Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Pravkar, Kmet2 pravi:

Spet še ena tvoja ugotovitev , jaz tega nisem napisal !

 

a mi črkuješ kaj si napisal :huh:  ... al pa raje ... kaj si hotel povedati o tem, kar si napisal ... 

sj veš ... ne znam najdt tvoj post malo više ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

a mi daš lahko vir, kje sta bila belca .. a sta bila arabca ? ... dokaži ... zavajaš

 

a nista v sikstinski kapeli v Vatikanu upodobljen po bibliji?

u2700-317720_eva_adam_obd_show.jpg.7217ed1c48bc75a5db6f119366ba4de9.jpg

slika ni enaka izvirniku, je pa desni res bolj temen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

a nista v sikstinski kapeli v Vatikanu upodobljen po bibliji?

slika ni enaka izvirniku, je pa desni res bolj temen

in iz tega majhnega kurćića naj bi svet nastau .. ja valda :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

a mi črkuješ kaj si napisal :huh:  ... al pa raje ... kaj si hotel povedati o tem, kar si napisal ... 

sj veš ... ne znam najdt tvoj post malo više ;)

 

Da me ne zanima če so bili 200 let nazaj lipicanci arabski, kot me ne zanima 1 in druga ww.

Zanima me kaj je v sedanjosti, ker če boš skoz gledal preteklost boš izgubil sedanjost.

In ja po tvojem prepričanju, ki je edino pravilno anede lahko rečem da je celi svet od Adama.

Pa pust me na mir, ker vozim. A bi bil rad kriv za mojo nesrečo k me żivciraș.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bi radi živeli v Sloveniji?

"Takoj so vedeli, kako reagirati, kam odpeljati ljudi, ki so se zatekli k njim, bodisi v klet, skladišče bodisi zgornje prostore. Prebivalci Strasbourga so odprli stanovanja toliko ljudem, kolikor je bilo možno in jih toplo gostili, nekatere vse do jutra," 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Svet ne, Maus pa sigurno :lol1:

ti boš govoru :ras: 

ne zavaji .. navedi vir :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Da ne bo kake pomote - napad je vsekakor povezan z radikalnim islamizmom, bi moral biti res težek kreten da bi to poskusil zanikati. Da je vse skupaj še bolj tragično - očitno se je napadalec radikaliziral v zaporu, namen katerega je lih kaj drugega... recimo človeka malo k pameti spravit.

 

Poznam primer. Polovico življenja je preživel v Nemčiji. Zdaj je upokojen, poletje preživi na Jadranu, ostalo v Nemčiji. 

Pa sem ga vprašal nekaj podrobnosti - pa neznam dobro pričati njemački, pa znaš, uvjek sam bio sa našimi, nije bilo potrebno. Miselno, kulturno, versko, družbeno... je živel kot v Bosni.

Upam, da veš, kaj želim povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Sune samo lipicanec z mitas podkvami.

Ampak tudi lipicanci so beli...kak so te pol arabski? :) 

Mladi lipicanci so črni, z leti postanejo beli. Isto se dogaja z arabci. Evo, dokazano!

Rezultat iskanja slik za young arab manRezultat iskanja slik za old arab man

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

sj ne more bit :jezik: 

ja pa je, se je naredu francoza, a se ne reče tako? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

problem bomo imeli, ko si bodo migrantje res želeli živeti v Sloveniji :) 

v bistvu ne, takrat bomo zaželjeni z zelo dobrim standardom, tako pa migranti bežijo dalje :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer staro, a zanimivo. Nasprotniki bodo rekli, da gre za konstrukt :). Gadafi je lepo rekel, da islam ne potrebujejo teroristov :)

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Francoske oblasti zaenkrat niso izključile možnosti, da bi razglasile izredno stanje in tako preprečile nadaljnje izgrede in nasilje, je pojasnil tiskovni predstavnik vlade"

Nic boljsa ni tale Francoska vlada od Ukrajinske, samo da jih je sicer, ko je govor o demokraciji vedno polna usta. Zaradi 0.003% prebivalstva, ki protestira z sicer neprimernim nasiljem bi kar uvedli izredno stanje. Oni seveda niso razlog za nezadovoljstvo ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, IZTOK pravi:

"Francoske oblasti zaenkrat niso izključile možnosti, da bi razglasile izredno stanje in tako preprečile nadaljnje izgrede in nasilje, je pojasnil tiskovni predstavnik vlade"

Nic boljsa ni tale Francoska vlada od Ukrajinske, samo da jih je sicer, ko je govor o demokraciji vedno polna usta. Zaradi 0.003% prebivalstva, ki protestira z sicer neprimernim nasiljem bi kar uvedli izredno stanje. Oni seveda niso razlog za nezadovoljstvo ...

Vsi oblastniki so vedno isti. Ko jim zapihaš na dušo z napačnega konca se začnejo skrivat za policijo, vojsko, obveščevalnimi službami... ne rabiš do Francije in Ukrajine za to hodit. Kr naše 'vstaje' si poglej... in reakcijo oblasti. Oni najbolj pogumni so si zasilni izhod na hitro naredili.

Edino kar je resna razlika so obveščevalne službe. Pri nas lahko ustanoviš lastno vojsko pa tega ne bo nihče opazil dokler ji ne narediš facebook strani. V Franciji bi te pomoje hitreje pogruntali, v Ukrajino ti jo pa kr Rusi uvozijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ne razumem zakaj spet po tvojem limaš ta nekredibilni rumeni vir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ne razumem zakaj spet po tvojem limaš ta nekredibilni rumeni vir.

Očitno se to, po tvoje, ni zgodilo. Se opravičujem, ker v Franciji ni protestov zoper dvig cen goriv. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Vsi oblastniki so vedno isti. Ko jim zapihaš na dušo z napačnega konca se začnejo skrivat za policijo, vojsko, obveščevalnimi službami... ne rabiš do Francije in Ukrajine za to hodit. Kr naše 'vstaje' si poglej... in reakcijo oblasti. Oni najbolj pogumni so si zasilni izhod na hitro naredili.

Edino kar je resna razlika so obveščevalne službe. Pri nas lahko ustanoviš lastno vojsko pa tega ne bo nihče opazil dokler ji ne narediš facebook strani. V Franciji bi te pomoje hitreje pogruntali, v Ukrajino ti jo pa kr Rusi uvozijo.

Vojska pri nas? Še dobro, da so se doma fajn najedli, če ne bi bili tam v gozdu lačni in bi še prej odšli domov ter zakurili tiste lesene puške. Hec, ne pa vojska. 

Kolovodja je pa obtožen ščuvanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Vojska pri nas? Še dobro, da so se doma fajn najedli, če ne bi bili tam v gozdu lačni in bi še prej odšli domov ter zakurili tiste lesene puške. Hec, ne pa vojska. 

Kolovodja je pa obtožen ščuvanja. 

Samo, tako kot se zraven spravljate bomo davkoplacevalci spet financirali odskodnino:angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!