Skoči na vsebino

BMW S 1000 XR


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_3251.JPG.f5bda04d743c3cd3b79b01a43a42c159.thumb.jpg.4b11bc50966b66617c31a39268b14dcc.jpg

Priporočene objave

pred 11 urami, gaso65 pravi:

 tale na fotki je s900xr in ne s1000xr ... žal

Bodimo natančni.... 

V ozadju je res S1000XR, vendar stari model. Spredaj pa je F900XR... 

Oznaka S je rezevirana za 4valjne motorje, mali XR pa je dvovaljnik, ti pa se začenjajo na črko F. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so rekli  v Avtovalu za 1000ko, kdaj dobijo? 

Popravljeno . Popravil Loba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so Bavarci isto povedali. Zato pa nameravam jet S1000XRa v živo pogledat v München na Imot za Valentinovo (če me moja pusti, ker ve kake bodo finančne posledice ... ).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Španiji se že vozijo z novo 1000ko.

2037458426_Screenshot2020-01-26at09_47_15.thumb.png.c900943b7b83ef9b39f37c704b4e1593.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanimivo.

Meni so v petek na IMOTu v Münchnu BMWjevci povedali, da pred konem avgusta ne bo dobav v Nemčiji - če sploh. Za Slovenijo pa ni znal nič povedat. Sem se šel pač usest na XRa, da preverim, če moja stara zašperhana rit gor paše ... vsekakor pa ne kupim stroja, dokler ne sprobam prej.

20200214_152054.jpg

20200214_130952.jpg

20200214_101347.jpg

20200214_100810.jpg

20200214_100737.jpg

20200214_100727.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/17/2020 at 7:18 PM, AlesD said:

kolikor je meni znano jih je že kar nekaj naročenih ?

? A v Avtovalu? V Mariboru se kar izogibajo kakšnih resnih dogovorov, ker so negotovi pri terminu dobave. Mi pa je kolega iz Munchna, ki je v konekšnu s prodajnim salonom povedal, da se jim je povpraševanje po XR ful povečalo. Ampak to je prišlo iz ust prodajalca motorjev, ke je plačan po proviziji... Jaz ne poznam nikogar v SLO, ki je novo XR-ko rezerviral ali bi jo rad zamenjal za staro. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novih XRov pri nas v prvi polovici leta verjetno še ne bo je bilo meni rečeno oz niti ne morejo garantirati kdaj približno (so vsaj toliko fer, da posledično niti nočejo vzet pologa za naročilo), ker Slo ni ravno na prednostni listi (baje arabski naloudani šejki kar zakupijo tovarniško dvomesečno linijo, potem pridejo na vrsto ostali večji trgi.....enkrat potem Slo)...ker mi ravno ni za čakat celo sezono, če bo kak kapnil v Slo sem potem vzela kar star model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, SharpNinja pravi:

Novih XRov pri nas v prvi polovici leta verjetno še ne bo je bilo meni rečeno oz niti ne morejo garantirati kdaj približno (so vsaj toliko fer, da posledično niti nočejo vzet pologa za naročilo), ker Slo ni ravno na prednostni listi (baje arabski naloudani šejki kar zakupijo tovarniško dvomesečno linijo, potem pridejo na vrsto ostali večji trgi.....enkrat potem Slo)...ker mi ravno ni za čakat celo sezono, če bo kak kapnil v Slo sem potem vzela kar star model

Sem naročil. Potrjeni datum proizvodnje je sredina aprila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/19/2020 at 7:42 PM, Janez66 said:

Sem naročil. Potrjeni datum proizvodnje je sredina aprila.

čestitam! Ko dobis poročaj, pa se kaj dobimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Loba pravi:

čestitam! Ko dobis poročaj, pa se kaj dobimo?

Ej hvala. Bom poročal, ko ga dobim in zalijemo ga. Upam samo, da bo pravi čas prišel. Stari 2015 je prehitro odšel, nisem pričakoval, da se bo tako hitro prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da še mal dodam ... zdej sem namreč mal zbegan... Tlele na na angleškem XR forumu se je javil Hrvat CroRider in poslal slike s testne vožnje iz Zagreba v petek. Zgleda, kot, da ga BMW Tomić že ima na voljo za sprobat.
https://www.s1000xr.uk/index.php/topic,4038.0.html

Na tem forumu je tudi link do BMWjevega internega obvestila v ZDA, kjer so napisali, da pride XR konec aprila v ZDA:
https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn%3Aaaid%3Ascds%3AUS%3A289a40cb-1365-4ca6-8c57-2b5bc48f5f75

BMWjevci tut ne vejo kaj govorijo .... eni nekaj, drugi nekaj drugega. Me prav zanima, kaj bo na koncu res.
Vsekakor vem, da me bodo "olupili" tko al tko - po principu BMW=Broke My Wallet, Brutal Money Waster, ...
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr teh motorjih je itak tko se mi zdi, da cvilmo nad cenami, ko ga pa kups pa zapeles, pa pozabis, da si butnil prevec dnarja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DinDiin pravi:

Pr teh motorjih je itak tko se mi zdi, da cvilmo nad cenami, ko ga pa kups pa zapeles, pa pozabis, da si butnil prevec dnarja. :D

..potem se pa vprašaš zakaj se to zgodi? da pozabiš, koliko € si dal?  -> zaradi tega, ker si zelo zadovoljen s tem, kar imaš. :) je pa kar malo bolano kam gredo cene, to pa je tudi res in kaj vse ti lahko motor ponuja. :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bomo kupovali luksuzne igračke, kar motorji so, bodo cene temu primerne. Npr.pri avtih, kjer je trg že precej zapolnjen, so se cene celo znižale (primerljivi avti) v zadnjih 10 letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/1/2020 at 2:43 PM, gaso65 said:

Da še mal dodam ... zdej sem namreč mal zbegan... Tlele na na angleškem XR forumu se je javil Hrvat CroRider in poslal slike s testne vožnje iz Zagreba v petek. Zgleda, kot, da ga BMW Tomić že ima na voljo za sprobat.
https://www.s1000xr.uk/index.php/topic,4038.0.html

Na tem forumu je tudi link do BMWjevega internega obvestila v ZDA, kjer so napisali, da pride XR konec aprila v ZDA:
https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn%3Aaaid%3Ascds%3AUS%3A289a40cb-1365-4ca6-8c57-2b5bc48f5f75

BMWjevci tut ne vejo kaj govorijo .... eni nekaj, drugi nekaj drugega. Me prav zanima, kaj bo na koncu res.
Vsekakor vem, da me bodo "olupili" tko al tko - po principu BMW=Broke My Wallet, Brutal Money Waster, ...
 

Poznanik iz Zagreb ga je uzeo na probnu voznju iako je zagrizeni Aprilijaner! 

Vec samo to govori puno o motoru.
Nekoliko nas je iz te WhatsApp grupe je bilo znatizeljno. 

Niti jednog jedinog slova nije napisao!! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kolega ima naročenega, pravi da ga dobi Aprila? Sam sem enako navdušen za menjavo, ampak me barve ne prepričajo.  Rdeča paše Ducatiju,  ne Bavarcu. Tista siva, ali kakšna že, pa tako ni ničemur podobna.

Popravljeno . Popravil mcgiver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 3. 2020 ob 14:10, mcgiver pravi:

Kolega ima naročenega, pravi da ga dobi Aprila? Sam sem enako navdušen za menjavo, ampak me barve ne prepričajo.  Rdeča paše Ducatiju,  ne Bavarcu. Tista siva, ali kakšna že, pa tako ni ničemur podobna.

Ja pa je, šprickitu pa laku čez je podobna! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!