Skoči na vsebino

WSBK 2016


igorkr

Priporočene objave

uuuuuuuuuu... dons igra jokovič v dubaju proti jaziriju... si kr upam napovedat, da bo zmagu... čeprou ne stavim, ampak bi si upu napovedat... hm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KennyJR pravi:

uuuuuuuuuu... dons igra jokovič v dubaju proti jaziriju... si kr upam napovedat, da bo zmagu... čeprou ne stavim, ampak bi si upu napovedat... hm....

ne zmotavaj se zdj ... kdo je lansko leto zmagal ?

napovej, kdo bo to leto zmagal ... ti si vedno pameten po bitki .. če bi jaz tko loto igral, bi vedno dubu

:P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prihajajoči vikend bo takšen:

Sabato 27 febbraio
04:30 in differita su Eurosport 1: Superpole
05:00 in diretta su Eurosport 1: Gara 1 SBK
Domenica 28 febbraio
03:30 in diretta su Eurosport 1: Supersport
05:00 in diretta su Eurosport 1: Gara 2 SBK
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, maus said:

 

napovej, kdo bo to leto zmagal ... 

 

Ta vikend znajo bit Kwaki prehitri, za naslov, bi stavu na Daviesa, pa ne stavim hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Cartman pravi:

Ta vikend znajo bit Kwaki prehitri, za naslov, bi stavu na Daviesa, pa ne stavim hehe.

KAWA PAWAAAA

ma sj je vseeno ... vsak ma svojga favorita ... glaun, da se začne dogajat in da kwake zmagujejo :lol1: 

itak je vsaka dirka nepredvidljiva kot tudi cela sezona :)

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva polovica dirke mi je delovala kot eno merjenje tiča. Ko so šli v honda corner sem vam krog na vsaj en uč mižal... Sem pa upal, da se bo Nicky mal odtrgal, pa pokazal kako so v motogp vozili, ker je od vseh še najbolj normalno vozil... No pol je pa po tistem čudnem manevriranju giulliana nad daviesom v zadnjem zaostal... 

Na koncu se je dirka mal umirila... Davies je tisto prehitevanje po klancu izvedel čist amstersko... Tud mal ni blokiral linije... 

Vdm je bil zelo blizu, Honda je čist neki drugega kot prejšnja leta.... Sploh to kar dela iz ovinka pa v prvem delu ravnine... 

Yamaha mogoče mal razočarala, ampak sezona je še dolga... 

Največje razočaranje sta zame Abraham in brookes... Oba druga bmwja sta pred njima... Nekak sem več pričakoval od te ekipe... Sploh abraham je res podn... 

Grafika pa identična motogp... Nevem a naj mi bo to všeč al ne... Hehe 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kva je pa kawa močna na ravnini... Ducati v zaveterju pa nemore mim :D

V Honda ovinku je blo pa res na knap parkrat :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea robot :yea2:

Van der mark upam da ostane forma celo sezono tako naprej,

Ducatiji po pričakovanju hitri, yamaha previdna, lowes itak po njegovih standardih končat v pesku.

pred 1 uro, mladench pravi:

Sam kva je pa kawa močna na ravnini... Ducati v zaveterju pa nemore mim :D

V Honda ovinku je blo pa res na knap parkrat :)

 

Ja pa izhode iz ovinkov ? Tam Ducati  pridobi vse kar na ravnini izgubi :OK:

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Davies je tisto prehitevanje po klancu izvedel čist amstersko... Tud mal ni blokiral linije... 

 

Če je na zadnji moment zbremzal ni boga da boš linijo kartako zaprl, to se pa ja večkrat dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn so se klali! VdMark res pele klaso nad CBRjkinimi sposobnostmi. Kawe suverene, kako hudo je Sykesa prizadela sprememba pravil je men nevidzeno. Eniwey, nisem preprican da bo Rea naslov ubranil. Davies in panigare sta  u formi od prve dirke....vec sm pricakoval od Haydna, pa manj od Giuliana. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jany pravi:

Če je na zadnji moment zbremzal ni boga da boš linijo kartako zaprl, to se pa ja večkrat dogaja.

Jah sej to... Lohk bi šu bl na to, da mu blokira linijo, ne pa da se je zapodil v ovink... Mim je bil praktično že na vrhu hriba.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, KennyJR said:

Jah sej to... Lohk bi šu bl na to, da mu blokira linijo, ne pa da se je zapodil v ovink... Mim je bil praktično že na vrhu hriba.. 

 Dej, nehi tule... Pejd do njega, pa mu pokaz kako se dela! Kaj tle nam razlagas, kaj nej bi naredu in kako, njemu pejd povedat!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

 Dej, nehi tule... Pejd do njega, pa mu pokaz kako se dela! Kaj tle nam razlagas, kaj nej bi naredu in kako, njemu pejd povedat!

Ma dej stari... V vseh teh temah težiš z isti glupimi forami, in sicer se znašaš nad folkom, ki skuša pokomentirat, z raznimi glupostmi v stilu pa dej ti to pa un pa kr neki... Lohk greva midva, pa ti bom nakazal pizda... Pa da te vidmo korenjaka... Napiš kej pametnga kdaj na temo foruma, ne pa da samo težiš z enimi bednimi kritikami

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Ma dej stari... V vseh teh temah težiš z isti glupimi forami, in sicer se znašaš nad folkom, ki skuša pokomentirat, z raznimi glupostmi v stilu pa dej ti to pa un pa kr neki... Lohk greva midva, pa ti bom nakazal pizda... Pa da te vidmo korenjaka... Napiš kej pametnga kdaj na temo foruma, ne pa da samo težiš z enimi bednimi kritikami

   Poslus: Celo dirko je Davies garal da se je drzal Ree, ocitno mu je manjkal koncne, pa se je boril... In na koncu poskusil se z napadom, pozno zaviral in odpr linijo... to je poteza borca, ne amaterja. A ti mislis, da se Rea pelje pocasi, in bi Davies lahko sel na to da bi mu blokiral linijo? In da je tak amater, de bi ne sel na to, ce bi mogel?  Drugace pa malo pazi na jezik!! Zelo hitro potegnes pizde itd, ko nimas kej reci! Ne pricakuj pametnega odgovora na bedaste komentarje!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wss drama... Obe agusti vn v parih ovinkih... Vozjo pa tud tko, da se človek kr križa... Haha... In še dž mal vmes... Hehehe 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je bilo napeto, škoda chaza vendar enkrat uspe enkrat ne, hayden že kaže da se privaja, van der mark dobro pili tisto hondo letos, giulianota še čakam da dobi malo samozavesti ter guintolija da se prebije malo bližje prvim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davies je spet izpadel bedak, tokrat še večji... Manever podoben tistemu prvemu, brezglavo v ovinek, brez konkretnega plana kaj bi sploh rad.... 

Škoda ker nicky ni dobil telih štengc... No sše dirka ali 2 pa bo ;-) ;-). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Jonahtan Rea..Double win!!!...it's not a man..it's a legend...wsbk legend with legendary bike!! in seveda van der mark pa tudi adijo nebi si mislil da bo letos honda tako močna seveda ne pozabit je tudi dober dirkač,,tudi nicki hayed že kaže da se je privadu na hondo in bo še marsikaj pokazu. ...svaka čašt tudi Randy Krummenacher za prvo zmago v WSSP!! Škoda pa da je Kenan Sofuoğlu padu...well shit happens ne:S..sranje ko ti gumo raznese ko imaš najbolšo dirko in se boriš za zmago..al vse je šport...13.MAREC nasledjna runda Thailand!!! :smoke::smoke:

12512447_10153383254064599_7756869699626248000_n.jpg

12747898_717794441688346_4749000325581752056_o.jpg

12801109_1127175637316480_1539459856902144666_n.jpg

12803035_10153383394344599_5345196943749958517_n.jpg

še nekaj slik

11148556_10153567145669032_3078240053403079912_o.jpg

12419131_10153567145659032_6150633021467551601_o.jpg

12719072_10153567145464032_8866218763937100514_o(1).jpg

12719072_10153567145464032_8866218763937100514_o.jpg

12783625_10153567145454032_6795803585065324979_o.jpg

12792318_10153567145474032_3652831406806341710_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KennyJR pravi:

Davies je spet izpadel bedak, tokrat še večji... Manever podoben tistemu prvemu, brezglavo v ovinek, brez konkretnega plana kaj bi sploh rad.... 

Škoda ker nicky ni dobil telih štengc... No sše dirka ali 2 pa bo ;-) ;-). 

Kaj je s tabo človek ?

Si kdaj tekmoval v čem ?

Med biti najhitrejši in padcem je zelo zelo tanka črta.

Probal je priti naprej vendar ni uspelo, to se dogaja marsikomu velikokrat. To je dirkanje, greš če uspe uspe, če ne uspe jebiga, ponavadi je želja po naskoku bolšega mesta večja od tega da bi ostal rajši 2. sploh na začetku sezone ko se ne kalkulira in želiš nabrat čimveč točk za nadaljevanje sezone.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



  • Podobna vsebina

    • DXR16
      125
    • DXR16
      139
    • maus
      155
    • maus
      130
    • maus
      112
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!