Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 1 minuto, Darko3g pravi:

A ni ravno v tem smisel šengena? Skupen prostor, kjer se počutiš varnega (razen na cesti) in prevoziš od Jadrana do severnega morja brez mejnih kontrol in plačevanja carin.

Je, pa ni. Težko ti nedvoumno odgovorim na to vprašanje. Težava je v tem, ker je eden izmed velikih trenutnih problemov države varnost na meji, in ilegalni vdori v državo. Z odpravljanjem meje, bi se ta težava eskalirala in potencirala nemalokrat, saj bi ti ilegalni vdori postali veliko lažji. Bojim se, da glede na trenutno stanje, se bi ob priključitvi Hrvaške šengenskemu območju, večina ljudi počutila kvečjemu manj varno.

 

Kakšnega plačevanja carin? Saj ob vstopu na Hrvaško ne plačaš nič (ali pa sem jaz kaj zgrešil)? ?

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi komaj čakam, da Hrvaška vstopi v Šengen ... samo zaradi hitrešega prestopa meje .. naj se ta kolonska sranja prestavijo nižje ... tudi v EUR območje, da se ne jebeš s temi valutami

je pa tudi res, da imajo kar nekaj nerešenih meja (ne samo s Slovenijo), tako da, po mojem laičnem mnenju, ne bo to tako kmalu, kot si Hrvati predstavljajo ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Torej ne veš, kaj imajo? 

ne, ti ne veš, zato pa sprašuješ :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

Jest mislim de so problem davcne oaze, de so problem lopovske korporacije. In nesposobna, brezsramno podkupljiva in pogoltna politika. Jez mislim de je Lichtenstein vecji problem ko Libija. 

absolutno, ampak naslov teme je migrantska kriza, pa sem se omejil na migrante.

Verjetno če te kdo na suho od zadaj...te ne zanima barva, vera...ampak da te boli. 

Korupcija, nesposobnost voditeljev, neinteres po reševanju problema itd itd...Ampak kar se "migrantov" tiče je dejstvo, da so problem, ki ga "posvečeni" ne znajo in pa tudi nočejo reševati. Vse ostalo je samo pesek v oči nam, raji.

Če nas naši ne bodo zjebali do konca, nas bodo pa uni ta drugi, od dole :P

 

pred 47 minutami, Darko3g pravi:

Res me zanima, kaj za nas pomeni, če Hrvaška vstopi v šengensko območje. V osnovi bi to pomenilo odprte meje proti jadranki in hitrejši dostop do dopustniških ciljev na Hrvaški obali. Proti Zagrebu bi namesto trikrat čakali v koloni le enkrat ali dvakrat (jemanje listka in plačilo cestnine, sedaj pa čakamo na slovenski meji in potem še na hrvaški meji).

Kaj bi pa izgubili? Mislim, mi kot motoristi, mi kot zavedni Slovenci, mi kot boljši od Hrvatov, ki ne upoštevajo mednarodnih sporazumov?

Hrvati obračajo take denarce (EU denarce in EU interes), da si mi niti misliti ne moremo in za EU je Slovenija napram Hrvaški, samo pičkin dim.

Kar se pa čakanja tiče...ne boj se za to bo že DARS poskrbel :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Bg pravi:

Je, pa ni. Težko ti nedvoumno odgovorim na to vprašanje. Težava je v tem, ker je eden izmed velikih trenutnih problemov države varnost na meji, in ilegalni vdori v državo. Z odpravljanjem meje, bi se ta težava eskalirala in potencirala nemalokrat, saj bi ti ilegalni vdori postali veliko lažji. Bojim se, da glede na trenutno stanje, se bi ob priključitvi Hrvaške šengenskemu območju, večina ljudi počutila kvečjemu manj varno.

 

Kakšnega plačevanja carin? Saj ob vstopu na Hrvaško ne plačaš nič (ali pa sem jaz kaj zgrešil)? ?

 

Lp,

Bg

Ni nujno, ukinili bi, če bi hotel preverjane osebnih dokumentov na cestnih prehodih, obmejne kontrole (kontrole na celotni meji, peš ali z avtom, dronom, infrared kamerami itd..) bi še vedno lahko izvajali (v končni fazi jih tudi sedaj z Italijo) prav tako bi lahko , oziroma bodo izvajali kontrole na cesti, sumljive avte h kraju pa kontrola, tako kot počno Italijani sedaj.

Sori, jaz si ne morem več predstavljati da me bo nek jebač na SLO-ITA meji spraševal kaj vozim, kaj grem, koliko plenic, kavbojk vozim.....bistvo EU je prost prehod in jaz se zaradi tega ne počutim prav nič manj varno.

Če citiram @Kugelschreiberja, ti bi se lahko manj varno počutil zarad tvojga župana, ki te gleda v oči pa serje, ne pa ker na Obrežju ne gledajo več osebnih dokumentov.

pred 15 minutami, maus pravi:

Jaz tudi komaj čakam, da Hrvaška vstopi v Šengen ... samo zaradi hitrešega prestopa meje .. naj se ta kolonska sranja prestavijo nižje ... tudi v EUR območje, da se ne jebeš s temi valutami

je pa tudi res, da imajo kar nekaj nerešenih meja (ne samo s Slovenijo), tako da, po mojem laičnem mnenju, ne bo to tako kmalu, kot si Hrvati predstavljajo ;) 

samo politika bo tista, ki bo določila in Hrvati so dobri lizuni pri EU, odvisno je samo koliko denarja bodo iztržili, kao za varovanje Šengena.

ps. mi smo ga bolj malo sampovem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Ni nujno, ukinili bi, če bi hotel preverjane osebnih dokumentov na cestnih prehodih, obmejne kontrole (kontrole na celotni meji, peš ali z avtom, dronom, infrared kamerami itd..) bi še vedno lahko izvajali (v končni fazi jih tudi sedaj z Italijo) prav tako bi lahko , oziroma bodo izvajali kontrole na cesti, sumljive avte h kraju pa kontrola, tako kot počno Italijani sedaj.

Na Hrvaški meji ne morjo ukint preverjanja osebnih dokumentov, ker Hrvati niso v Šengenskem območju, Italija je, zato ni preverjanja na Italijanski meji.

Varovanje mej v Šengenskem območju je pa že poznano, ker jo izvajajo Avstrijci na meji s Slovenijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

Na Hrvaški meji ne morjo ukint preverjanja osebnih dokumentov, ker Hrvati niso v Šengenskem območju, Italija je, zato ni preverjanja na Italijanski meji.

Varovanje mej v Šengenskem območju je pa že poznano, ker jo izvajajo Avstrijci na meji s Slovenijo.

 

ko bodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ne, ti ne veš, zato pa sprašuješ :P

 

Si pozabil, da sem jaz tebe vprašal, kaj imajo? Odgovora tako ali tako nisem pričakoval. Gre bolj za to, da si spet dokazal, da samo nabijaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

Ni nujno, ukinili bi, če bi hotel preverjane osebnih dokumentov na cestnih prehodih, obmejne kontrole (kontrole na celotni meji, peš ali z avtom, dronom, infrared kamerami itd..) bi še vedno lahko izvajali (v končni fazi jih tudi sedaj z Italijo) prav tako bi lahko , oziroma bodo izvajali kontrole na cesti, sumljive avte h kraju pa kontrola, tako kot počno Italijani sedaj.

Sori, jaz si ne morem več predstavljati da me bo nek jebač na SLO-ITA meji spraševal kaj vozim, kaj grem, koliko plenic, kavbojk vozim.....bistvo EU je prost prehod in jaz se zaradi tega ne počutim prav nič manj varno.

Če citiram @Kugelschreiberja, ti bi se lahko manj varno počutil zarad tvojga župana, ki te gleda v oči pa serje, ne pa ker na Obrežju ne gledajo več osebnih dokumentov.

samo politika bo tista, ki bo določila in Hrvati so dobri lizuni pri EU, odvisno je samo koliko denarja bodo iztržili, kao za varovanje Šengena.

ps. mi smo ga bolj malo sampovem

Tebi res ni jasno, kje je šengen in, kaj sploh je šengen. Še nisi ugotovil, da se znotraj šengena sprehajaš brez kazanja dokumentov? In, če gredo Hrvati v šengen, kdo bo kontroliral vso tisto mejo? Se sedaj zavedaš, za kaj se sploh gre? Ker bo vse tisto prepustno, se bo toliko več nezaželenih sprehajalo v šengenu. 

Ti sploh ne razlikuješ med Evropo in šengenom, zato pa kar naprej nekaj omenjaš prost pretok. Znotraj šengena je vse prosto. Pojdi malo na sever, da vidiš, če te kdo kaj sprašuje. 

Mi smo v šengenu, Hrvati pa ne. Zato je kontrola. To je sito, ki ga potem ne bo več. Razen, če misliš, da bodo Hrvati enako počeli na njihovi toliko in toliko večji meji. 

Politika je putana. 

Ne piši, koliko denarja smo mi dobili, ker niti razliko med Evropo in šengenom ne poznaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Si pozabil, da sem jaz tebe vprašal, kaj imajo? Odgovora tako ali tako nisem pričakoval. Gre bolj za to, da si spet dokazal, da samo nabijaš. 

Zakaj si pa potem vprašal, ker ti je dolgčas, al ker veš? Ker če veš, potem nisi rabil vprašat :ras: Vse ostalo obsojanje pa kr lepo obdrži zase. Nihče, prav nihče ti na tem forumu ni dolžen prav nič odgovoriti, pa četudi se razpočiš in žališ vse po vrsti. Vendar, mi lahko verjameš, da se je folk že navadil tvojih floskul, pravzaprav so že postale komičen vložek pri marsikaterem nabijanju in se zato niti ne sekiramo več.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Tebi res ni jasno, kje je šengen in, kaj sploh je šengen. Še nisi ugotovil, da se znotraj šengena sprehajaš brez kazanja dokumentov? In, če gredo Hrvati v šengen, kdo bo kontroliral vso tisto mejo? Se sedaj zavedaš, za kaj se sploh gre? Ker bo vse tisto prepustno, se bo toliko več nezaželenih sprehajalo v šengenu. 

Ti sploh ne razlikuješ med Evropo in šengenom, zato pa kar naprej nekaj omenjaš prost pretok. Znotraj šengena je vse prosto. Pojdi malo na sever, da vidiš, če te kdo kaj sprašuje. 

Mi smo v šengenu, Hrvati pa ne. Zato je kontrola. To je sito, ki ga potem ne bo več. Razen, če misliš, da bodo Hrvati enako počeli na njihovi toliko in toliko večji meji. 

Politika je putana. 

Ne piši, koliko denarja smo mi dobili, ker niti razliko med Evropo in šengenom ne poznaš. 

nehi jokat, pa preberi kaj sem zapisal, koliko bomo manj varni ko bodo tudi Hrvatje v šengenu. Torej po tvojem zapisu so Itaijani in Avstrijci manj varni, ker ne kažemo pasoša na meji. Nehaj si delati utvare o velepomembnosti gledanja papirčkov na meji. Ti mi samo povej, koliko ilegalcev skinete pri kazanju pasoša ali osebne. Al vam 200m stran lepo skliznejo skozi grmovje.

In

Še vedno se in se bo lahko kontroliralo, ampak ne vseh povprek, to počne še vedno Italija, še vedno so obmejne patrulje, kar je bolj bistveno kot pa gledanje mojega pasoša.

Štručko, še Slovencev doma niste v stanju zaščiti, pa se delaš pomembnega kolko ščitite vse drugo, prodajaj te bučke komu drugemu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Tebi res ni jasno, kje je šengen in, kaj sploh je šengen. Še nisi ugotovil, da se znotraj šengena sprehajaš brez kazanja dokumentov? In, če gredo Hrvati v šengen, kdo bo kontroliral vso tisto mejo? Se sedaj zavedaš, za kaj se sploh gre? Ker bo vse tisto prepustno, se bo toliko več nezaželenih sprehajalo v šengenu. 

Ti sploh ne razlikuješ med Evropo in šengenom, zato pa kar naprej nekaj omenjaš prost pretok. Znotraj šengena je vse prosto. Pojdi malo na sever, da vidiš, če te kdo kaj sprašuje. 

Mi smo v šengenu, Hrvati pa ne. Zato je kontrola. To je sito, ki ga potem ne bo več. Razen, če misliš, da bodo Hrvati enako počeli na njihovi toliko in toliko večji meji. 

Politika je putana. 

Ne piši, koliko denarja smo mi dobili, ker niti razliko med Evropo in šengenom ne poznaš. 

Na prvi meji proti S kar redno kontrolirajo, kao zarad migrantov. pa so edini migranti tam gor kšni mal preveč opiti Janezi k na pot iz gostilne mal narobe zavijejo :) jim je blo rečeno da morjo nehat, pa ne ubogajo. isto lahko pol mi počnemo, tut če hrčki uletijo v šengen.

pa itak lahko slovenija da veto na vstop HR v šengen, kar bi mogl narest, dokler hrčki ne priznajo in začnejo upoštevat arbitraže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

Zakaj si pa potem vprašal, ker ti je dolgčas, al ker veš? Ker če veš, potem nisi rabil vprašat :ras: Vse ostalo obsojanje pa kr lepo obdrži zase. Nihče, prav nihče ti na tem forumu ni dolžen prav nič odgovoriti, pa četudi se razpočiš in žališ vse po vrsti. Vendar, mi lahko verjameš, da se je folk že navadil tvojih floskul, pravzaprav so že postale komičen vložek pri marsikaterem nabijanju in se zato niti ne sekiramo več.

 

Res si patetika do konca. Žaljenje puščam drugim, tudi tebi. Ko ti pa vrnem tvoje besede, je pa vse narobe, kajne. 

S tistim odebeljenim si res pokazal ves svoj intelekt. Zato se ne sramoti več s takšnimi komedijami in nabijanjem. Ampak drugega pač nisi sposoben. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

nehi jokat, pa preberi kaj sem zapisal, koliko bomo manj varni ko bodo tudi Hrvatje v šengenu. Torej po tvojem zapisu so Itaijani in Avstrijci manj varni, ker ne kažemo pasoša na meji. Nehaj si delati utvare o velepomembnosti gledanja papirčkov na meji. Ti mi samo povej, koliko ilegalcev skinete pri kazanju pasoša ali osebne. Al vam 200m stran lepo skliznejo skozi grmovje.

In

Še vedno se in se bo lahko kontroliralo, ampak ne vseh povprek, to počne še vedno Italija, še vedno so obmejne patrulje, kar je bolj bistveno kot pa gledanje mojega pasoša.

Štručko, še Slovencev doma niste v stanju zaščiti, pa se delaš pomembnega kolko ščitite vse drugo, prodajaj te bučke komu drugemu.

 

Ne razlikuješ med Evropo in šengenom in sedaj meni nekaj nabijaš, da jaz mislim, kako so drugi manj varni. Kje sem jaz pisal o varnosti Italijanov in Avstrijcev? To je čisto tvoja izmišljotina. Najmanjšega pojma nimaš o mejni kontroli in sedaj nekaj pametuješ o kazanju dokumentov. Ti lahko pametuješ o tvojem tovoru in ne o mejni kontroli. Drži se svojega dela in pusti delo, o katerem ne veš popolnoma nič, pri miru. Poglej si statistiko, ko imaš tako rad grafe, pa boš videl, kaj vse se dobi pri mejni kontroli. Ampak ti, ki o tem ne veš popolnoma nič, tega tako ali tako ne boš naredil, ker potem ne ni mogel več nabijati. Kar edino obvladaš. 

Šengen je drugo, kot Evropa. In tega ti ne razumeš. Tukaj ti nihče ne more pomagati. In zato ne razumeš, zakaj se na šengenu kontrolira vse živo. Pojdi na sever, če te bodo kontrolirali. 

Napiše se stručko in ti piše v rojstnem listu. Ne pametuj o zaščiti, ker nimaš osnovnih pojmov razčiščenih. Sploh pa ne vem, če kdorkoli razume to tvoje, da se nekdo dela pomembnega pri ščitenju vsega drugega. Samo ti veš, kaj vse si spet pomešal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Xebec pravi:

Na prvi meji proti S kar redno kontrolirajo, kao zarad migrantov. pa so edini migranti tam gor kšni mal preveč opiti Janezi k na pot iz gostilne mal narobe zavijejo :) jim je blo rečeno da morjo nehat, pa ne ubogajo. isto lahko pol mi počnemo, tut če hrčki uletijo v šengen.

pa itak lahko slovenija da veto na vstop HR v šengen, kar bi mogl narest, dokler hrčki ne priznajo in začnejo upoštevat arbitraže.

Vsaka država v šengenu ima pravico vzpostaviti mejno kontrolo zaradi lastnih interesov (po domače povedano). Mene niso še nikoli kontrolirali. Sem jih pa videl na avstrijski strani. 

Priložnost je bila pri vstopu v Evropo. Tako, kot leta 91, so tudi pri vstopu v Evropo nekaj dobili v zameno za glasove. Sedaj pa njih vprašaj, kaj in kako. In tudi, kaj bodo sedaj dobili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Res si patetika do konca. Žaljenje puščam drugim, tudi tebi. Ko ti pa vrnem tvoje besede, je pa vse narobe, kajne. 

S tistim odebeljenim si res pokazal ves svoj intelekt. Zato se ne sramoti več s takšnimi komedijami in nabijanjem. Ampak drugega pač nisi sposoben. 

 

to sam samo za posebne intelekte odebelil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ne razlikuješ med Evropo in šengenom in sedaj meni nekaj nabijaš, da jaz mislim, kako so drugi manj varni. Kje sem jaz pisal o varnosti Italijanov in Avstrijcev? To je čisto tvoja izmišljotina. Najmanjšega pojma nimaš o mejni kontroli in sedaj nekaj pametuješ o kazanju dokumentov. Ti lahko pametuješ o tvojem tovoru in ne o mejni kontroli. Drži se svojega dela in pusti delo, o katerem ne veš popolnoma nič, pri miru. Poglej si statistiko, ko imaš tako rad grafe, pa boš videl, kaj vse se dobi pri mejni kontroli. Ampak ti, ki o tem ne veš popolnoma nič, tega tako ali tako ne boš naredil, ker potem ne ni mogel več nabijati. Kar edino obvladaš. 

Šengen je drugo, kot Evropa. In tega ti ne razumeš. Tukaj ti nihče ne more pomagati. In zato ne razumeš, zakaj se na šengenu kontrolira vse živo. Pojdi na sever, če te bodo kontrolirali. 

Napiše se stručko in ti piše v rojstnem listu. Ne pametuj o zaščiti, ker nimaš osnovnih pojmov razčiščenih. Sploh pa ne vem, če kdorkoli razume to tvoje, da se nekdo dela pomembnega pri ščitenju vsega drugega. Samo ti veš, kaj vse si spet pomešal. 

Ne se sekirat, ko bodo Hrvatje v Šengenu, ti bodo podrli mejne kučice, pa če se še toliko repenčiš o poznavanju razlik med Šengenom in EU.

V bistvu pa povečan nadzor se je začel šele, ko je nastala migrantska kriza, saj so pred tem fantje v kučicah samo še mahali "dalje, dalje, dalje" občasno pa kljub temu kakega sumljivega začopatili.

In jaz lahko pametujem o čemurkol hočem ,kot ti.

upam da nisi preveč v strahu, ker ti bodo ukinili sito :D

lp

Štručko za šengen in EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Bg said:

Še ta majhen kanček varnosti in kontrole na meji ki ga imamo sedaj.

neracionalen strah pred izgubo kontrole, ki je ze sedaj nimaš, niti je nisi imel 20 let nazaj, niti je ni imel tvoj ded 100 let nazaj. V glavnem, neumno panicarjenje, ker je to trenutno moderno. Razburjate se zaradi mogoče izgube privilegije, ki sploh ne obstajajo.

Raje se ukvarjajte z resnimi problemi: ali so Mitaske res najboljše? Mineralno ali sintetično olje? Pobrite, s črtico ali samo pristrižene? Dolga z mlekom ali espresso? Ali zares sune? Sem hotu dodat se razpravo o najboljšem motorju, sam itak vsi vemo da pol takoj Miš uleti pa zacne kavo pa krawo ponujat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, DAMI34 pravi:

Ne se sekirat, ko bodo Hrvatje v Šengenu, ti bodo podrli mejne kučice, pa če se še toliko repenčiš o poznavanju razlik med Šengenom in EU.

V bistvu pa povečan nadzor se je začel šele, ko je nastala migrantska kriza, saj so pred tem fantje v kučicah samo še mahali "dalje, dalje, dalje" občasno pa kljub temu kakega sumljivega začopatili.

In jaz lahko pametujem o čemurkol hočem ,kot ti.

upam da nisi preveč v strahu, ker ti bodo ukinili sito :D

lp

Štručko za šengen in EU.

Ma kaj spet bluziš o mojih mejnih kučicah? Kaj tebi res ni nobena stvar poznana? Moraš res nonstop dokazovati tvoje neznanje? 

Tebi res ni nič jasno. Ta tvoj povečan nadzor je od šengena dalje. Zato to tvoje bluzenje od neke migrantske krize in mahanja iz kučic lepo kaže, koliko poznaš zadeve. 

Problem je, da ti pametuješ o zadevah, ki jih ne poznaš. 

Ni moje sito. Tudi to ti ni jasno? 

S je prva črka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Ma kaj spet bluziš o mojih mejnih kučicah? Kaj tebi res ni nobena stvar poznana? Moraš res nonstop dokazovati tvoje neznanje? 

Tebi res ni nič jasno. Ta tvoj povečan nadzor je od šengena dalje. Zato to tvoje bluzenje od neke migrantske krize in mahanja iz kučic lepo kaže, koliko poznaš zadeve. Pajade :P 

Problem je, da ti pametuješ o zadevah, ki jih ne poznaš. 

Ni moje sito. Tudi to ti ni jasno? 

S je prva črka. A tut slovnico ste imeli v šoli? 

je, je, vse je tvoje, ker samo ti poznaš, ostali smo skozi doma na kavču.

V izogib srčnemu zastoju, ti predlagam, da si nehava replicirat. Jaz ti nimam kaj povedat, ti sicer imaš, ampak predlagam, da bolj sam zase modruješ, ker te ne šljivim niti 5% :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

4,99 % :huh: 

popuščaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, nejc74 pravi:

Sem hotu dodat se razpravo o najboljšem motorju, sam itak vsi vemo da pol takoj Miš uleti pa zacne kavo pa krawo ponujat.

itak, da predlagam najboljš znamko na ceumu svetu in okolici :ras:

Kar se pa tiče paničarjenja, se pa strinjam s teboj .... nabiranje političnih točk ... kakor ko so se ob mejnem prehodu metali po brežini in tulili, da jih tepejo ...

Nezakonito vstopil, zakonito ga vržeš ven .. brez paničarjenj in velikih govoric

Ta problematika pbstaja že nekaj desetletij, tudi preko tega dela Evrope.

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

popuščaš :P

 

starate se :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se sekirat za varnost, saj nam bodo Srbi prodali 40km bodeče žice...upam, da jo bomo tudi postavili, ker vsake toliko je pa lepo videti, kako srno, pa zajca, ko se ulovi na nji in če si dovolj hiter maš lahko še piknik :P

Evo dvojna zmaga, piknik pa še varn si.

 

https://www.rtvslo.si/slovenija/slovenija-podpisala-pogodbo-za-dobavo-in-postavitev-40-km-ograje-na-meji/495469

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

je, je, vse je tvoje, ker samo ti poznaš, ostali smo skozi doma na kavču.

V izogib srčnemu zastoju, ti predlagam, da si nehava replicirat. Jaz ti nimam kaj povedat, ti sicer imaš, ampak predlagam, da bolj sam zase modruješ, ker te ne šljivim niti 5% :D

 

Stvar je v tem, da pametuješ o zadevah, ki jih ne poznaš. In potem narediš magisterij iz neznanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!