Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Pravkar, Borutt pravi:

Stvar je v tem, da pametuješ o zadevah, ki jih ne poznaš. In potem narediš magisterij iz neznanja. 

ravno dovolj da te zmedem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Darko3g pravi:

A ni ravno v tem smisel šengena? Skupen prostor, kjer se počutiš varnega (razen na cesti) in prevoziš od Jadrana do severnega morja brez mejnih kontrol in plačevanja carin.

ljubelj na avstrijski strani - kontrpla policaj+vojak v kučici .. 

aja  - to je takoj na severu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Darko3g said:

A ni ravno v tem smisel šengena? Skupen prostor, kjer se počutiš varnega (razen na cesti) in prevoziš od Jadrana do severnega morja brez mejnih kontrol in plačevanja carin.

Carine nimajo nic s schengenom. Po vstopu v EU na mejnem prehodu carinika ne sme bit vec. Schengensko obmocje pa odpravlja vse mejne kontrole. 

Letos sm 6x preckal slovensko avstrijsko mejo, nikoli nism videl kontrol. Zadnjo kontroli podobno stvar sm videl 2017ga, ko so italjani meli vrh g7, in so mrko glede maškare stale na prehodih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kugelschreiber pravi:

Zadnjo kontroli podobno stvar sm videl 2017ga, ko so italjani meli vrh g7, in so mrko glede maškare stale na prehodih.....

Sam ves...nas so enkrat komplet vse mimovozece mele te maskare Italijanske v koloni in pregledovale...ojej... neprijetno zelo...

Hekler maskara na desnem,levem in pred avtom 4 tip z avtomatom cez ramo okoli avta  prstom na petelinu in kontrola dokumentov z levo roko... cca 30m naprej pa prizgana marica in tip v njej...5 tip bi reku zato,da celno krene vate,ce kaj...Ne vem zakaj blu tak ampak v piko zverzirano in kvalitetno!Hrati zelo neprijetno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Carine nimajo nic s schengenom. Po vstopu v EU na mejnem prehodu carinika ne sme bit vec. Schengensko obmocje pa odpravlja vse mejne kontrole. 

Letos sm 6x preckal slovensko avstrijsko mejo, nikoli nism videl kontrol. Zadnjo kontroli podobno stvar sm videl 2017ga, ko so italjani meli vrh g7, in so mrko glede maškare stale na prehodih.....

3 tedne nazaj, sem Avstrijcu pokazal pasoš, samo skoz okno, niti odpirat se mu ga ni dalo. :P

Občasno pa Italijanom odprem vrata kombija, ampak res občasno, ker imam GO tablico, če bi imel pa kako Romunsko, Poljsko LT itd..bi pa sigurno vsakokrat, ko stojijo na meji. 

Pa Slovenski policaj me je tudi na vstopu iz Italije že preveril.

ampak vedno sem bil izločen in ni bilo potrebe, da se za menoj dela kolona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

3 tedne nazaj, sem Avstrijcu pokazal pasoš, samo skoz okno, niti odpirat se mu ga ni dalo. :P

Občasno pa Italijanom odprem vrata kombija, ampak res občasno, ker imam GO tablico, če bi imel pa kako Romunsko, Poljsko LT itd..bi pa sigurno vsakokrat, ko stojijo na meji. 

Pa Slovenski policaj me je tudi na vstopu iz Italije že preveril.

ampak vedno sem bil izločen in ni bilo potrebe, da se za menoj dela kolona.

nič takega .. sem videl, ko carina in policija izvaja notranjo kontrolo po celi Sloveniji in ustavlja take čudne kombije :P 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, maus pravi:

nič takega .. sem videl, ko carina in policija izvaja notranjo kontrolo po celi Sloveniji in ustavlja take čudne kombije :P 

 

saj zaprejo tudi AC, pa je poostrena kontrola na pumpi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

pred eno uro, DAMI34 pravi:

saj zaprejo tudi AC, pa je poostrena kontrola na pumpi.

Tiste Romunske / Italijanske kombije z zatemnjenimi šipami bi jaz ne glede na Šengenska določila preveru ob vstopu in izstopu naše meje. ?

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Tedybear pravi:

?

Tiste Romunske / Italijanske kombije z zatemnjenimi šipami bi jaz ne glede na Šengenska določila preveru ob vstopu in izstopu naše meje. ?

to tudi počnejo, pa ne samo na vstopu, tut kje vmes, pa kakšnega Nizozemca tudi ne bi škodilo pogledati, vsaj tiste, ki sumljivo bluzijo po AC :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Tedybear pravi:

?

Tiste Romunske / Italijanske kombije z zatemnjenimi šipami bi jaz ne glede na Šengenska določila preveru ob vstopu in izstopu naše meje. ?

sj jih tudi Italijani kar dosti razredčijo že na njihovi strani ;)

pa potem čez celo Slovenijo, Avstrijo in tudi na Madžarskem .. odvisno kje gredo na Madžarsko .. Štajerskega in Prekmurskega kraka se zadnje čase izogibajo, ker tam so vsakodnevne kontrole  ;) 

to sem videl osebno z lastnimi očmi :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Tedybear pravi:

?

Tiste Romunske / Italijanske kombije z zatemnjenimi šipami bi jaz ne glede na Šengenska določila preveru ob vstopu in izstopu naše meje. ?

Se vzrok bi imeli na meji,da jih zavrnejo saj vecina tistih kant ni tehnicno izpravnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, thumper said:

ljubelj na avstrijski strani - kontrpla policaj+vojak v kučici .. 

aja  - to je takoj na severu ..

seveda to delajo, če pa Slovenci ne znajo ustavit in odstranit fašistične zalege. Vsaka normalna drzava se boji tovrstne golazni, to je kot ščurki, lezejo iz greznic skozi razpoke in iščejo kje bi naredili škodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A so Argentinski Slovenci tudi upravičeni do vsega, kot so tisti, ki tukaj živijo od nekdaj :huh: 

Če kdo spremlja to problematiko, ve za kaj gre ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

A so Argentinski Slovenci tudi upravičeni do vsega, kot so tisti, ki tukaj živijo od nekdaj :huh: 

Za argentinske ne vem, so pa venezuelski menda upravičeni do vsega tega in še extra storitev poleg - https://siol.net/novice/slovenija/sarcevi-podprli-repatriacijo-47-slovencev-iz-venezuele-505853

Veš kaj je hecno? Govorimo o 47 osebah, manj kot za avtobus ljudi torej. In se uradniki že na zalogo tresejo (o tem piše Dnevnik, sam tam je članek plačljiv in ga nima smisla linkati), kako bojo to logistično izpeljali. Ni čudno da za vsakih 10 migrantov iz nekega *stana eni tulijo migrantska kriza. Seveda je, na račun popolnoma nesposobne države, ki ji transport in nekaj mesečna logistična pomoč ~ 50 ljudem povzročajo resne organizacijske težave. Sej ne veš kaj bi si mislil...

Mogoče pa lahko kaki prostovoljci iz Levice tem ljudem pomagajo? Aja za njih so to izdajalci Madura, svetilnika socializma na svetu...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, jskrablin pravi:

Za argentinske ne vem, so pa venezuelski menda upravičeni do vsega tega

prav imaš .. moja napaka ;) 

govori se okoli 350 ... ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2019 ob 14:29, maus pravi:

prav imaš .. moja napaka ;) 

govori se okoli 350 ... ;) 

 

V petek imigriram v Cro in kaj bo, bo! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot imamo na AC prehod (nadhod, podhod) za divje živalice imamo tudi na meji prehod za migrante :P (divje in udomačene)69670965_2437386693207983_2323618203814592512_n.jpg.88d86417adc713ffd6cb66c6dee2ad9a.jpg

welcome :P

 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

tako kot imamo na AC prehod (nadhod, podhod) za divje živalice imamo tudi na meji prehod za migrante :P (divje in udomačene)69670965_2437386693207983_2323618203814592512_n.jpg.88d86417adc713ffd6cb66c6dee2ad9a.jpg

welcome :P

 

Temu se strokovno reče " kanaliziranje nasprotnika".....a veš....ga stisneš/usmeriš v en prehod, in potem pohopsaš...štekaš ( by Maus).? :naughty::naughty:

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj listek bi napisali na vrata:

PLEASE CLOSE THE DOOR!!! ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!