Skoči na vsebino

BMW S 1000 XR


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_3251.JPG.f5bda04d743c3cd3b79b01a43a42c159.thumb.jpg.4b11bc50966b66617c31a39268b14dcc.jpg

Priporočene objave

3 minutes ago, skalaprava said:

No, končno tudi XR za mene......pomeni v meni ljubi modri barvi :)

Pa se 5 KM vec...:drunk: Pa baje da so porihtali mikro vibracije v krmilu...:whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vuk76 pravi:

Pa se 5 KM vec...:drunk: Pa baje da so porihtali mikro vibracije v krmilu...:whistle:

Potem pa sploh ne vem, kaj še čakam................aja, nimam še "cajta" :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slikah je moc opaziti tudi druge pnevmatike--Diablo Rosso II. Ima kdo izkusnje z njimi ali pa je zasledil kaksen komentar povezan z uporabo na BMW S1000 R ali XR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Yankee64 pravi:

Na slikah je moc opaziti tudi druge pnevmatike--Diablo Rosso II. Ima kdo izkusnje z njimi ali pa je zasledil kaksen komentar povezan z uporabo na BMW S1000 R ali XR.

Jaz sem jih imel na Diavelu ,super pnevmatika , tudi v dežju :OK: če se obnesejo na tistih plužnah se bodo tud na tvojem haj tek stroju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Yankee64 said:

Na slikah je moc opaziti tudi druge pnevmatike--Diablo Rosso II. Ima kdo izkusnje z njimi ali pa je zasledil kaksen komentar povezan z uporabo na BMW S1000 R ali XR.

Tudi letnik 2015 in 2016 so meli Diablo Roso II ali pa Bridgestone T30 Evo. Vsi predtsavitveni modeli so takrat tudi meli Diablote gor. Ko si pa dobil dobavljen motor pa si dobil ali Pirelli ali Bridgestone...jaz bom z velimi veseljem vrgel Bridgestonke dol spomladi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, vuk76 said:

Pa se 5 KM vec...:drunk: Pa baje da so porihtali mikro vibracije v krmilu...:whistle:

vuk76 ti znas bolj nemsko. A si zasledu kaj pomeni da so porihtal micro vibracije?

sam sem dal gor homemade 2x250g pa ni take bistvene razlike. Sem jih dal dol, sel na furo Bg/Ro in nisem mel problemov. Sam pa jih imel vcasih z bolecimi ramami pri voznji 2 cilinderskih motorjev--- takrat sem komaj cakal da bo konc sezone, da sem pol cez zimo spedenal rame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ja...dali so mehkejsu gumice pri vpetju krmila.

Anglesko:Softer isolating elements on the handlebars effectively prevent even the finest vibrations from being passed onto the handlebar ends in the new S 1000 XR. 

Bom malo zatezil mojemu prodajalcu ce lahko to menjajo na servisu.

Sem dal utezi od evotecha gor in je  boljse...je pa res, da ze prej nisem mel nekih ogromnih vibracij. Kr eni opisujejo da jim trese sedez in stopalke. Po drugi strani pa se meni zdi ok pri tako sportnem agregatu in obratih nad 7000/8000/9000 RPM nekaj trese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, motolover pravi:

Meni všečna barvna kombinacija

BMW-S-1000-XR-images-2.jpg

 

BMW-S-1000-XR-images-6.jpg

 

...dober in lep stroj...edino rori pri teh motorjih so grozni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rori jo najbrz posledica euro std. pa saj tudi Akro ni uspel narediti kaj bistveno lepsega. Sem gledal tudi neke ostale proiz, pa ni kaj boljse. Kolikor je vreden nakup novega avspuha, je boljse kupiti kaksen drug dodatek al pa denar ponucat za gorivo in se vozit in vozit in.... je kar nekaj tankov bencina za ta denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super še 5KM več, ko ga bom jaz kupoval, bodo prilezli lih na 200KM ....idealno :D.

vuk76 .... kaj ti pa pri Bridgestone T30 Evo ne štima? Jaz jih vozim sicer na TDM 900, pa morem rečt bp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Danilo D pravi:

Ja super še 5KM več, ko ga bom jaz kupoval, bodo prilezli lih na 200KM ....idealno :D.

vuk76 .... kaj ti pa pri Bridgestone T30 Evo ne štima? Jaz jih vozim sicer na TDM 900, pa morem rečt bp

prva guma ne štima, leze ven iz ovinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vedno ;) ma Dami prav. Zraven tega pa mi v globljem nagibu ne da sprednja pravega obcutka in nekje od 3000 prevozenih km dalje se sprednja cudno obnasa. Kot da bijo hotlo spodnest oz. zapret krmilo.

Pac moj subjektivni obcutek...je pa res da zadnjih 10 let vozim sportne gume (M3, Pilot Power, Sportsmart 1 in Sportsmart 2) in je obcutek na sport touring drugacen.

Je pa res da je sprednja navadna, zadnja pa evo ce se ne motim. Zadnja je bla vedno ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vuk76 pravi:

Kot vedno ;) ma Dami prav. Zraven tega pa mi v globljem nagibu ne da sprednja pravega obcutka in nekje od 3000 prevozenih km dalje se sprednja cudno obnasa. Kot da bijo hotlo spodnest oz. zapret krmilo.

Pac moj subjektivni obcutek...je pa res da zadnjih 10 let vozim sportne gume (M3, Pilot Power, Sportsmart 1 in Sportsmart 2) in je obcutek na sport touring drugacen.

Je pa res da je sprednja navadna, zadnja pa evo ce se ne motim. Zadnja je bla vedno ok.

sej zadnja tut men ni bila slaba, je pa bolje na športni zadnji ker imajo boljše boke, ta je preveč nasekljana (podobno kot ST gume)

Angel GT prva bi že bolje delovala, jaz sem bil pozitivno presenečen na mojmu GTju. Drgač pa sedaj trošim Mitas (zadnjo že drugo) pa sem zlo zadovoljen, prva bo presegla 8kkm, žal je že mal trikotna, vendar drži kot mora in mi vliva zaupanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Tako od sobote sem tudi jaz ponosen lastnik XR-a :D ker pa iščem dodatno opremo, nemški forumi itd. sem zasledil stopalke za sopotnico kar višje ( original so zelo nizko in ji ne odgovarjajo preveč), pa me zanima če je kdo morda zasledil te stopalke kje?

Še slika: bmw_s1000xr_muffler_high_position_scproject_exha.jpg

ps. Izpuh mi je tudi všeč ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, sayo said:

Ta pa zgleda super, ker ma mal višji dimnik

Tako je, krajše stopalke in višji izpuh. To bi rabil :) drugače moram v homemade proizvod :/ 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel stopalke, so pa od SC Project, cena 290€. Je kar visoko tako da se res nebi dalo namestit stranskih kovčkov :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

sej zadnja tut men ni bila slaba, je pa bolje na športni zadnji ker imajo boljše boke, ta je preveč nasekljana (podobno kot ST gume)

Angel GT prva bi že bolje delovala, jaz sem bil pozitivno presenečen na mojmu GTju. Drgač pa sedaj trošim Mitas (zadnjo že drugo) pa sem zlo zadovoljen, prva bo presegla 8kkm, žal je že mal trikotna, vendar drži kot mora in mi vliva zaupanje

Z Angel GT je kolega na Tuonotu zelo zadovoljen. Jaz ciljam na M7RR spomladi, potem pa mogoce res probam Mitaske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, shark90 pravi:

Pozdravljeni,

Tako od sobote sem tudi jaz ponosen lastnik XR-a :D ker pa iščem dodatno opremo, nemški forumi itd. sem zasledil stopalke za sopotnico kar višje ( original so zelo nizko in ji ne odgovarjajo preveč), pa me zanima če je kdo morda zasledil te stopalke kje?

Še slika: bmw_s1000xr_muffler_high_position_scproject_exha.jpg

ps. Izpuh mi je tudi všeč ;) 

bravo. Se pravi si k-ja spravil v promet. Je ta xr now ali rabljen.? Res lep motor, fajn se vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, tomash said:

bravo. Se pravi si k-ja spravil v promet. Je ta xr now ali rabljen.? Res lep motor, fajn se vozi.

K1200 še je vedno v garaži ( moram popravit menjalnik), kupil sem novega, full oprema in znižanega in rdečega :P  hvala ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!