Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

a je že kak slovenec zaprosil za politični azil v siriji , iraku ali afganistanu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

@Kmet2 Če so/sta leva struja SD in Levica, jaz mosdef nism, nism nikoli bil, in nikoli ne bom. Mene sam zanima, a se teb res zdi, da gredo stvari na slabš zarad azilantov, al zarad drugih zadev?

Še enkrat in na to sem ti tudi že odgovoril , samo prebrat treba tudi tisto kar ne želiš .

Ne povezujem azilante z ekonomijo temveč z njihovim razmišljanjem .

Stanje v državi je , kot je, zaradi posrancev v parlamentu in zaradi njih in njihove podkupljive politike bodo problemi tudi z azilanti in so že, predvsem v nočnih urah v ljubljani , samo vi, ki hodite s kurami spat po vaseh tega pač ne veste in lažnjivi mediji tudi ne poročajo o tem . 

Predobro poznam situacijo , da me ne morete šopat z vašimi pravljicami o lepem svetu in svetu brez mej in indijakoromandija .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Še enkrat in na to sem ti tudi že odgovoril , samo prebrat treba tudi tisto kar ne želiš .

Ne povezujem azilante z ekonomijo temveč z njihovim razmišljanjem .

Stanje v državi je , kot je, zaradi posrancev v parlamentu in zaradi njih in njihove podkupljive politike bodo problemi tudi z azilanti in so že, predvsem v nočnih urah v ljubljani , samo vi, ki hodite s kurami spat po vaseh tega pač ne veste in lažnjivi mediji tudi ne poročajo o tem . 

Predobro poznam situacijo , da me ne morete šopat z vašimi pravljicami o lepem svetu in svetu brez mej in indijakoromandija .......

Ti verjamem. Ampak političn uspeh bazira na ekonomskih "argumentih". Trdim da je narod nasedu ko kit. Za premik na boljše, je obvezno pomest pred svojim pragom, narod pa je zagrabu mamac z jumbotov, in odmislil vse nedopustne pizdarije, ki jih ima JJ na grbi. kako laže, se spreneveda, mutivodi z denarjem....Pa ne zdej rečt sej uni tadruh tudi....

 

Kdo mora uredit nočni red in mir, kdo je v službi za to, da nas ponoči ni strah, pa tud vemo. In vemo kaj je njihov skrajni domet. vozniško pometno, pa drager in radar. Pa tega spet ni azilant kriv. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Značilno še za časa bivše juge je bilo, da se je raji kazalo probleme zunaj in okrivilo druge za stanje oziroma situacijo doma, medtem ko so "naši" lažje opravljali mutne posle in jih skrili pred javnostjo. Tu se ni nič spremenilo, sistem je še vedno isti :(

 

Sicer problem prebežnikov ostaja in ni zato nič manjši, se ga pa v veliki meri izkorišča tudi za nabiranje političnih točk.

Žal pa je to globalni ali pa vsaj EU problem, kjer se pokaže neusklajenost EU, ki je pri tem problemu pokleknila in slabo odreagirala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ti verjamem. Ampak političn uspeh bazira na ekonomskih "argumentih". Trdim da je narod nasedu ko kit. Za premik na boljše, je obvezno pomest pred svojim pragom, narod pa je zagrabu mamac z jumbotov, in odmislil vse nedopustne pizdarije, ki jih ima JJ na grbi. kako laže, se spreneveda, mutivodi z denarjem....Pa ne zdej rečt sej uni tadruh tudi....

 

Kdo mora uredit nočni red in mir, kdo je v službi za to, da nas ponoči ni strah, pa tud vemo. In vemo kaj je njihov skrajni domet. vozniško pometno, pa drager in radar. Pa tega spet ni azilant kriv. 

Vse kar si napisal je res in nima nič s tem , kar sem napisal jaz.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, dr.looney pravi:
pred 3 urami, dr.looney pravi:

Eno vprasanje..... Koliko vas je slo pomagat ljudjem iz Črnomlja? ....

 

Koliko romom si pomagala v Kočevju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Kmet2 pravi:

 

a moralna podpora vela :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kugelschreiber pravi:

Ti verjamem. Ampak političn uspeh bazira na ekonomskih "argumentih". Trdim da je narod nasedu ko kit. Za premik na boljše, je obvezno pomest pred svojim pragom, narod pa je zagrabu mamac z jumbotov, in odmislil vse nedopustne pizdarije, ki jih ima JJ na grbi. kako laže, se spreneveda, mutivodi z denarjem....Pa ne zdej rečt sej uni tadruh tudi....

Kar navadni raji servirajo z jumbotov ter ostalih medijev je vse zrežirano

Problem je, ker je navadni človek že tako zmanipuliran , da ne pozna več lastne ali objektivne resnice...so vodljivi kot ovce, dokler zgleda kolikor toliko normalno vse skupaj :smoke:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, vandrovec said:

Kar navadni raji servirajo z jumbotov ter ostalih medijev je vse zrežirano

Problem je, ker je navadni človek že tako zmanipuliran , da ne pozna več lastne ali objektivne resnice...so vodljivi kot ovce, dokler zgleda kolikor toliko normalno vse skupaj :smoke:

En m ti manka. 

 

5 hours ago, Kmet2 said:

Koliko romom si pomagala v Kočevju?

A ti si jim pomagal z gorjaco in prevzgojo? :lol: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

 

 

A ti si jim pomagal z gorjaco in prevzgojo? :lol: 

ne, on ima delavnice z naslovom:

barvne in drage kovine v elektro industriji, montaža/ odmontaža.........posebej za romsko skupnost :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tole morda ni cist migrantska kriza, je pa testo iz istega hlebca. 

 

https://siol.net/novice/slovenija/rok-zavbi-fizicno-napadel-novinarja-in-snemalca-planet-tv-video-473830

 

te pa jas zdaj vas prasam, ne. 

 

Kje so vsi hrabri politiki? Kje so vsi glasni Slovenci, ki se tako borijo na internetu?  Kje? Sesir, Marcel? Zakaj pr pizdi ta norca nista pretepena s kolom? Tle ni debate. To je dzihadisticna celica. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Tole morda ni cist migrantska kriza, je pa testo iz istega hlebca. 

 

https://siol.net/novice/slovenija/rok-zavbi-fizicno-napadel-novinarja-in-snemalca-planet-tv-video-473830

 

te pa jas zdaj vas prasam, ne. 

 

Kje so vsi hrabri politiki? Kje so vsi glasni Slovenci, ki se tako borijo na internetu?  Kje? Sesir, Marcel? Zakaj pr pizdi ta norca nista pretepena s kolom? Tle ni debate. To je dzihadisticna celica. 

Kje so politiki,policija...aja take omejence ne samo podpirajo pac pa celo uvazajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, sesir pravi:

Kje so politiki,policija...aja take omejence ne samo podpirajo pac pa celo uvazajo...

Njegov odvetnik je izjavil, (bivši šef SOVE Miklavčic pa je potrdil ) da je Žavbi svoboden drzavljan in da ni zakonske osnove za kakrsenkoli nadzor.

Za napad na novinarja bo pač moral napadeni sproziti postopke civilne tožbe. Tako pravi zakon.

Po drugi strani je pa to dokaz, da smo Slovenci (pa tudi drugi po Z Evropi) ene navadne riti. Še nisem slišal za kaksno učinkovito državljansko iniciativo, ki bi tipom, kot je Žavbi, ali pa lokalni baraboni vseh kalibrov.....itd kdaj zlomila kakšen štil od lopate na hrbtu. 

Ljudje s(m)o se zaprli v stanovanja, kritiziramo in pljuvamo pa samo na druzabnih omrežjih. Tudi politiki...en lep primer je Grimsoidni Branko. Lepo je speljal javnost na zgodbo enega migranta, tistega frizerja Ahmada. Prav.....ampak...to, da mu kot Kranjčanu eno največjih naselij počasi, ampak VZTRAJNO zasedajo (pokupijo vsako, prav vsako prazno stanovanje) Šiptarji, pa ne opazi. 

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, sesir pravi:

Kje so politiki,policija...aja take omejence ne samo podpirajo pac pa celo uvazajo...

 

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Tole morda ni cist migrantska kriza, je pa testo iz istega hlebca. 

 

https://siol.net/novice/slovenija/rok-zavbi-fizicno-napadel-novinarja-in-snemalca-planet-tv-video-473830

 

te pa jas zdaj vas prasam, ne. 

 

Kje so vsi hrabri politiki? Kje so vsi glasni Slovenci, ki se tako borijo na internetu?  Kje? Sesir, Marcel? Zakaj pr pizdi ta norca nista pretepena s kolom? Tle ni debate. To je dzihadisticna celica. 

Kaj je ta stric storil? Razen domnevnega pretepanja. Je odslužil kazen za nekaj pred časom?  Kakšen zločin mu očitate sedaj? 

Nadziran je že, samo tega nihče ne bo priznal. Nadziranje in prisluškovanje se ves čas opravlja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Migrantska kriza ali razprševanje bo nekoč najbolj vplivalo na modo, predvsem žensko, zato dokler še lahko, dajte pokazat čim več, da ne boste kdaj obžalovale :naughty:.

Drgač pa, saj tud slovenci že od nekdaj bežimo iz države, pa tud ne zaradi vojne ali strahom za življenje.

Upam pa, da ne bomo tud sami kdaj begunci, sploh ker ne bomo brali koran.

Mir na svetu pa itak lah samo vesoljci naredijo. :alien1::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

 

Kaj je ta stric storil? Razen domnevnega pretepanja. Je odslužil kazen za nekaj pred časom?  Kakšen zločin mu očitate sedaj? 

Nadziran je že, samo tega nihče ne bo priznal. Nadziranje in prisluškovanje se ves čas opravlja. 

Poleg tega so v prvih letih samostojnosti tudi prisli tudi specialci in so malo pesti zapele in to zaradi navadnih kriminalckov....bi blo zanimivo malo pogoglat kako so v Jugi delali z ljudmi,ki predstavljajo nacionalno groznjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Poleg tega so v prvih letih samostojnosti tudi prisli tudi specialci in so malo pesti zapele in to zaradi navadnih kriminalckov....bi blo zanimivo malo pogoglat kako so v Jugi delali z ljudmi,ki predstavljajo nacionalno groznjo...

Torej ne veš nič. Ti bi samo specialce pošiljal. Pa če jih bo kdo k tebi poslal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Poleg tega so v prvih letih samostojnosti tudi prisli tudi specialci in so malo pesti zapele in to zaradi navadnih kriminalckov....bi blo zanimivo malo pogoglat kako so v Jugi delali z ljudmi,ki predstavljajo nacionalno groznjo...

Večina tistih "specialcev" je bila tam do leta 1998 že brezposelnih, oziroma so za svoja " junaška" dejanja dobili zahvalo v obliki odpovedi. Junačili so se predvsem z uporabo službenih kartic za gorivo v privatne namene, (pijača, cigarete...), z preprodajanjem deviz, ...vojaški kao specialci so se preko vseh pooblastil ukvarjali z določenimi civilisti.....

Pravi cunami jih je doletel, ko so se drzavne institucije znova vzpostavile in med drugim preverjale njihova šolska spričevala. Sami strojni tehniki iz Čakovca in Varaždina.....

To, kar si napisal, se je dogajalo...torej....državni kriminalci proti " zasebnikom" istega kova....

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Torej ne veš nič. Ti bi samo specialce pošiljal. Pa če jih bo kdo k tebi poslal? 

Hmm...glede na kondicijo,ki jo imajo in na velikost parcele...bi jih k meni poslal plet,okopavat,kosit,laksat?...druga pri meni,ki gnijem v postli nimajo kaj delat...ogrozam pa samo komarje in muhe...pa se njih bi na miru pusto,ce ne bi hodle tezit...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, ko smo postavljeni pred dejstva, se Marceli in Sesirji skrivajo za Borutti in ostalimi uniformiranci. Glasni pa so, glasni. Pa nacelni. Pa narodnozavestni. Uh. Majhnost njihova je velika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Kugelschreiber said:

Tole morda ni cist migrantska kriza, je pa testo iz istega hlebca. 

 

https://siol.net/novice/slovenija/rok-zavbi-fizicno-napadel-novinarja-in-snemalca-planet-tv-video-473830

 

te pa jas zdaj vas prasam, ne. 

 

Kje so vsi hrabri politiki? Kje so vsi glasni Slovenci, ki se tako borijo na internetu?  Kje? Sesir, Marcel? Zakaj pr pizdi ta norca nista pretepena s kolom? Tle ni debate. To je dzihadisticna celica. 

A ti je slabo?

 

24 minutes ago, Kugelschreiber said:

Skratka, ko smo postavljeni pred dejstva, se Marceli in Sesirji skrivajo za Borutti in ostalimi uniformiranci. Glasni pa so, glasni. Pa nacelni. Pa narodnozavestni. Uh. Majhnost njihova je velika. 

A ti je full slabo? Jest se pred nikomur ne skrivam,se nimam za kaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne trudi se preveč s pisanjem,ker se s tabo v tej temi ne mislim več zgovarjat.Vidim,da si domač s tem problemom,ki zate v bistvu ni. 

Ajd!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Marcel-F said:

A ti je slabo?

 

A ti je full slabo? Jest se pred nikomur ne skrivam,se nimam za kaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pa u bistvu, mi je ja. Vsak cetrti v tej vukojebini je kreten. In ko se tako lepo  demonstrira doseg populisticnih hujskacev, in kako ste gobcaci v resnici benigni kastrati, mi gre na kozlajne. Do kje ste glasni, pa napram komu hrabri? Ko repatriirajo dokazanga dzihadisticnega terorista, niti glaska. Kaj sele kake akcije. Bedniki. Bedniki prve kategorije.Verjetno sploh ne opazite. Ne dojamete.   Sirotinje.  

 

Meni, tolerantnemu kao levicarju je ta apatija nezaslisana. Jez se s strani drzave pocutim opeharjenga do konca. Razocarnje nad angazmajem desnicarskih aktivistov/populistov pa je sploh nepredstavljivo. Se ko se z njimi nekako strinjas, popolnoma odpovejo. Pod vsako kritiko. 

 

Jez se ne zgovarjam. U kurac te posiljam. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!