Skoči na vsebino

Lagane vožnje za začetnike


glazuna

Priporočene objave

Je kdo, ki bi se peljal bolj lahkotno in ne sportski stil polaganja ovinkov, tako bolj po omejitvah, morda na ravnini malo stisnit?

Povdarek na daljših turah, ne le čez Rakitno pa Planino ampak na razne zanimive točke, kraje po neutrujajočem tempu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo, ki bi se peljal bolj lahkotno in ne sportski stil polaganja ovinkov, tako bolj po omejitvah, morda na ravnini malo stisnit?

Povdarek na daljših turah, ne le čez Rakitno pa Planino ampak na razne zanimive točke, kraje po neutrujajočem tempu.

Točno nekaj takega ja....sam kje si bil do sedaj?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo, ki bi se peljal bolj lahkotno in ne sportski stil polaganja ovinkov, tako bolj po omejitvah, morda na ravnini malo stisnit?

Povdarek na daljših turah, ne le čez Rakitno pa Planino ampak na razne zanimive točke, kraje po neutrujajočem tempu.

Jaz se pogosto vozim "na easy", torej "lagano". Pa nisem začetnik...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa vrjamem, bi ti nucal pomoje tako u-izi izobraževanje :D

No če se boste kdaj kam odpravl le napište tukaj datum in relacijo, mogoče  pa še bo kj  iz tega :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je samo za najavo vozenj in dogovarjanj v zvezi z njimi, vsi vtisi pa bi bili v temi Vtisi z dnevnih vozenj (kjer lahko opisujemo, kje vse smo bili in kako je bilo).

Stili najavljene vožnje

SS-super sportski

MS-medium sport (by Hotschko)

LS-lagano sportski (by NEARRAIN)

ST-sportsko turistički

LT-lagano turistički

KK-ko kura (by PERVY)

N-nikakršn

CMM-cruise missile mode (by Ice)

tu lahko vidimo kako na izi! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
pred 23 minutami, Borutt pravi:

Kje ste ta lahki ? Če bo koga zainteresiralo za kakšno lahko vožnjo, me lahko kontaktira. Lahko tukaj, na zasebna sporočila ali pa na telefonske številke objavljene v mojem profilu in na modro belih avtih. Resno. 

Organiziraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Kje ste ta lahki ? 

Do kolk kg je to?

Zainteresirana drugač.. tko da, daj še meni kakšno sporočilce, ko se bo šlo, da vidim, če mi bo zneslo... plis :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za normalno skupinsko voznjo (takoj ko bo lepse vreme). Verjetno bi bila dva na motorju, tako da je resnicno zazeljena varna in lagana pustolovscina.

Saj motor tako ali tako ne bo potegnil z dvema gor. In sem tako obsojen na "lagane" voznje. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Slow said:

Jaz sem za normalno skupinsko voznjo (takoj ko bo lepse vreme). Verjetno bi bila dva na motorju, tako da je resnicno zazeljena varna in lagana pustolovscina.

Saj motor tako ali tako ne bo potegnil z dvema gor. In sem tako obsojen na "lagane" voznje. :) 

Jaz ti priporočam da se prvo voziš nekaj časa sam, nato s sopotnikom šele nato v zelo majhni skupini. Skupinske vožnje so lahko hitro štala če so vozniki povsem različno usposobljeni za vožnjo.

En bi hitreje en bi počasneje en pa recimo ne ve kaj dela. Tisti ki bo prvi v koloni diktira tempo... mu zaupaš? Boš vozil počasneje, se boste čakali, boste trpeli? Vas bo zapeljal v past? Skupinska vožnja je bolj kompleksna stvar kot se zdi na prvi pogled. Jaz se najraje vozim s še enim max dvema ostalima. Pa še prave si moraš najt. Zase vem da Cikota povabim na kafe a kot riding partnerja pa ga nebi mel ker bi bila en drugemu tečna. Moj dokaj umirjeni tempo je za mojega tipičnega kompanjona celo preveč (zaenkrat). Še malo kilometrine pa bo najbrž želel hitreje kot vozim jaz... pa bova spet tam a inverzno

Da imam še 2+ zraven ki bi vozila drugače pa saj jih pošljem v 3pm ali oni mene... moteči faktor uspešno kvari to kar naj bi bila "lagana pustolovščina".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, StaraFeltna said:

Jaz ti priporočam da se prvo voziš nekaj časa sam, nato s sopotnikom šele nato v zelo majhni skupini. Skupinske vožnje so lahko hitro štala če so vozniki povsem različno usposobljeni za vožnjo.

Ja, saj naceloma imam namen prvo solo nekaj fur, potem z vsemi kufri kam v brezvetrje... in... ... in .... in sele potem zaceti krajse turce v dvoje.

Ampak vseeno me mika z druzbo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Slow pravi:

Ja, saj naceloma imam namen prvo solo nekaj fur, potem z vsemi kufri kam v brezvetrje... in... ... in .... in sele potem zaceti krajse turce v dvoje.

Ampak vseeno me mika z druzbo. :)

Pr enodnevnih furah ni problem.Probaš, pa če ti ne pše greš po svoje.Najbolje je res, če dobiš nekoga , ki je izkušen tudi pri vodenju skupine, saj se zna prilagajat in gledat predvsem nazaj.Fura za več dni pa je v primeru - vsak kakor njemu paše  - muka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tako lagano kot bom šel danes že dolgo ne B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 26 minutami, HiM pravi:

Je kdo v LJ ali okolici, ki bi bil za kakšno turco v prihodnjih dneh? Ampak naj opozorim, da sem res čisti začetnik in ultra počasen :blush:

Pol je boljš, da greš še parkrat na poligon malo tehniko peglat. Pa @Snecer ma čisto prav - boljše se je sam svaljkati naokoli, kot pa koga prehitrega (za lastno znanje in počutje) lovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, HiM pravi:

Je kdo v LJ ali okolici, ki bi bil za kakšno turco v prihodnjih dneh? Ampak naj opozorim, da sem res čisti začetnik in ultra počasen :blush:

najprej se mal sam zapelji ... pa kaj te briga, če si ultra počasen ... itak se zase vozš ... če se kje na kavi srečamo, lahko kakšn ovinek skupaj u izi pokolenčkava ;)

seveda boš morau kavo plačvat :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ja vrjetno bo najbolje da grem sam še par "krogov". Poligon pa je v planu, samo bi rad prej kaj kilometrov nabral. Ali je primerno na kakšen tečaj tudi brez podlage? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HiM pravi:

Hehe, ja vrjetno bo najbolje da grem sam še par "krogov". Poligon pa je v planu, samo bi rad prej kaj kilometrov nabral. Ali je primerno na kakšen tečaj tudi brez podlage? :)

Seveda ,celo priporočljivo 

Evo tu Borutt organizira,brezplačno z pasuljem vred ,vabljen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!