Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 58 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Sigurno si Bosanc :lol1::lol1:, ajd malo za šalo.

Nism glih busanc, sem pa vseeno vojni veteran vojne za Slovenijo ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je biznis za ene...Baje da ma neki babnc zaposlenih na ministrstvi za socialo, kao na preživljanju po kakiga "afganistanskega mladoletnika", ki se šolajo po naših srednjih šolah in za to cepajo po 1800 eur mesečno....mulo ma itak vse zastonj kam pride, baba ga pa že pele za vikend v Citypark mal na oglede za mladoletnicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/23/2019 at 10:53 AM, billy said:

Vse je biznis za ene...Baje da ma neki babnc zaposlenih na ministrstvi za socialo, kao na preživljanju po kakiga "afganistanskega mladoletnika", ki se šolajo po naših srednjih šolah in za to cepajo po 1800 eur mesečno....mulo ma itak vse zastonj kam pride, baba ga pa že pele za vikend v Citypark mal na oglede za mladoletnicami.

bodi tako prijazen pa to se enkrat v slovenščini napisi, pa ce se da tako, da se razume kaj so dejstva, kaj pa se tebi zdi, da si slisal. Ker meni se zdi, da je mozno, da sem enkrat slisal da nek billy za nekim vogalom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 11. 2019 ob 15:25, skalar36 pravi:
Citiraj

V enem primeru naj bi v študentski sobi napadel 22-letnico, s katero sta se družila, 

"zanimivo"

Citiraj

S prvo, 22-letnico, sta se spoznala na območju Metelkove, naslednjega dne pa naj bi skupaj odšla v njeno sobo v študentskem domu, kjer sta se nekaj ur družila. Zvečer naj ne bi upošteval njene želje, naj odide, pač pa ji je sledil v sobo in jo prisilil v spolna dejanja.

na Metelkovi, aha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 11. 2019 ob 13:25, maus pravi:

4. za martinovo se ga nisem nabutal

:eek: 

 

Bi ti rad da ti odvzamemo štajerski rojstni list? Hitr po liter pa nadoknadi. :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Snečer pravi:

"zanimivo"

na Metelkovi, aha...

zgodba mora biti ;)

pred 15 urami, J.a.m.e.s pravi:

Bi ti rad da ti odvzamemo štajerski rojstni list?:D

:cry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

šokiran sm!!!

 

Pravkar ujeli tri migrante, kako švercajo pet Slovencev iz ene občine v drugo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

šokiran sm!!!

 

Pravkar ujeli tri migrante, kako švercajo pet Slovencev iz ene občine v drugo!!

Tožibaba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Takšne in drugačne " varde" so samo odgovor na slabosti ali celo nedelovanje pravne drzave.

Tako kar se meje tiče, kot tudi pri varovanju okolja...in še kje.

 

Primer....

40€ kazen ( če te seveda kdo sploh ujame med dejanjem) za prekopavanje gozdne podrasti z cross motorjem je v POSMEH normalnosti.

Kazen za kaj takega, bi se po mojem mnenju morala zaceti pri vsaj 2000€ za posameznika, zaplemba motorja in enih 20000€ za organizatorja.

Seveda moje mnenje ne šteje, se pa vseeno bolje počutim, kadar dam prijavo na inspektorat za okolje in na policijo. Nekoc...bo mogoce celo obrodilo sadove.

Spremljam delo nekih, ki prek poslancev DZ iščejo legalne poti za spremembo zakonodaje, kar se tice voznje v naravnem okolju. 

Tudi za kolesarje...npr. na Kredarici ali pri Sedmerih jezerih s kolesom nimaš kaj delati.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A za migrante ni nobene aplikacije podobne kot jo mamo za korono? Samprašam :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mater jim, da bi jaz bil tam, jebači bi jim nešto, ziher bi imeli namesto teh grdih usranih glav že teglne od rož namontirane.

Pa ne razumem domačinov, da skup ne stopijo in teh treh presušenih gnilob skup ne zlamajo, da se bi plazili okrog , ne hodili.

Se zdaj kaže kar sem pred leti govoril, da je treba na mejah postaviti "kitajski zid" na zidu na vsake par sto metrov mitraljeze na avtomatiko, od zida 30m minsko polje, pa pol da vidimo junake. 

Tk ko majo na Mađarskem. V bivši jugo v času vladavine Tita, ni bilo šans , da taki nagnusi pridejo v SFRJ.

Zdaj je itak že vse prepozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, nordkapp pravi:

Mater jim, da bi jaz bil tam, jebači bi jim nešto, ziher bi imeli namesto teh grdih usranih glav že teglne od rož namontirane.

Pa ne razumem domačinov, da skup ne stopijo in teh treh presušenih gnilob skup ne zlamajo, da se bi plazili okrog , ne hodili.

Se zdaj kaže kar sem pred leti govoril, da je treba na mejah postaviti "kitajski zid" na zidu na vsake par sto metrov mitraljeze na avtomatiko, od zida 30m minsko polje, pa pol da vidimo junake. 

Tk ko majo na Mađarskem. V bivši jugo v času vladavine Tita, ni bilo šans , da taki nagnusi pridejo v SFRJ.

Zdaj je itak že vse prepozno.

Si ti kdaj jugo mejo videl od blizu?

Jaz sem jo in če misliš, da je bilo problem priti čez, se hudo motiš.

Ne vidim povezave, ampak predvidevam, da so nekaj takega kot so bili študentje iz "bratskih neuvrščenih držav" (edino kar so bili takrat polni denarja, ker so na črno menjali dolarje) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, nordkapp said:

Tk ko majo na Mađarskem. V bivši jugo v času vladavine Tita, ni bilo šans , da taki nagnusi pridejo v SFRJ.

komaj čakam, da bo Slovenija kot Madžarska......?

hvala, ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Si ti kdaj jugo mejo videl od blizu?

Jaz sem jo in če misliš, da je bilo problem priti čez, se hudo motiš.

Ne vidim povezave, ampak predvidevam, da so nekaj takega kot so bili študentje iz "bratskih neuvrščenih držav" (edino kar so bili takrat polni denarja, ker so na črno menjali dolarje) .

lp

Sem ja, sem tudi služil v SFRJ vojski, sam taki patronu ko se zdaj pojavljajo v evropi jih pa ni bilo, pa brez zamere.

pred eno uro, nejc74 pravi:

komaj čakam, da bo Slovenija kot Madžarska......?

hvala, ne!

Nisem ti napisal , da dobesedno, sam za svoje in pred to nesnago pa znajo poskrbet, pr nas pa so vsi več vredni kot domačini, pa reci , da ni res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!