Skoči na vsebino

Lagane vožnje za začetnike


glazuna

Priporočene objave

53 minutes ago, HiM said:

Je kdo v LJ ali okolici, ki bi bil za kakšno turco v prihodnjih dneh? Ampak naj opozorim, da sem res čisti začetnik in ultra počasen :blush:

Jaz sem za in sem tudi zacetnik. Tip motorja? Da ne bova ravno kros - tourer, ali kaj podobnega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Slow pravi:

Jaz sem za in sem tudi zacetnik. Tip motorja? Da ne bova ravno kros - tourer, ali kaj podobnega. :)

Bandit, tako da bolj po cesti..upam:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, HiM pravi:

Hehe, ja vrjetno bo najbolje da grem sam še par "krogov". Poligon pa je v planu, samo bi rad prej kaj kilometrov nabral. Ali je primerno na kakšen tečaj tudi brez podlage? :)

Zakaj pa ne, sicer pa prepočasn za razbit se, ni nihče. :P

Nč ni nrobe, če gre kdo iskušenejši s tabo. Le za tabo naj vozi, potem pa ko bosta na kavici, naj ti malo pokomentira stil, napake...itd. 

Vozit pa se itak naučiš le z vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, HiM said:

Bandit, tako da bolj po cesti..upam:lol1:

No fino, dva Suzija (vsaka podobnost z buzijem je zgolj nakljucje). :D:bounce:

Lahko ze danes popoldne, ce bo vreme zdrzalo. Predlagam kaksno manj prometno regionalko, ceprav v LJ je itak povsod guzva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, lahko, ampak popoldne, ker tudi jaz delam.. trenutno prav garam. :) Bova na privat konkretno, da ne bova tule smetila. Eventualno se lahko se kdo prikljuci, ampak vec kot trije (zaradi varnosti) raje ne bi bili. Mogoce midva + kaksen profi, da naju opozarja na napake, ki jih itak ni. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je ravno tema o varni vožnji
10. aprila 2016, od 10. do 16. ure. Na voljo vam bodo predavanja na temo prometne varnosti, vožnja po poligonu ter predstavitev in prodaja motoristične opreme.
BREZPLAČNO!

https://www.amzs.si/cvv/aktualno/2016-03-24-motoristi-zapeljite-v-novo-sezono-pripravljeni
jaz bom verjetno šel pogledat..

 

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilepim še tukaj:

Ob 9ih zbor za na varno vožnjo v vransko. Dobimo se na petrolu v domžalah (tukaj). Če bi se rad še kdo pridružil, kar pogumno:) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sebar pravi:

Prilepim še tukaj:

Ob 9ih zbor za na varno vožnjo v vransko. Dobimo se na petrolu v domžalah (tukaj). Če bi se rad še kdo pridružil, kar pogumno:) 

Ne v prevečih temah tega lepit, ker nas bo karnaenkrat tolk, da bomo moral policijsko spremljavo naročit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
1 minute ago, discover0709 said:

no jaz sem tudi zraven. bom spremljal to temo ko bo zacetek sezone se prikljucim za kaksno turco. 

Najlažje boš zasledil nove objave če na vrhu foruma poiščeš "Follow" gumb in boš dobil obvestilo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, sebar said:

Najlažje boš zasledil nove objave če na vrhu foruma poiščeš "Follow" gumb in boš dobil obvestilo :) 

Sej mislim da je privzeta nastavitev da se avtomatsko spremlja nove objave v temi, ko enkrat nekaj objaviš v njej. Razen če greš pač spreminjat nastavitve in pozabiš, je pa fajn opozorilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, lucif3rka pravi:

Za to temo sploh vedla nism da obstaja :blush:

Se najavljam vnaprej za pomladno iskanje družbe :cool:

Čak mal. Kaj je zdej to, da si v temi Lagane vožnje za začetnike. A nisi bila na expertnem izpopolnjevanju pri našem soforumašu? Nadaljevanje je lahko samo dopolnilni tečaj na črnem kalu, pa to ne bo nič kaj lagano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Žan96 pravi:

Js sm tut za kakšno skupno furo, lahko enduro ali supermoto... Aja pa v toplejših obdobjih leta seveda :cool:

Za najavo enduro voženj poglej tudi tule

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, izibajker said:

Čak mal. Kaj je zdej to, da si v temi Lagane vožnje za začetnike. A nisi bila na expertnem izpopolnjevanju pri našem soforumašu? Nadaljevanje je lahko samo dopolnilni tečaj na črnem kalu, pa to ne bo nič kaj lagano...

Veš kje je že to :P Je nucalo, nč ne rečem, sm kakšna lagana bi pa vseeno še kdaj pasala, po omejitvah pa to :cool:

No, s 5kkm in eno pol sezono se mam še za zelo konkretno začetnico, družbe mi pa itak vedno manjka, sm lani čist prevečkrat sama gulila Dvor-Kočevje pa solo kavico pri Zeusu :blush:

Popravljeno . Popravil lucif3rka
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, lucif3rka pravi:

Veš kje je že to :P Je nucalo, nč ne rečem, sm kakšna lagana bi pa vseeno še kdaj pasala, po omejitvah pa to :cool:

Enkrat spomladi ti kar najavi furo v tejle temi, pa se bo ziher  javilo ene par rajderjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se rad pejlem v druzbi. Tok da me komot rufnete.  St. V pofilu. Itaq pa vedno objavm ce nimam nobenga za zravn. 

Fajn pa je de vsaj poveste s kerga konca slo ste. De se nama dogovarjal neki pol pa vidl de je en s kopra drug pa z mb.

Aja pa vcas mam zarad narecja mal tezav s sporazumevajnam. Sej se bere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, skalar36 said:

Jest se rad pejlem v druzbi. Tok da me komot rufnete.  St. V pofilu. Itaq pa vedno objavm ce nimam nobenga za zravn. 

Fajn pa je de vsaj poveste s kerga konca slo ste. De se nama dogovarjal neki pol pa vidl de je en s kopra drug pa z mb.

Aja pa vcas mam zarad narecja mal tezav s sporazumevajnam. Sej se bere...

Eni smo pridni pa mamo napisano v profilu iz kje smo :P Narečje je pa ja zabavna stvar :P 
Kakorkoli, če bo spomladi kdo iz Dolenjsko/Kočevsko/Posavsko/Belokranjskega konca za kakšno začetniško furco, da se spet malo navadim met to zverinco med nogami, let me know ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skalar36 pravi:

...Fajn pa je de vsaj poveste s kerga konca slo ste. De se nama dogovarjal neki pol pa vidl de je en s kopra drug pa z mb..

 

pred 8 minutami, lucif3rka pravi:

...Kakorkoli, če bo spomladi kdo iz Dolenjsko/Kočevsko/Posavsko/Belokranjskega konca za kakšno začetniško furco, da se spet malo navadim met to zverinco med nogami, let me know ;) 

@skalar36 je prva liga. Prou nič ni siten, ko mora bolj počasne kje mal počakat... Drugače pa ja, tisti, ki se bo spomnil to pobudo dat, naj določi neko točko srečanja pa okvirno turco, pol se pa vidi kdo bi se na tej trasi kje priključil, lahko tudi samo en del poti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!