Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Dami, mi lahko poveš, zakaj si brisal moj prispevek na to temo? Če mi odgovoriš, potem dovolim, da brišeš še ta post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Scarabeo 500 pravi:

Dami, mi lahko poveš, zakaj si brisal moj prispevek na to temo? Če mi odgovoriš, potem dovolim, da brišeš še ta post.

Mogoče sta mu Luka Mesec ali Kordiš in Violeta tako ukazala .......:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Mogoče sta mu Luka Mesec ali Kordiš in Violeta tako ukazala .......:P

Mu bom prste polomil, da še tega posta ne bo mogel zbrisati. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Scarabeo 500 pravi:

Dami, mi lahko poveš, zakaj si brisal moj prispevek na to temo? Če mi odgovoriš, potem dovolim, da brišeš še ta post.

nč nisem brisal v tej temi, ker je zame tumač da bi vse bral. Mate bolj aktivne mode v tej temi, pa njih vprašaj.

 

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Mu bom prste polomil, da še tega posta ne bo mogel zbrisati. :lol1:

Sj ne brišem s prsti, uporabljam radirko :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

nč nisem brisal v tej temi, ker je zame tumač da bi vse bral. Mate bolj aktivne mode v tej temi, pa njih vprašaj.

 

Zakaj pa so v tej temi striktno levi mode?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Zakaj pa so v tej temi striktno levi mode?

Nehite me prcat, ker bom migriru u druge tem in tam poiskal azil :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Zakaj pa so v tej temi striktno levi mode?

ker maš desno modo verjetno poškodovano :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

nč nisem brisal v tej temi, ker je zame tumač da bi vse bral. Mate bolj aktivne mode v tej temi, pa njih vprašaj.

 

Sj ne brišem s prsti, uporabljam radirko :P

 

Sam da Edigne ne uporabljaš. Zdaj pa le pobriši to nasnago. Bom poiskal pobrisan prispevek in ga ponovno naložil :). Se opravičujem, ponavadi si ti tisti, ki briše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr s Fato se zmente :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 27. 2. 2019 ob 17:05, sesir pravi:

Si že bi kdaj na pravih kolinah? Pa jih en kup tvojih sosedov izvaja. Včasih jim rata iz prve, včasih so ga malo lovili po vasi, tu pa tam je pujsek komu zlomil nogo, ko ga je brcnil - pa so bili po večini pravi kristjani.

Še moja stara mati je kure klala s sekiro - kuro na tnalo pa glava proč. In potem je kura brez glave še malo letata po hofu, potem pa v krop in v juho.

Če že hočeš širiti nestrpnost, si vsaj izberi kakšno bolj prepričljivo novico. Lahko pa pljuvaš Kitajce in Korejce, ki pravijo, da pes, ki laja še ni kuhan.

P.S. Ravno sem bral članek o vzponu nacizma in fašizma. Trajalo je skoraj dvajset let, začelo pa se je s krizami in hujskanjem proti "drugačnim". Konec je znan. In očitno se nismo nič naučili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, Spasku said:

in tako gola.... uvažamo v europo bogi naši otroci tisti ki so zdaj rojeni

bogi si ti že zdaj, in to na umu. Glej še par novic približno enako relevantnih:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Darko3g said:

Si že bi kdaj na pravih kolinah? Pa jih en kup tvojih sosedov izvaja. Včasih jim rata iz prve, včasih so ga malo lovili po vasi, tu pa tam je pujsek komu zlomil nogo, ko ga je brcnil - pa so bili po večini pravi kristjani.

Še moja stara mati je kure klala s sekiro - kuro na tnalo pa glava proč. In potem je kura brez glave še malo letata po hofu, potem pa v krop in v juho.

Če že hočeš širiti nestrpnost, si vsaj izberi kakšno bolj prepričljivo novico. Lahko pa pljuvaš Kitajce in Korejce, ki pravijo, da pes, ki laja še ni kuhan.

P.S. Ravno sem bral članek o vzponu nacizma in fašizma. Trajalo je skoraj dvajset let, začelo pa se je s krizami in hujskanjem proti "drugačnim". Konec je znan. In očitno se nismo nič naučili.

Tako kot osla tako ljudi en primer slike povedo vse brez prevajanja samo naslov preveden: Stefano Leo, morilec: "Izbral sem ga, ker je bil videti srečen"

https://torino.corriere.it/cronaca/19_aprile_01/stefano-leo-killer-ho-scelto-lui-perche-aveva-un-aria-felice-e88fb7b8-545a-11e9-a9e2-a0d1446d1611.shtml?refresh_ce-cp

12 minutes ago, nejc74 said:

bogi si ti že zdaj, in to na umu.

bomo govorili za par let če boš imel isto mnenje sicer se ne mislim prepucavat.

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Spasku pravi:

 sicer se ne mislim prepucavat.

 

Tu na MS so levi in za migrante in bos blokiran,ce bos proti posiljevalcem,nepismenim teroristom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, sesir said:

Med takimi in z uvajanjem policiske ure si eni zelite ziveti?

https://www.rtvslo.si/svet/v-napadih-v-srilanki-umrlo-najmanj-290-ljudi/486128

Ne, zato pa vam fašistom preprečujemo, da bi z izmišljenimi krizami uvedli v državi obsedeno stanje, poteptali človekove pravice in ukinili demokracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, nejc74 pravi:

Ne, zato pa vam fašistom preprečujemo, da bi z izmišljenimi krizami uvedli v državi obsedeno stanje, poteptali človekove pravice in ukinili demokracijo.

Dopovej vsem sorodnikom zrtev napadov in vsem zlorabljenim otrokom,da to ni res in da vse to le izmisljeno...

Jz fasist? Dej dihaj...jz nikogar ne ogrozam in hrepenim le po miru in lepem zivljenju.. in si prej fasist ti saj jih vabis...une ko so nagnjeni k nasilju...

Res mi ni jasno kak mi lohk reces fasist:bum:

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, nejc74 pravi:

Ne, zato pa vam fašistom preprečujemo, da bi z izmišljenimi krizami uvedli v državi obsedeno stanje, poteptali človekove pravice in ukinili demokracijo.

Ti pa imaš resne fobije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, nejc74 said:

Ne, zato pa vam fašistom preprečujemo, da bi z izmišljenimi krizami uvedli v državi obsedeno stanje, poteptali človekove pravice in ukinili demokracijo.

označevanje posameznika s fašistom je namenjeno predvsem diskvalifikaciji nasprotnika brez realne argumentacije.BTW koliko migrantov si pripravljen sprejet  v tvoj dom  takega kot na sliki tistega z  dvemi prsti v zrak gratis država  išče proste kapacitete samo upam da nisi preveč blizu mojega doma

turcija-ne-sprejema-vrnjenih-migrantov-01.jpg

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir tebi očitno predvsem manjka možganskih kapacitet, da bi razločil da Sri Lanka ni Slovenija in da so dogodke na Sri Lanki izpeljali (zaenkrat tako kaze) domačini.

@Scarabeo 500 da, za razliko od tebe ne pozabljam nedavne zgodovine in me je strah, da se bo ponovila. Fašisti najprej v imenu narodove ogroženosti demontirate državo, potem usekate po "notranjih sovražnikih", ko vam zmanjka le teh se stepete med sabo, na koncu pa zaključite v fojbah. Zal prepozno, ker ste prej pobili velik del prebivalstva, s sabo pa potegnili cel kup nedolžnih.

@Spasku argument o jemanju beguncev domov je primitiven in nima nobene veze s temo, ampak tebe očitno primitivnost ne moti. Diskvalificiras se sam s papagajskim ponavljanjem izmišljenih novic. Te pa lahko malo izobrazim, da se ne bos se naprej smešil:

- državne in meddržavne institucije so tiste, ki sistemsko skrbijo za begunce. Ravno te pa poskušate fašisti skupaj z vašimi trenutnimi zavezniki (Orbanom, Salviniem) cim bolj onemogočiti.

- Orban je fašist, Salvini je fašist, le kaj so Spaski, Sesir in Scarabeo, ki delijo z njimi večino idej? Zdaj ne vem, mogoče ste dobre vile, velikonočni zajčki ali pa vrtni palčki?

Se strinjam, da je moja oznaka za vas, da ste fašisti nekoliko pretirana. Zal ste samo delček neumne raje s katero manipulirajo tisti, ki poskušajo vzpostaviti fašistično državo. Zaradi nekritičnega mišljenja in sledenja pa ste mozni sokrivci in/ali bodoče žrtve.

Zdaj pa pojdite branit svoje domove pred namišljenimi sovražniki, se mi zdi da so ponoči preplavali Krko in se ze plazijo cez kočevski rog, da vam ukradejo pirhe :boobies:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, nejc74 pravi:

Zdaj pa pojdite branit svoje domove pred namišljenimi sovražniki, se mi zdi da so ponoči preplavali Krko in se ze plazijo cez kočevski rog, da vam ukradejo pirhe :boobies:

 

Bomo hodili pa v Paklenico na pirhe, Hrvati so bolj opasni in znajo zaščitit lastno identiteto. Mi bi pa vse razdali drugim, samo, da se znebimo lastnih  "korenin"  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, vandrovec pravi:

Bomo hodili pa v Paklenico na pirhe, Hrvati so bolj opasni in znajo zaščitit lastno identiteto. Mi bi pa vse razdali drugim, samo, da se znebimo lastnih  "korenin"  ?

mi smo XXXXX-isti.

Po vsaki revoluciji redno izbrišemo narodno identiteto, zgodovino itd..(pa neglede kaka je bila, je bila žal naša)

tak da smo samo ____isti. Še predznaka si ne zaslužimo, pa naj bo ta kom, faš, ali kaj drugega.

 

A kaj ma moj zapis zveze z naslovom?

Nč...migrantov več al manj nikjer, jeklene mreže za ulov migrantov, že rjavijo in jih prerašča trava, na meji še vedno čakam, da me "naši" ali "njihovi" preverijo, da nisem migrant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok da sem cuden vem.. 

Sem pa vedno mislu,da so fasisti tisti,ki stremijo k nasilni ureditvi sistema po svoje in njihovi somisljeniki...

Res mi ni jasno kako smo Orban in tisti,ki podpiramo trenutno zakonodajo in ureditve fasisti?Al nas to obtuzujes,ker se zavedas,da si to v bistvo ti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, nejc74 said:

izmišljenih novic.

Niso neonacisti rasisti, ampak preprosto ogorčeni državljani.

Mimogrede Orban in Salvini so heroji ker se borijo proti muslimizaciji EU

Popravljeno . Popravil Spasku
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!