Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Nič se ne dogaja , vsi smo varni ......neč sekirat .......:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65590746.jpg.7b6b6585142a8a04874333cb2ce76846.jpg

Glej, glej, vaš anti migrantski zaveznik, heroj slovenskih borcev proti tuji nadvladi, steguje svoje kradljive ročice tudi proti Sloveniji. Predvidevam, da mu boste boste, tako kot junaki iz vrst SDS-a*, pogledali skozi prste.

*citiram: Iz SDS-a pa so sporočili, da objave zemljevida velike Madžarske ne bodo komentirali.

Ponovno potrjeno geslo kviza-nacionalistov: "Ni važno da si pošten, važno je da si naš." oziroma "S polnim gobcem domoljubja poljubljamo ritno odprtino jezičnim tujcem"

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videni v domžalah ..peljal mimo.. dva sedela na pločniku in en ležal na trebuhu - na hitro zgledal bolj nezavesten kot priseben.. dve policijski patrulji .

proporočam zaklepanje hiš tudi čez dan ..se bo treba navadit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nikjer nobenega zapisao o tem.. baje so se 4-je migranti zavlekli pod avtobus poln kitajskih turistov..enega je opekel izpuh ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

in nikjer nobenega zapisao o tem.. baje so se 4-je migranti zavlekli pod avtobus poln kitajskih turistov..enega je opekel izpuh ..

Zal so pac bolj dr znanosti...

Na raketi se ocitno ne upeces...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli obrneš. Zaradi paranoje imamo ograjo okol države. Izgleda grozno. Na cesti in v gostilni si naredimo več škodo kot so jo povzročili prebežniki. Meni je prav smešno, ta strah, za katerega vemo, da je votel okoli ga pa nič ni. Gradite na samozavesti, pa bodo strahovi šli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

Kakorkoli obrneš. Zaradi paranoje imamo ograjo okol države. Izgleda grozno. Na cesti in v gostilni si naredimo več škodo kot so jo povzročili prebežniki. Meni je prav smešno, ta strah, za katerega vemo, da je votel okoli ga pa nič ni. Gradite na samozavesti, pa bodo strahovi šli.

ti temu praviš paranoja? 

jaz temu pravim realno stanje. 

samozavest? poglej si kak video iz velike kladuše in izjave domačinov.. ko pride rulja s kovinskimi palicami jih boč ustavil ali pa se branil kako?? 

z demokracijo in njihovimi pravicami? dej se mal usekn preden začneš klobasat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet brezzvezno paniko zganjaš, a zdaj se pokakaš v hlače ko na televiziji vidiš par deset neurejenih Arabcev? Jejhata, slabo nam kaže, če je "običajen" Slovenec taka reva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomash pravi:

 Na cesti in v gostilni si naredimo več škodo kot so jo povzročili prebežniki.

Vsaj jaz in meni poznani ljudje niso naredili namernega masakra!!!!

To,da ni skode za njimi povej vsem sorodnikom zrtev in posiljenim zenskam...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, nejc74 pravi:

Spet brezzvezno paniko zganjaš, a zdaj se pokakaš v hlače ko na televiziji vidiš par deset neurejenih Arabcev? Jejhata, slabo nam kaže, če je "običajen" Slovenec taka reva.

na tv? ne seri..v živo na pločniku 100m zračne razdalje od bajte.. pa če nebi bilo zapore zarad kronometra bi s tistim busom pod katerim so se skrili parkiral pred hotelom 40m stran.. to je pa samo 30 sekund od mojega doma.. 

niti ne morem reč da sem reva.. sam nikol se nisem tepel z veseljem .. pa nobenga orožja nimam za obrambo.. 

a ti si narodni heroj ? vojne za slovenijo ali si bil v vaški straži v ambrusu?

bi se pa rajš varno počutil kot nekoga poškodoval ali fental v samoobrambi ali v obrambi svoje družine.. 

in če se ilegalci prešvercajo do centra domžal mi nihče ne bo govoril , da je vse pod nadzorom in poskrbljeno za varnost slovenskih državljanov.. 

samo če država ne bo poskrbela za to potem bomo morali sami.. en bo moral tako ali drugače.. če sem bil l.1991 prostovoljec ko sem bil samski bom pa še sedaj ko imam svojo družino..  

in če bo šlo na slabše se bo treba zorganizirat..in oborožit .. samo ali je res treba na tak način v teh časih "pravne države"? 

nažalost če se bodo stvari potencirale bo treba tudi tako.. 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, thumper said:

samo če država ne bo poskrbela za to potem bomo morali sami.. en bo moral tako ali drugače.

:lol1:

 

varda mi pride na misel. To bo odgovor. Kolektivna samoobramba

 

 

 

 

Medtem,  djihadistu Žavbiju ni nihce skrivil niti lasu. Ne drzava, ne varda, ne ostali hrabri glasnezi. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je da so avstrijci, nemci, danci ipd. Države začele kontrolirati mejne prehode, karavanke ipd. Kjer se spet kažejo osebne oz. Potni listi. Tudi hrvati so pojačali na meji z bosno, z ograjami mislim da. Merklova je zjebala vse, zaprli so se, in sedaj bodo juznjaske države, srbija, bosna nastradale. Migranti bojo pa zdj silom ako negre milom. 

In če si ker wilkom migranti zatiska oči da v bosni nebo velka pizdarija se moti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Raavi pravi:

Zanimivo je da so avstrijci, nemci, danci ipd. Države začele kontrolirati mejne prehode, karavanke ipd. Kjer se spet kažejo osebne oz. Potni listi.

Seveda. Stvar je dokaj poceni ukrep in še zgleda kot da nekaj počnejo na račun varnosti. Ilegalci se ziher na veliko vozijo in hodijo skoz urejene mejne prehode. Stvar ima smisel na zunanjih mejah EU. Na notranjih pa se gre bolj za t.i. varnostni teater - ukrepe, ki dajejo bolj vtis varnosti kot da resnično kaj zaležejo. Pomoje s tem naredijo več škode kot koristi, ker se na mejah izgubljen čas zaradi mahanja z osebnimi dokumenti seveda nekje mora poznati.

Tudi sicer ni nič novega da gre EU/Schengen na živce bolj nacionalistično usmerjenim vladam. In tako ukrepanje je precej privlačen način kazanja 'skrbi' za dobrobit prebivalstva. Merkelca pa mora nekak probati sanirati škodo zaradi wilkomiranja. Avstrija, Danska... so bolj tadesni na oblasti. No ja, na Danskem niso več - jim tudi anti migrantska politika ni ratala - https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-06-05/danes-set-to-oust-government-as-anti-immigrants-suffer-setback

Edit - bom dodal samo tale biser iz članka

image.thumb.png.20ff302e8c6311c6f1bd4226d15a9ea4.png

Za neangleško govoreče - bivši danski ministrski predsednik je celo sam priznal da so pretiravali z imigracijsko zakonodajo. Očitno po le-tej zaročenka od njegovega sina, ki je glede na navedbo Američanka in diplomantka Harvarda, ni mogla ostati v državi. Zdrava mera? Verjetno res ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thumper pravi:

na tv? ne seri..v živo na pločniku 100m zračne razdalje od bajte.. pa če nebi bilo zapore zarad kronometra bi s tistim busom pod katerim so se skrili parkiral pred hotelom 40m stran.. to je pa samo 30 sekund od mojega doma.. 

niti ne morem reč da sem reva.. sam nikol se nisem tepel z veseljem .. pa nobenga orožja nimam za obrambo..

bi se pa rajš varno počutil kot nekoga poškodoval ali fental v samoobrambi ali v obrambi svoje družine.. 

in če se ilegalci prešvercajo do centra domžal mi nihče ne bo govoril , da je vse pod nadzorom in poskrbljeno za varnost slovenskih državljanov.. 

 

No ko so na cesti pred naso hiso aretirali 4 pobegle iz migranskega centa...

Itak bi se klofo...a sam proti 4 tujim vojakom na misiji?Jz invalid?In ker si ne zelim biti tepen,oropan ali umorjen sem si seveda za urejanje okolice hiše kupil konkretno mačeto,ki jo imam v sobi obeseno na zidu...v upanju,da bom jo primil v roke le ko sekam vejevje po parceli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, thumper said:

a ti si narodni heroj ? vojne za slovenijo ali si bil v vaški straži v ambrusu?

bi se pa rajš varno počutil kot nekoga poškodoval ali fental v samoobrambi ali v obrambi svoje družine.. 

in če se ilegalci prešvercajo do centra domžal mi nihče ne bo govoril , da je vse pod nadzorom in poskrbljeno za varnost slovenskih državljanov.. 

Jaz ne zganjam panike, niti ne čutim potrebe po njej. Ti pa se pocutis tako ogroženega da nisi sposoben delat racionalnih zaključkov, s svojim panicarjenjem tlakuješ pot totalitarizmom in manjšanju osebnih svoboščin.

- fakin jebeni ilegalci se presvercajo do Domžal, zato ker živimo v relativno svobodnem okolju in ves kaj: JUHEJ ZA TO. Ker to pomeni, da ne živimo v Rusiji ali Kitajski kjer je svoboda gibanja omejena, niti ne živimo v Siriji, Libiju ali Iraku, kjer moras za pot do sosednjega mesta plačati lokalnemu Warlord-u.

- nikoli ni "vse pod nadzorom", ce bi bilo "vse pod nadzorom" bi cel kup junakov s tega foruma ždelo v dosmrtnem zaporu, ker so ze tretjič prekrsili omejitev hitrosti v naselju

Ko bos pristal na policijsko uro, se sprijazni z metkom v hrbet zaradi prehitre voznje. Kdo pa ve ali se pod celado ne skriva zlobni prislek, ki je ravnokar posilil vse kar sep premika. Zaenkrat zame grožnja slovenski svobodni družbi ni par ilegalcev, ampak vi "ljudje brez poznavanja zgodovine", ki ste pripravljeni žrtvovat osebne svoboščine v imenu "grozeče prikazni".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlažje je iz varne razdalje tujine komentirati dogajanja v sloveniji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pred časom sem napisal, da so bili na mednarodnem mejnem prehodu Jelšane v službi celo trije policisti. Ker več jih pač ni. Sedaj je bila zadeva ista na mednarodnem mejnem prehodu Starod, ker jih tudi tam ni. Policistov pač ni in je zato kolona. In zaradi kolone se je nekdo pritožil na GPU, kjer jim je vseeno oziroma živijo v nekem svojem svetu. In so sedaj še tisto malo policistov dali na slovensko italijansko mejo. Ker ljudi ni, so kar celo postajo oziroma tiste policiste, ki so v patruljah in delajo po tujcih, poslali k Italijanom. Toliko o tem, kakšno vodstvo imamo in, kako država oziroma priskledniki skrbijo zase. 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/mesane-patrulje-bodo-zacele-nadzorovati-slovensko-italijansko-mejo.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj popoldne (med 15 in 16uro) sej je med usekom na vrhu Črnega kala in Socerbom več kot pol ure vozil bel kombi(potniški) italjanskih reg. tablic z TAXI oznako na strehi....Je zalutal, ali je iskal izgubljene popotnike?

Sam sem stal z enim prijateljem na vrhu nad usekom in je 4 krat pripeljal gor, tam pri odcepu za Ocizlo je obrnu in spet nazaj...

Ko sem se spustil proti Kopru, je zavijal za Socerb.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo off topic, ampak se nanaša na zapis @Borutt. Žalosti me, da je slovenska policija kadrsko podhranjena. Včasih so v tacensko šolo prišli samo izbranci (dober šolski uspeh, fizična pripravljenost, psihično lih prav za tako službo...). Kot mulci (in jaz tudi danes) smo imeli spoštovanje do modre uniforme (še posebej do dveh policistov pri nas), plače verjetno niso bile mizerne kot sedaj. Danes pa nobenega spoštovanja, celo norčevanje vidiš, ker vejo, da folk takoj potegne kamere ven in snemajo, da se pol pojavi kak kvazi pomemben foter in spodbija postopek, ker policist ni imel zavihane hlačnice in je  z napačno nogo pristopil do njegovega sinčka. Že po otrokih v kakšnem parku vidim kam pelje vzgoja, ko gre kakšen policist ali policistka mimo in kažejo jezike, s prsti srelajo na njih ali pa se derejo "plavci, plavci...". Sam pa svojima vedno pravim, da policisti ne lovijo samo tatov kot v knjigicah in risankah, ampak največkrat pomagajo ljudem v nesrečah in raznih stiskah in zapletih. Sami smo si krivi, da bomo (če že nismo) zafurali državo, saj ne samo, da so politiki pokvarjeni, ampak tudi sam folk. Pol pa vsi nekaj sanjarijo o raznih bahrajnih, ibizah, maldivih... bruh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sergini pravi:

Malo off topic, ampak se nanaša na zapis @Borutt. Žalosti me, da je slovenska policija kadrsko podhranjena. Včasih so v tacensko šolo prišli samo izbranci (dober šolski uspeh, fizična pripravljenost, psihično lih prav za tako službo...). Kot mulci (in jaz tudi danes) smo imeli spoštovanje do modre uniforme (še posebej do dveh policistov pri nas), plače verjetno niso bile mizerne kot sedaj. Danes pa nobenega spoštovanja, celo norčevanje vidiš, ker vejo, da folk takoj potegne kamere ven in snemajo, da se pol pojavi kak kvazi pomemben foter in spodbija postopek, ker policist ni imel zavihane hlačnice in je  z napačno nogo pristopil do njegovega sinčka. Že po otrokih v kakšnem parku vidim kam pelje vzgoja, ko gre kakšen policist ali policistka mimo in kažejo jezike, s prsti srelajo na njih ali pa se derejo "plavci, plavci...". Sam pa svojima vedno pravim, da policisti ne lovijo samo tatov kot v knjigicah in risankah, ampak največkrat pomagajo ljudem v nesrečah in raznih stiskah in zapletih. Sami smo si krivi, da bomo (če že nismo) zafurali državo, saj ne samo, da so politiki pokvarjeni, ampak tudi sam folk. Pol pa vsi nekaj sanjarijo o raznih bahrajnih, ibizah, maldivih... bruh

Res je. In staršem, ki otroke strašijo s policijo, vedno rečem, naj jih raje strašijo s pedofilskimi župniki. Razen, če jim je tako všeč ministrantska frizura. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer off ropic @Borutt, sicer ne vem kako strašijo starši otroke, ampak meni se zdi boljše neko strahospoštovanje, kot pa to kar so učili mlajše generacije "policaj je tvoj prijatelj" ker potem preklinjajo pljuvajo in pošiljajo policaje nekam tako kot svoje vrstnike.

Mislim da bi bilo potrebno otorkom prav povedat da so policaji avtoriteta in v kriznih situacijah pomoč, ne pa en jape ki tam neki pizdi. 

(čeprav si ne zaslužijo glih vsi policaji spoštljivega odnosa ker znajo bit tudi sami malce... hmmm.. lahko večja težava kot pomoč) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!