešit (zgleda da čist preslabo angleško zastopim.. :blush: ?

Popravljeno . Popravil peter.nn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po naše motosvetovsko je to WOBLANJE in o tem smo meli razpravo v temi od Tracerja.

 

Največkrat je to vzrok dviganje sprednjega kolesa oziroma prenašanje teže na zadnje kolo takrat pa sprednje zgublja oprijem in stik z podlago in ko je lih na meji med stikom in dvignjenim kolesom do tega prihaja.

 

Lahko pride tudi ker premočno držiš krmilo do tega, ena od rešitev je krmilni stabilizator. ( To le prikrije tresenje/woblanje - vendar si vsaj varen in siguren da do tega ne bo prihajalo )

 

http://www.motomom.ca/whats-a-tankslapper/

 

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena od rešitev je krmilni stabilizator. ( To le prikrije tresenje/woblanje - vendar si vsaj varen in siguren da do tega ne bo prihajalo )

 

 

V Logaškem drevoredu tudi stabilizator krmila ni pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Logaškem drevoredu tudi stabilizator krmila ni pomagal.

 

Jah to reši oziroma bolj prikrije. Več načinov zakaj do tega pride. Kaj pa je bilo ? 

 

Največji problem je baje lih takrat ko je guma malo v zraku malo na podlagi, takrat je najhuje.

 

Lihkar sem začel brat tole spodnjo knjigo med drugim veliko o woblanju piše...

 

rt2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah to reši oziroma bolj prikrije. Več načinov zakaj do tega pride. Kaj pa je bilo ? 

 

Največji problem je baje lih takrat ko je guma malo v zraku malo na podlagi, takrat je najhuje.

 

Lihkar sem začel brat tole spodnjo knjigo med drugim veliko o woblanju piše...

 

rt2.jpg

prinesi jo 1x na viki da jo nahitro prelistam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prinesi jo 1x na viki da jo nahitro prelistam :grim

 

Komot ti tudi posodim če želiš brat, jaz zdej malo bolj gledam in berem kar me zanima, pozimi preden se spravim na amortizacijo pa jo preberem.

 

Za vikend mi napiši ko boš gor  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem zrihtat carovnici metlo da odleti,ker non stop tezi kaj hodim gor .zadnji mesec me nekaj čok zaje...a pa noce vzgat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!