Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 49 minutami, Darko3g pravi:

1. Ni zanesljivih dokazov, da je bil poročen s 6. ali 9. letnico in da je imel z njo spolne odnose.

2. Če dekleta spolno dozorijo pri cca. 13. (menstruacija in podobno) potem so gona za razmnoževanje - vse ostali je socialni status.

3. Vse vere imajo ekscese,.

1.Res jih ni? Ne poznam tuk korana.Človek,ki veliko ve in nima kaj proti veram mi povedal,da to dejstvo...

2.cetudi pri 11 ko je lani un celo v Nemčiji poročil 12 letnico...to je bolano in mislim,da bi takšno zadevo morali obravnavati kot hujše kaznivo dejanje!!!

3. Se pravi...dajmo tovorit nove ekcese itak jih je nekaj že v verah,ki so tu...

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kugelschreiber pravi:

No ja....Galileo ni. Kopernik ni. Matin Luther ni. Konc koncev, Primož Trubar ni....Posploševanje ni argument. 

zato pa govorim, da ne posplošujte unih par islamskih ekstremistov, al budističnih ali katerih drugih ..

v motoristični veri smo več al manj vsi kulturni vozniki .. unih par ekstremistov vas pa meče v posploševanje, da ste divjaki, pretepači, pijanci, posiljevalci. prekškovalci, posluišalci glasne muske, lasouci... itd itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

 Ne poznam tuk korana.

če ga ne, potem ne sodi. 

jaz ga tudi ne in ne obsojam ... nobena vera ne uči tega, kar ti nekomu pripisuješ ... 

krščanstvo tudi ne prepisuje pedofilijije .. celo prepoveduje ... ampak, če snameš plašnice, boš marsikaj prebral .. in to iz sodišč, ne rumenega tiska

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

če ga ne, potem ne sodi. 

jaz ga tudi ne in ne obsojam ...

 

Vem da na veliko masakrirajo ljudi v imeno korana in da so v tej veri večina pedofili...Odkrito?Če bi bilo drugo sanjsko zame,recimo,da bi ozdravel je ne bi sprejel zaradi tega dvojega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesir: Verjamem, da si več na internetu kot jaz, malce poguglaj okoli tega pedofila, npr. https://www.theguardian.com/commentisfree/belief/2012/sep/17/muhammad-aisha-truth

Ne trdim, da ni poročil te šestletnice, vendar so poročila o tem dokaj nezanesljiva, zato neprenehno nabijanje, da je islam pedofilska religija, znižuje stopnjo tvoje kredibilnosti.

To, da se 11. in 12. letniki poročajo, gotovo ni primerno v sedanjem času v civiliziranem okolju.

Pred tisoč leti pa so otroci odrasli, ko so spolno dozoreli. Niso hodili v šole, niso bili odvisni od staršev, takoj ko so lahko sami poskrbeli za svojo hrano. Socialno so dozoreli preden so spolno dozoreli. Zato je bilo običajno, da so ženske rojevali mnogo prej (prej so tudi umirali). Zato ne moremo soditi takratnih dogodkov z današnjimi merili.

3. Ne vem, kje sem zagovarjal nove ekscese. Pišem le, da se nehajmo obešat na dogodke izpred tisoč in več let pa tudi kasneje, ko je bilo npr. sužnjelastništvo povsem legalno in celo moralno. Ko so krivoverce in čarovnice kurili na grmadi in je bilo to povsem v skladu s krščansko vero. Zdaj pa se pritožujemo nad džihadom.

Torej želim le, da pri pisanju uporabljate malce zdravega razuma in sočutja do drugih, manj srečnih od nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Darko3g pravi:

To, da se 11. in 12. letniki poročajo, gotovo ni primerno v sedanjem času v civiliziranem okolju.

Pred tisoč leti pa so otroci odrasli, ko so spolno dozoreli.

Zato take uvažamo v EU  v današnjem času?

Oni živijo leta 2018 ali leta 1018 ? Glede šol in pedofilije so ziher še 1018 al...in si zato omenil?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

zato pa govorim, da ne posplošujte unih par islamskih ekstremistov, al budističnih ali katerih drugih ..

v motoristični veri smo več al manj vsi kulturni vozniki .. unih par ekstremistov vas pa meče v posploševanje, da ste divjaki, pretepači, pijanci, posiljevalci. prekškovalci, posluišalci glasne muske, lasouci... itd itd

Z NEKOM SI ME ZAMENJAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Z NEKOM SI ME ZAMENJAL

tis tapru mene citiru :ras: 

u glaunm ... ti se z manoj strinjaš, kajne :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

zato pa govorim, da ne posplošujte unih par islamskih ekstremistov, al budističnih ali katerih drugih ..

v motoristični veri smo več al manj vsi kulturni vozniki .. unih par ekstremistov vas pa meče v posploševanje, da ste divjaki, pretepači, pijanci, posiljevalci. prekškovalci, posluišalci glasne muske, lasouci... itd itd

Če posplošiš to tezo se strinjam za Slovenijo.

Če poznaš razmere v Italiji, predvsem južni - tvoje posploševanje ne bo držalo. Tam se da kamot posplošit, tam so z našega vidika divjaki, rahlo brezobrazni - takšna pač tam je kultura.

In kultura od koder prihajajo begunci, migranti je močno drugačna od naše in zdaj lahko vsak sam posploši ... da je verjetnost za piz..... veliko večja kot pri ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Če posplošiš to tezo se strinjam za Slovenijo.

Če poznaš razmere v Italiji, predvsem južni - tvoje posploševanje ne bo držalo. Tam se da kamot posplošit, tam so z našega vidika divjaki, rahlo brezobrazni - takšna pač tam je kultura.

poznam in južno Italijo in Sicilijo ... skozi semafor gre več kot 10 vozil .. pri nas 3

najhuj je bila Messina ... ampak, tako je v vseh večjih pristaniških mestih ... malo ven ... milina, kar se za Slovenijo ne more rečt ...

mal se moraš navadit, na vse ... vseeno mislim, da so naši vozniki bolj nesposobni in nesramni od južnih Italijanov ...  mogoče do nas niso bili, ker smo bili tujci ... pri nas niso niti do tujcev obzirni ko kaj iščejo

pač... to je moje osebno mnenje

Popravljeno . Popravil maus
  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

poznam in južno Italijo in Sicilijo ... skozi semafor gre več kot 10 vozil .. pri nas 3

najhuj je bila Messina ... ampak, tako je v vseh večjih pristaniških mestih ... malo ven ... milina, kar se za Slovenijo ne more rečt ...

mal se moraš navadit, na vse ... vseeno mislim, da so naši vozniki bolj nesposobni in nesramni od južnih Italijanov ...  mogoče do nas niso bili, ker smo bili tujci ... pri nas niso niti do tujcev obzirni ko kaj iščejo

pač... to je moje osebno mnenje

Ne gre za nesposobnost ampak za drugačnost. 

Gre tudi za verjetnost, da se nekaj zgodi. 

Vsem Neapeljskim motoristom jaz dam takoj oceno 5, ko gre za manevre po cesti. Nima smisla, da trenirajo poligon - takoj so lahko inštruktorji :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se načital in naposlušal ljudi, ki zagovarjajo migrante, češ, da jim je treba pomagat.

Prav, vsak od njih naj prejme položnico s katero bo financiral stroške migrantov, pa se bomo potem naprej pogovarjali, komu pomagat.

Dejstvo je, da jo dobivamo že zdaj vsi, le v drugačni, ne tako direktni obliki, kar nekateri spregledajo in ne zaboli tako.

Drugemu lahko pomagaš samo če imaš sam kaj dat, mi pa si sposojamo zato.

Ja, Slovenenci smo takšni hlapci, da bomo služili gospodarju, še ko ga ne bo več.

Migranti so ogromen zaslužek za nekaj tistih, ki jim " pomagajo" . Ko moja soseda z svojo penzijo, ne bo več rabla čakat do bum akcije v tušu, da si bo lahko kupla 2 litra mleka, bom plačal tisto položnico

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, isarajli1 pravi:

Ja, Slovenenci smo takšni hlapci, da bomo služili gospodarju, še ko ga ne bo več.

Ne mene mešat med hlapce. Če maš ti tako slabo samopodobo je tvoj problem ... bodi hlapec in ne išči zaledje v množici .. enako kot emigrantje se skrijejo med begunci in tuljo v en glas.

Jaz nisem hlapec in tudi ne bom in ti ne dovolim govoriti v mojem imenu ;)

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, isarajli1 pravi:

Sem se načital in naposlušal ljudi, ki zagovarjajo migrante, češ, da jim je treba pomagat.

Prav, vsak od njih naj prejme položnico s katero bo financiral stroške migrantov, pa se bomo potem naprej pogovarjali, komu pomagat.

Dejstvo je, da jo dobivamo že zdaj vsi, le v drugačni, ne tako direktni obliki, kar nekateri spregledajo in ne zaboli tako.

Drugemu lahko pomagaš samo če imaš sam kaj dat, mi pa si sposojamo zato. 

Ja, Slovenenci smo takšni hlapci, da bomo služili gospodarju, še ko ga ne bo več.

Migranti so ogromen zaslužek za nekaj tistih, ki jim " pomagajo" . Ko moja soseda z svojo penzijo, ne bo več rabla čakat do bum akcije v tušu, da si bo lahko kupla 2 litra mleka, bom plačal tisto položnico

Poglej si na tone neučinkovitih lenuhov, ki gnijejo v javnem sektorju. Poglej si kako je le-ta organiziran in kako milijoni letijo skoz okno ob vsakem večjem poslu za prijatelje, politično podporo, ker poznamo župankoviča, itd. Poglej si katastrofalno slabo organizirano državo kot celoto. In ti bo jasno, kam se meče položnice. Tistih par migratov ni niti kaplja v morje proti temu.

Je pa res ona o hlapcih. Precej hlapcev čisto nekritično ponavlja za Gospodarjem totalne neumnosti. Tudi one o rekah migrantov ki jih ni. In one o raznih deklaracijah, ki nas bodo vse prodale Sorošu. Al nekaj. Je le lažje nekritično ponavljati neumnosti, ki jih okoli širijo mediji, najraje pod psevdonimi... kot možgane vklopit. Ni boljšega peska v oči od namišljene zunanje nevarnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

Ne mene mešat med hlapce. Če maš ti tako slabo samopodobo je tvoj problem ... bodi hlapec in ne išči zaledje v množici .. enako kot emigrantje se skrijejo med begunci in tuljo v en glas.

Jaz nisem hlapec in tudi:cool: ne bom in ti ne dovolim govoriti v mojem imenu ;)

 

Sej tud zase ne morem rečt da sm hlapec, pa sm neglede na javni sektor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obsojam krščanstvo ter cerkev. Pa nisem edini. Ne maram teh ustanov. Ista pizderija kot "država" al pa banka. Ker islamist pa obsoja islam za pizderije, ki jih delajo po svetu?

Kdaj je papež pohvalu kakega kristjana, ki je pobil enih ljudi zaradi vere v zadnjem času. Islamski voditelji pozivajo svoje privržence, naj tako ali drugače širijo islam.

A se bomo res vrnili v srednji vek? A rabmo to? A si želimo tega?

 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, isarajli1 pravi:

Sem se načital in naposlušal ljudi, ki zagovarjajo migrante, češ, da jim je treba pomagat.

Prav, vsak od njih naj prejme položnico s katero bo financiral stroške migrantov, pa se bomo potem naprej pogovarjali, komu pomagat.

Dejstvo je, da jo dobivamo že zdaj vsi, le v drugačni, ne tako direktni obliki, kar nekateri spregledajo in ne zaboli tako.

Drugemu lahko pomagaš samo če imaš sam kaj dat, mi pa si sposojamo zato.

Ja, Slovenenci smo takšni hlapci, da bomo služili gospodarju, še ko ga ne bo več.

Migranti so ogromen zaslužek za nekaj tistih, ki jim " pomagajo" . Ko moja soseda z svojo penzijo, ne bo več rabla čakat do bum akcije v tušu, da si bo lahko kupla 2 litra mleka, bom plačal tisto položnico

Se popolnoma strinjam. Dokler ne bo poskrbljeno za zadnjega revnega državljana Slovenije oziroma ne bo ta revni državljan lahko s svojim delom živel in preživel, ne moremo in ne smemo skrbeti za druge, ki nimajo veze z nami in si lahko pomagajo sami. Grdo in sebično? Mogoče. 

In pravilno si ugotovil, da je Slovenija polna hlapcev. Samo je bil pred časom strašen halo, ker sem zagovarjal slovenščino in Slovenijo v Sloveniji in pri tem označil nekatere za hlapce. Sedaj bi bili pa nekateri radi zavedni in reševali Slovenijo pred tujci, čeprav pokleknejo in hlapčujejo prvemu sosedu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani na Fužinah, na Jesenicah, v Velenju in Kopru so v drugi polovici leta 2016 opravili anketo z vprašanjem:

»ZAKAJ  NE  MARATE  ČEFURJEV?«
 

65 % anketiranih je odgovorilo:

»A zašto pitaš baš mene?«…

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zivnorc pravi:

V Ljubljani na Fužinah, na Jesenicah, v Velenju in Kopru so v drugi polovici leta 2016 opravili anketo z vprašanjem:

»ZAKAJ  NE  MARATE  ČEFURJEV?«
 

65 % anketiranih je odgovorilo:

»A zašto pitaš baš mene?«…

Ne ti meni čez Jesenice, ker so najbolj športno mesto v Sloveniji.....( skorej vsi so v trenirkah....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 11. 2018 ob 11:39, Zivnorc pravi:

..eni so ovce .... drugi koze

bolš umret od svinjiine kot od bombe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem gledal film Submergence. Lušn film, dejmo rečt, bolj ljubezenska zgodba, lepi posnetki, ampak vmes je tudi del, ki prikaže "mal z ameriškega zornega kota" kar pa ni daleč, tudi življenje in način življenja v krajih od kjer prihajajo migranti.

Pa ni samo film, tut kaka knjiga, ki jo je tamkajšnji človek napisal, pa poročanja novinarjev itd govorijo zelo podobno.

Namreč, peščica z orožjem vlada manjšini in v imeni đihada kolje, kamenja, pobija vse po vrsti (tudi svoje) še najraje pa nevernike.

In se sprašujem, kaj ima sploh pomena v takem primeru bežat. Rešitev problema je samo državljanska vojna, kjer se dobesedno odstrani manjšino, ki jih duši. Saj so tudi pri nas dogajali prevrati, marsikateremu graščaku so odrobili glavo...ampak je bilo potem le malo bolje.

Zakaj se ta folk ne upre? A je tako hudo potlačen in prestrašen, da niti ne ve kaj je upor?

In z mojega zornega kota, pravzaprav ne bi smeli bežati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!