Skoči na vsebino

Projekt xDucati - this is black 2016


igorkr

Priporočene objave

Ducati 749/999 sploh nima grdega izpuha. 

Drugače mi je pa ta izpuh pri strani zelo všečen. Nazaj malo klasičen motor z izpuhom pri strani.

Verjetno so pri oblikovanju imeli v mislih še japonski trg, da jim ne bi bilo potrebno delat novih kaminov. Tako bodo privabili še tiste kupce, ki "starega" panigaleta z japonsko varianto izpuh niso hoteli kupi.

12247713_804906909618945_676270912935927

 

Tudi drugo stran jim je uspelo lepo zaključit.

 

12248103_804906942952275_842243871606736

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj tut meni so stari rori ob strani drgač všeč, sam tole mi nekak ni....sam bo pa akrapovič vrjetn strupen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Ob 17. 11. 2015 at 17:55, stebricek pravi:

auspuh panigaleja je čisst falen( sm mislu, da je na mojmu 749 grd :D:D ) ostala ponudba zgleda kul:yea1:

še dobro da imate Akrapoviča na voljo...

ali si ga pa iz Amerike naročiš - http://www.ducati.com/media_gallery/959_panigale___us_version/1323831/index.do#MGI1323832

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem zaradi euro3 euro 4 norme izpušnih plinov ? :D ja tudi pri motorjih bodo začeli merit izpušne pline :)

Je pa katastrofalno grd avspuh ob strani na panigaletu, spodaj mora bit in pika.

 

Zanimivo da v ameriki jih ne brigajo izpušni plini a lih oni so ugotovili "napako" pri vwju :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Nur zum Vergleich: 8,2 Sekunden beim Durchzug bergauf mit Sozius, von 25 auf 75 Stundenkilometer, damit reiht sich die Kawasaki ZX-10R zwischen Honda CB 500 F und Moto Guzzi V9 ein.

:lol1::lol1:

zdj vem zakaj maus nima sopotnic ..k neb nikamor pršu .. :lol1:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!