Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred eno uro, sesir pravi:

In mimogrede Romuni imajo potne liste,znajo pisati in vedo kdaj so rojeni...

stran vrže in reče, da je iz Sirije ... pa dobi ne vem .. pravijo 1500 € pomoči brez dela ;)

če bi blo tko, takoj rečem fotru in mami, naj gresta do meje, stran vržeta dokumente... ker sta recimo nema, na listek napišeta SIRIA in dobita vsak po 1500 € pomoči ... :P

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez praznke azilni domovi, zavetišča ne bojo delala...vsak dobi enga Ahmeda dam za 14 dni, prpraute 750€, ker drgač te baje prepogne k košutko :)

P.S mal preveč vas skrbijo teli muesliji...če jih kuj uleti 10kk je to slaba 2% EU populacije. še naši južni bratje se upajo klofat 50 na 1.;)

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Znal, Ampak je nebistveno za tole temo. Gradi se na veliko, v roku 5 let sem bil 2 x tam in videl opazen napredek.

Ker moja trditev od prej ni sedaj nič bistveno boljša ko je bila prej.

Aja Tut Albanija pa čg nas prehitevajo.

Prav imaš; tvoja trditev sedaj je dokaz moje ugotovitve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi pa že dolgo nobene drame.? ?

Šešir, konc je z nami. A nis prebral :P

47384007_266260887579473_7430762445393625088_n.jpg.562d00859939f107eb48169338d7f8b3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest že vem kam bom migreru. Zadnjič sem gledal eno odajo iz Sirije. Same lepe ženske. Pa še tiho morjo bit, nč jezikat... zato pa nosjo rute čez usta. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Jest že vem kam bom migreru. Zadnjič sem gledal eno odajo iz Sirije. Same lepe ženske. Pa še tiho morjo bit, nč jezikat... zato pa nosjo rute čez usta. :jezik:

pa še prazno bo, k bodo vsi zmigrirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 12. 2018 ob 9:49, DAMI34 pravi:

 

Aja Tut Albanija pa čg nas prehitevajo.

Res je, da veliko gradijo, a to je samo mafijski denar. Na tak način ni razvoja, ves razvoj gre v neprave roke. Gre samo za razslojevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Res je, da veliko gradijo, a to je samo mafijski denar. Na tak način ni razvoja, ves razvoj gre v neprave roke. Gre samo za razslojevanje.

a naš pa ni?

Mi mamo tak slabe mafijce, da še zgradijo samo na pol.

ps. velik denarja so črpal, ne boš verjel iz EU (pa recimo ČG ni članica), vsaj tak so mi pojasnili domorodci. Velik denarja je tudi tujega kapitala. V bistvu so te dežele na točki kjer smo bili mi pred 20-15 leti. Ko je bil razcvet gospodarstva, potem je pa šlo samo še navzdol. Zakaj, ker so državo vodili isti tipi, ki je že prej niso znali in so šli po principu en velik trgovc, en velik gradbinc (al 3je nima veze)  važno da vse to kontroliramo, ker s tem kontroliramo denar. In to je še danes. Ni pravih lastnikov podjetij, ni lastnikov, ki bi ta podjetja ustvarili (kar poglej največja slo podjetja) še tistih par, ki so uspešna bi pa najraje zjebali.

Nadalje pa je pri prehodu iz komunizma v kapitalizem in demokracijo postalo možno še nekaj: prej so kradli samo posvečeni, potem pa tudi malo manj posvečeni, ker ni bilo več trde roke v ozadju.

In sedaj smo tam kjer smo :(

Tak da še migranti bežijo čimhitreje čez Slo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

a naš pa ni?

Mi mamo tak slabe mafijce, da še zgradijo samo na pol.

ps. velik denarja so črpal, ne boš verjel iz EU (pa recimo ČG ni članica), vsaj tak so mi pojasnili domorodci. Velik denarja je tudi tujega kapitala. V bistvu so te dežele na točki kjer smo bili mi pred 20-15 leti. Ko je bil razcvet gospodarstva, potem je pa šlo samo še navzdol. Zakaj, ker so državo vodili isti tipi, ki je že prej niso znali in so šli po principu en velik trgovc, en velik gradbinc (al 3je nima veze)  važno da vse to kontroliramo, ker s tem kontroliramo denar. In to je še danes. Ni pravih lastnikov podjetij, ni lastnikov, ki bi ta podjetja ustvarili (kar poglej največja slo podjetja) še tistih par, ki so uspešna bi pa najraje zjebali.

Nadalje pa je pri prehodu iz komunizma v kapitalizem in demokracijo postalo možno še nekaj: prej so kradli samo posvečeni, potem pa tudi malo manj posvečeni, ker ni bilo več trde roke v ozadju.

In sedaj smo tam kjer smo :(

Tak da še migranti bežijo čimhitreje čez Slo.

 

Drač, Albanija - ni gospodarstva, da bi lahko zgradili toliko lepih hotelov, sploh pa ne albansko. Mafijsko.

Budva, pred desetletjem v kiti. Tam je pa ruski kapital - mafijski. Pa verjetno še od koga dugega. Saj zadeve na videz funkcionirajo, za nas od zunaj, domorodci pa delajo za bakšiš.

Vsekakor je pri nas glede bakšiša precej bolje. Res pa je, da nimamo tako lepih hotelov, ker vseeno nismo toliko zanimivi za mafijo kot prej omenjeni državi. Vseeno imamo neke zadeve pravno bolje urejene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Drač, Albanija - ni gospodarstva, da bi lahko zgradili toliko lepih hotelov, sploh pa ne albansko. Mafijsko.

Budva, pred desetletjem v kiti. Tam je pa ruski kapital - mafijski. Pa verjetno še od koga dugega. Saj zadeve na videz funkcionirajo, za nas od zunaj, domorodci pa delajo za bakšiš.

Vsekakor je pri nas glede bakšiša precej bolje. Res pa je, da nimamo tako lepih hotelov, ker vseeno nismo toliko zanimivi za mafijo kot prej omenjeni državi. Vseeno imamo neke zadeve pravno bolje urejene.

po domače, če se ne bo obračalo denarja (neglede čigavega) ga ne bomo mogli deliti. Sicer pa sva zašla iz teme. Čvek je bil prej sicer o Romuniji, potem se pa še mal dodal. Bistvo mojega pisanja pa je samo eno, da nekateri nehajo misliti v kako razvitem svetu živimo in kaki reveži so zunaj. Namreč razvoj gre tudi tam hudo hitro naprej. Pa še migrantov nimajo (jih mafija vse pošlihta) :P

ps. pri nas tut dela folk za bakšiš marsikje

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, skalar36 pravi:

Jest že vem kam bom migreru. Zadnjič sem gledal eno odajo iz Sirije. Same lepe ženske. Pa še tiho morjo bit, nč jezikat... zato pa nosjo rute čez usta. :jezik:

Jaz pa jih poznam iz drugega zornega kota. Davnega 2008 je Sirska državna televizija snemala neko nadaljevanko. Producent je bil Sirijec, ki je živel v Londonu. Preko agencije je bil oglas, da iščejo hišo za tri dnevno snemanje in sem se javil. Prišli, pogledali in najeli. Kar 20 članska ekipa je bila, s tem da so bili tudi Slovenici, osvetlitev je vršila Slovenska firma. Bilo pa je cel kup mladih Sirijk, ki so bile maskerke in garderoberke. Vse po vrsti oblečene kot mi, govorile so Angleško. Je pa res, da so bile iz Damaska. Nobenega verskega sranja ni bilo za zaznat. Edino, ko sem jih povprašal, kakšni so odnosi z Izraelom, je bilo heca konec :blush: Tudi plačali so kot je bilo dogovorjeno. Na sploh pa so bili zelo vljudni in nemoteči, če te seveda ne moti, da imaš 20 člansko ekipo v hiši. Če boste pogledali podrobneje boste videli, da jih tudi portret gole ženske na steni ni motil.

 

IMG_0976.JPG

IMG_0975.JPG

IMG_0972.JPG

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, IZTOK pravi:

Jaz pa jih poznam iz drugega zornega kota. Davnega 2008 je Sirska državna televizija snemala neko nadaljevanko. Producent je bil Sirijec, ki je živel v Londonu. Preko agencije je bil oglas, da iščejo hišo za tri dnevno snemanje in sem se javil. Prišli, pogledali in najeli. Kar 20 članska ekipa je bila, s tem da so bili tudi Slovenici, osvetlitev je vršila Slovenska firma. Bilo pa je cel kup mladih Sirijk, ki so bile maskerke in garderoberke. Vse po vrsti oblečene kot mi, govorile so Angleško. Je pa res, da so bile iz Damaska. Nobenega verskega sranja ni bilo za zaznat. Edino, ko sem jih povprašal, kakšni so odnosi z Izraelom, je bilo heca konec :blush: Tudi plačali so kot je bilo dogovorjeno. Na sploh pa so bili zelo vljudni in nemoteči, če te seveda ne moti, da imaš 20 člansko ekipo v hiši. Če boste pogledali podrobneje boste videli, da jih tudi portret gole ženske na steni ni motil.

 

IMG_0976.JPG

IMG_0975.JPG

IMG_0972.JPG

In kje na sliki je kakšen sirijski cvet mladosti? Ne verjamem, isti si kot vsi mediji, ki poročajo, da so na poti k nam mlade družine :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Arzen pravi:

In kje na sliki je kakšen sirijski cvet mladosti? Ne verjamem, isti si kot vsi mediji, ki poročajo, da so na poti k nam mlade družine :ras:

Fotkal sem prizorišče snemanja :P Lahko verjameš ali ne, meni je vseeno :jezik: Pa tole kar sem napisal nima nič skupnega z migranti, tile so delali in se vrnili nazaj domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Še en znanstvenik.....

 

Naš plavi bi rekel, da ne nasedaj tisku... :yea1:  Pa rekli bi, da je to podpihovanje nestrpnost  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Kmet2 pravi:

Še en znanstvenik.....

Nej grejo pogledat mal k Lukcu in njegovi čarovnici,če ga nimata kje v omari skritga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jskrablin pravi:

Strelec je rojen Francoz. Sej ne da koga tu to zanima, de.

Res zgleda tipičen domačin.

Rezultat iskanja slik za Cherif Chekatt

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr ns se na štajerskem strelajo ... kr tko .. ne rabjo nobenega povoda ;)

Gledajo Alarm za Cobro 11 al 12 .. ne vem več :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Res zgleda tipičen domačin.

Kako kdo zgleda ni pomembno. Dejstvo je še vedno - tip je rojen Francoz iz kraja kjer je naredil pizdarijo in s kriminalno preteklostjo. Celo na listi tveganih oseb je bil in pod občasnim policijskim nadzorom. Iz tega izpeljano vprašanje marsikomu ne bo všeč - kako je lahko en tak znan kriminalec prišel do orožja za strelski pohod? Se mi zdi da je kr fino nekdo zajebal... na strani oblasti.

Btw, dodajanje arabskih čičk in čačk ga ne dela nič manj Francoza. Je pa dobro za propagando furat, de.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Kako kdo zgleda ni pomembno. Dejstvo je še vedno - tip je rojen Francoz iz kraja kjer je naredil pizdarijo in s kriminalno preteklostjo. Celo na listi tveganih oseb je bil in pod občasnim policijskim nadzorom. Iz tega izpeljano vprašanje marsikomu ne bo všeč - kako je lahko en tak znan kriminalec prišel do orožja za strelski pohod? Se mi zdi da je kr fino nekdo zajebal... na strani oblasti.

Btw, dodajanje arabskih čičk in čačk ga ne dela nič manj Francoza. Je pa dobro za propagando furat, de.

Btw, rojen Francoz in rojen v Franciji ni isto, en je Francoz, drug je pa Francoski državljan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to glih Francoz, ki je izumu napravo za obglaulanje, kjer so jo uporablali do leta 1977 ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!