Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

5 minutes ago, Xebec said:

Kosovo? Eh, saj to več niso imigranti, to so zdaj domačini, naši domorodci .. onih od bolj dol nas je zdaj strah, pred onimi trepetamo .. dokler, no ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, zaj tu mešajo hruške pa jabolka. Pod teh 244.800 "migrantov" verjetno spadata tudi moj tast in tašča, ki res nista rojena v Sloveniji, a imata državljanstvo in živita v SLO že skoraj 40 let. In mislim, da bi vsi skupaj opazili 244.800 migrantov, če bi jih res bilo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans majo praznik, dan migrantov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak.

Ker ma mulc ta mesec prakso, a je blo to na Kidriču?

Ob 17. 12. 2018 ob 15:06, Xebec pravi:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kje pa so sedaj razne Varde, domoljubne straže...itd? Ni se tezko kurčit po gozdu z istomisljeniki. 

Trdno sem prepričan, da bi bila delezna široke podpore, ce bi se pojavila pred kaksno solo, pa "neprilagojenim" dala vedeti, kje je meja. :twak:

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Tedybear pravi:

No, kje pa so sedaj razne Varde, domoljubne straže...itd? Ni se tezko kurčit po gozdu z istomisljeniki. 

Trdno sem prepričan, da bi bila delezna široke podpore, ce bi se pojavila pred kaksno solo, pa "neprilagojenim" dala vedeti, kje je meja. :twak:

Še vedno je zaprt. So hitr pokazal kaj se zgodi s takimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 12. 2018 ob 15:06, Xebec pravi:

To se je dogajalo že pred 20timi leti, ko sem še jaz hodil v srednjo šolo v Celje. Lepo so napisali kosovci, vsi pa vemo da so čistokrvni šiptarji, z kilo želeja na glavi, vsak ima s posteljo vred 50kg. Problem pri njih je v tem, da jih je polno in nimajo nobenih zadržkov. Ko pride do pizdarije se usipajo, potegnejo nože in štihajo. Seveda vsi na enega. Tako hitro kot pridejo, se tudi poberejo. Nasproti policijske postaje je bil skupek lokalov imenovan vrtnica, tam so imeli leglo in so se zbirali. Kadar so bile pizdarije so policaji rabili tudi po uro (pa so bili čez cesto), da so prišli odreagirat. Sem mislil, da so se zadeve spremenile, pa vidim, da je še vedno isto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tako mularijo po hitrem postopku ... u kali zatrt .. pa da smo si na jasnem, teli mulci niso ilegalni migranti :mad: 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je sedaj tukaj štajerska vročekrvnost? Lahko bi se pubeci malo pogrupisali pa jim povedali nekaj od mame po srbohrvaško.

Izgleda da bo potrebna deratizacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Fadil pravi:

Kje je sedaj tukaj štajerska vročekrvnost? Lahko bi se pubeci malo pogrupisali pa jim povedali nekaj od mame po srbohrvaško.

Izgleda da bo potrebna deratizacija.

Se bo moralo zaceti v torbah nositi teleskopske palice...za varnost seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, maus pravi:

s tako mularijo po hitrem postopku ... u kali zatrt .. pa da smo si na jasnem, teli mulci niso ilegalni migranti :mad: 

 

So po potomci beguncev ali migrantov iz Kosova, ki jim je Slovenija nudila zatocisce. Predvidevam, da starsi nimajo drzavljanstva. Za mladoletne odgovarjajo starsi. Priloznost za izgon, pa bo mir. Celo familijo bi vrgel ven.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, IZTOK pravi:

So po potomci beguncev ali migrantov iz Kosova, ki jim je Slovenija nudila zatocisce. Predvidevam, da starsi nimajo drzavljanstva. Za mladoletne odgovarjajo starsi. Priloznost za izgon, pa bo mir. Celo familijo bi vrgel ven.

se strinjam ;)

ni nujno ... so lahko še v Jugoslaviji sm pršli ... ena od variant ... pa pol  starši otrokom niso želeli dati slovenskega državljanstva, ker so se tako starši odločili ... v glavnem ... nagnat :mad: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Fadil said:

Kje je sedaj tukaj štajerska vročekrvnost? Lahko bi se pubeci malo pogrupisali pa jim povedali nekaj od mame po srbohrvaško.

Izgleda da bo potrebna deratizacija.

In ko se bo kdo opogumil in jim dal po njuški, pa da se pol policija vmeša, kaj misliš, kdo bo krajšo potegnil?

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je že takšna tema; sem bil v Dobovi, ko jih je država vozila v Avstrijo. Največje sranje so delali človekoljubci, kateri so policiste motili pri delu, jih ovajali ter zoper njih podajali pritožbe, ker so po njihovem povzdigovati glas ali ilegalcem izrekali neprimerne izraze. Še posebej je bila ena punčka pridna pri delanju sranja. Škoda, da ni prišla do mene. Bi imela razlog za pritožbo. 

Tako, kot vsaka golazen, ki dela sranje. Sem zelo nestrpen do takšnih. Bivši lik iz Južnega parka jih pozna in oni mene. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Še policaj kateri je takrat odreagiral tako kot se v takem primeru spodobi je nasrkal in si s tem uničil življenje.

https://www.dnevnik.si/1042713285

Soglašam z napisanim, ampak a res hočemo policaje, ki streljajo v neprištevnem stanju?

Meni je vse skupaj ena farsa (izgovarjanje na neprištevnost) . Ali je streljal upravičeno ali ne? Samo očitno noben nima jajc.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, franc pravi:

Soglašam z napisanim, ampak a res hočemo policaje, ki streljajo v neprištevnem stanju?

Meni je vse skupaj ena farsa (izgovarjanje na neprištevnost) . Ali je streljal upravičeno ali ne? Samo očitno noben nima jajc.

lp

Poznam ozadje zgodbe. Berisha je bil eden največjih barabinov v Celju. Naokoli se je vozil z BMW-jem na katerem je imel tablico z napisom DILER. Vsi so vedeli s čim se ukvarja, prav tako so se ga vsi bali. Nad njim je bila izddana mednarodna tiralica, poleg je bilo posebno opozorilo, da je oseba po vsej verjetnosti oborožena. Razumem policaja, da je potegnil pištolo, tudi sam bi jo brez obotavljanja. Problem je v tem, da se je v tej zgodbi iskalo grešnega kozla in namesto, da bi se policaja zaščitilo, se je ravno njega določilo. Da se je zgovarjal na neprištevnost je bedarija oz. verjetno mu je tako predlagal odvetnik. Dejstvo je, da bi se moralo že v začetku preprečiti, da bi takšna zadeva sploh prišla na sodišče. 

Se pa ne bi čudil, da so zgoraj omenjeni "kosovci" daljni sorodniki Berishe. Že takrat so njegovi ustrahovali po Celju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Berisha je bil eden največjih barabinov v Celju.

Ne samo v Celju, tudi v širši okolici smo šteli trupla, ki jih je povzročila njegova podjetniška dejavnost. Tip si je definitivno zaslužil zastrupitev s svincem. Sramota sam, da policija ki je celi regiji naredil uslugo še danes vlačijo naokoli po sodiščih.

Niso pa težave z mularijo z raznih koncev ex Juge (in lokalnimi narkomani) nič novega v Celju. S kako skupino čefurjev sem se tudi jaz zgarbal v srednji šoli (20 let nazaj to)... so bile pa takrat tudi bolj divje zgodbe aktualne. En moj bivši sošolec je od takrat pogrešan, izginil brez sledi. So nas še pred leti klicali na policijo v Celje na pogovor, če bi lahko kaj novega odkrili (zakaj nas niso takoj, ko je tip izginil, ne vem). Pa v kao poslovnem objektu preko ceste od policijske postaje se je dogajalo svašta. Kar je @J.a.m.e.s napisal... očitno se ni dosti spremenilo. Sploh okoli kakih šolskih centrov za one, ki niso lih kandidati za razne dr in podobne nazive je bilo vedno pestro in kot kaže je še vedno tako.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Soglašam z napisanim, ampak a res hočemo policaje, ki streljajo v neprištevnem stanju?

Meni je vse skupaj ena farsa (izgovarjanje na neprištevnost) . Ali je streljal upravičeno ali ne? Samo očitno noben nima jajc.

lp

Streljal je iz strahu za svoje življenje. In sedaj tukaj neko duševno stanje iščejo.

Njega ne preganja država, temveč svojci. In država je povedala svoje (pokazala jajca). 

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, franc pravi:

Se ti zdi?

Kk bil razpler celotni res...nic nea vem....drzavni,mislim...

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Streljal je iz strahu za svoje življenje

Njega ne preganja država, temveč svojci. In država je povedala svoje (pokazala jajca). 

Verjamem...

In to je?

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Piše, da država ni vložila obtožnico. 

Ne vem kako je sedaj, ampak včasih uradne osebe nisi mogel zasebno preganjati za nekaj kar je (zakonito) storil med opravljanjem dela.

Država očitno nima (več) jajc.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Ne vem kako je sedaj, ampak včasih uradne osebe nisi mogel zasebno preganjati za nekaj kar je (zakonito) storil med opravljanjem dela.

Država očitno nima (več) jajc.

lp

Kazensko ga preganjajo svojci. Ker ga država ni hotela. In, če dobijo, ga bodo še za denar terjali v civilnem postopku. 

Sem že doživel to. Se je vleklo več let. Služba in država nista ugotovili nepravilnosti, pa se je voznik sam šel tožilca. In spušil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!