Skoči na vsebino

Nakup Maxi Scooterja


Bobo72

Priporočene objave

Pozdravljeni.

 

Sem nov član na forumu in trenutno brez dvokolesnika.

Kar precej časa sem bil "motorist", vendar sem ob rojstvu otroka zadevo dal na stran - vse prodal. Razlog, čas, riziko, ...

Sedaj si z ženo ponovno lahko privoščiva tudi kakšen pobeg in razmišljava o nečem potovalnem, kar pa bi lahko uporabljala tudi za vsakodnevne opravke oziroma za skočiti kam na hitro ... in pričela sva se zanimati za maxi scooterje.

Ne tiste res "maxi", nekaj vmes - med 250 ccm in 350 ccm, kar bi bilo po najinem mnenju ravno pravi kompromis. Ker pa s temi vozili nimam izkušenj, vas prosim za nasvet - kaj kupiti.

Gledal sem Kawo J300 tudi Kymco Downtown 300i (skoraj ista zadeva, če prav berem), Yamaho X-Max 250 in City-Max 250. Nekako se navdušujem za Kawo J300 z ABS-om.

Kaj menite oziroma kaj bi mi predlagali?

 

Lp, Bobo

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam Burgmana 400. Prednosti so : Majhna poraba, zelo veliko prostorja pod sedežem, normalna cena ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljen,

vsekakror vzemi več kot 300 cc, ker če se bosta vozila dva, je 300 premalo. Drugače je pa na trgu kar nekaj maxijev nad 300cc. Eden je burgnam kot je že maxiscooter napisal. 

 

Uspešen nakup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!