Skoči na vsebino

Loncin 125


_luke_

Priporočene objave

ok, iskreno povedano se ne hecam, zato sem napisal, da sem laik na tem področju. Torej če zamenjam ta zobčenik, naj bi bila težava odpravljena? :D

Ima kdo kakšnega odveč doma in ga je pripravljen podariti/prodati? Ima 14 zobov.

Popravljeno . Popravil sonor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pogovarjal z enim ko ima iste težave in NE, ni kriv sprednji zobnik, ampak notranji zobniki od menjalnika.

Ta k si se menu z enim  . . . . mu reci da nima pojma!

Ti zamenjaj 14 zobnik, tko kot ti je reku Biker77, pa bo vse ok!

Normalno da ropota in imaš občutek da v mašini, ker ketna preskakuje zobnik, kar je normalno saj zobnik nima sčim zagrabiti ketne . . . . . po možnosti imaš tudi ketno še originalno in zgoneno do konca!

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Imam kros kitajca 125ccm (Loncin), problem je v tem da mi v sklopki vedno popokajo zobniki kateri so pritrjeni na gred. Kupil sem že 2 vendar vedno ista pesem...  Motor je 4T

Prosil bi vas za pomoč.. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi boljše zobnike? Loncin ni izymil svojefa motorja, sicer ne vem al gre za vertikalno al bol vodoravno izvedbo ampak misli da je večinom vertikalna izvedba kopija honde z nazivom CG125 če je vodoravni pa GY6 , poglej če tu gugl vrže kaj podobnega tcoji mašini vn, potem pa veselo na aliexpress ali ebay če najdeš boljšo kopijo zobnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ripne, v sklopki pokajo.. Mogoče sem se prej malo čudno izrazil.. 

Zobniki na gredi so, lepo ohranjeni.. Vendar v sklopki ripne vedno pokajo.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Od dobrega prijatelja sem dobiu cross loncin 125... sou sem do trgovine u celju tam mal probamo in mi je reku prodajalec da je olja dost vse v najlepsem stanju... pred voznjo pogledam noter nic olja... sem naliu in do zdej vse normalno... zdej pa mi kuplango nove spustit nwm zakaj... js sem vzeu to dol jo lepo namszo z oljem da gre lepo in nc pomagal... Prosim za odgovore... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!