Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• mojamiska
      Malo sem brala te vaše citate in dognanja in opažam, da nekateri še zmeraj trobite isto. Ta vrsta korona virusa se ne prenaša preko živalske dlake.... V vseh člankih, ki ste jih "prilepili" je napisano, da je človek okužil žival in ne obratno. Eni pač terate svoje in tisti, ki to ste, se boste že našli v tej moji pisariji. Ko bi vsaj bili mi vsi neki hudi strokovnjaki z mano vred, no ja potem bi bila kaka izjava tudi verodostojna. A ja še to, tisti, ki je pač omenil netopirja kot  izvor okužbe na tisti kitajski strašno "higienični" tržnici... Ta okužba je bila preko ne zadosti toplotno obdelanega mesa, tako kot ptičja, prašičja in še kakšna. Ve se tudi, da  te zadeve uspevajo na svinjariji in higiena oprostite na kitajskem ni ravno močan člen. Morda še neko naključje, 200m stran od te tržnice je vojaški laboratorij.....  
    • Alla
      LAhko mi tud ti ddostaviš kaj hrane, maUS
    • DAMI34
      če bi pogledal njegov kanal in videoposnetke, bi vedel, da možak vozi GSa (sicer ne 1250), pa da zlo dobro obvlada offroad. Tudi kritike, ki jih izreka, so mogoče njemu pomembne, drugim lastnikom pa ne. Zadnji tvoj stavek je pa blebetanje. Bi šlo tudi brez.
    • VS800
      LIh sva nate misliLA
    • Snečer
      Za varno vožnjo in hojo po MOM   MOM - sled.gpx
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!