Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. mig72

mig72

2. Ivana

Ivana

3. Bmflar

Bmflar

4. Kmet2

Kmet2

5. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Vin
      To bi v vsakem primeru uvedli. Sobotna skrbno načrtovana policijska akcija, s katero so po celi Sloveniji iskali kršitelje, je bila za propagandne namene, češ ker nisi bil pridem, te moram zdaj po prstih. Novinarji, željni senzacionalizma, so pa tudi pomagali. Za propagando pač rabiš tudi novinarje. Fajn je, če nimajo pojma, da širijo vladno propagando. Hojsov načrt je torej uspel. Mask in zaščitne opreme sicer nimamo dovolj, v propagandi pa so dobri. Pa ti ukrepi so tudi lepo odvrnili pozornost od kozarca hladne vode vrednih ukrepov za pomoč gospodarstvu. Od vsega leporečenja, kaj vse bo, je zdaj v resnici nastal en velik birokratski drek.  
    • Codeine
    • ukica
      Ja seveda. Komi cakam.   V pravni drzavi bi zgledalo to tako. Bodite doma, ne odhajajte iz stanovanja/hise.  Lekarno, trgovino bi zaprli ter uvedli samo osebne prevzeme/dostave. Ne pa da mi govorijo da moram nositi sal, rokavice.. Komi cakam da srecam enega takega redarja k misl da je boga za jajca prjeu ker je dobil pooblastila medtem k sprehajam psa..
    • smasher
      bom preveril jutri v prometni ma mislim da so ER5 35kw, odpihne te odvisno od pozicije meni je tako ali tako na nejkedih na 120km/h neudobno, pa ima kratek menjalnik tako da pri 150 verjetno trese ko sivnja sem pozabil, sem šel samo 1x čez 140 pa mi ni blo zabavno (rez da moj je že malce zjahan). Ampak v avtošoli so jih po spremembi zakonodaje imeli za A2, tako da vem da obstaja 25kW verzija, pa jutri preberem v moji prometni kakšna je napisana moč. (ker je bila nekoč neka zmeda, ker imajo nekateri kao 48konjev nekateri pa 50, ampak je verjetno le birokratska zmeda)
    • twom
      Res rabim nekaj vprašat...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!