Skoči na vsebino

Goljufivi VW


sayo

Priporočene objave

vw.jpgNisem vedel, da goljufije po dveh letih zastarajo ....

Jebemjimmaterdajimjebemšvabskugoljufivu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a pr vas še zmeraj na vsakih 12 dni nč novga ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 1. 2016 at 22:16, thumper pravi:

a pr vas še zmeraj na vsakih 12 dni nč novga ?

Zaradi naše nesposobne vlade bomo pač popušili, saj Cmerar Meklovi ne sme pisniti niti besede... On ne jamra - mi jamramo zaradi njega !!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se zdej zgovarjat na politike .. prznejte da so vas nategnil in da vsa tista "nizka" poraba in izpusti ne odtehta previsoke nabavne cene .. pa živcev k vas dajejo ..pa sramote ki vas tišči vsakič ko sedete v vag grupen avto...pa grdih pogledov na cesti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

ne se zdej zgovarjat na politike .. prznejte da so vas nategnil in da vsa tista "nizka" poraba in izpusti ne odtehta previsoke nabavne cene .. pa živcev k vas dajejo ..pa sramote ki vas tišči vsakič ko sedete v vag grupen avto...pa grdih pogledov na cesti..

Ko preberem tvoj post res ne vem koga bolj boli pa koga so nategnili in koga živci dajejo  ,tebe ker se sekiraš al mene k mi dol visi .....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni noben nategnu:), sm ga dal čipirat (ne prvi in tudi zadnji ne), predn so rekli, da je VW golofal, sicer mam Audi, motor je isti 2.0TDI, Dyno je pokazal 177KM:worship:, boli me lulek, kolk požere, al je 5.4 ali 6.3:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sayo pravi:

Koliko so nekateri veseli ko ima nekdo nesrečo, čisto značilno za Slovenijo

prvo - to ni nobena nesreča .. in vse hvaljenje čistih dizlov z nevem kako majhnimi izpusti škodljivih plinov je nateg . co2 s katerega nizkimi vrednostmi se hvalijo pri dizlih ni škodljiv - je samo toplogreden plin ..  in po vrednosti izpustov co2 se plačujejo dajatve ..škodljivi pa so razni monoksidi in saje iz dizlov , ki so dokazano kancerogene - če bi se plačevalo dajatve po kombiniranih izpustih nebi nihče več kupil dizla .. zato je dizelsko gorivo v nekaterih državah dražje kot bencin .

torej se vsak kupec dizla zavestno odloči za škodljivo vozilo - in to zame ni neka nesreča .škrtost na račun ekologije - ja to je značilna slovenija ..

drugo - nikoli , ko se vozim za temi novodobnimi traktorji nisem nič vesel ker me zapeče zgaga od teh izpuhov s "katalizatorjem" ... torej je nesreča kvečjemu moja ker moram to prenašati ... 

zaradi tega natega tudi mi ostali plačujemo višje dajatve na račun "čistih" dizlov ki so bili prodani z nižjimi davščinami kot bi morale biti po dejanskih izpustih .. če en agregat namesto euro5 izolnjuje samo euro4 normo bi moral proizvajalec doplačati državi razliko v davku , kupcu takega avta pa vrniti razliko do cenejšega euro 4 .. lastniki teh avtov pa bi bili seveda - no pri nas tega ni a v nemčiji plačujejo vsako leto ekološki davek na 100ccm v povezavi z euro normo v kateri je vozilo  - prisiljeni plačevati več ob registraciji vozila ..

in ko se bo nekdo spomnil meriti moč vozil ob tehničnem pa bo vpisal novo moč motorja s katerim bo padel avto ene 2 razreda višje za registracijo pa da vas vidim "ekološke čipirance"..

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, thumper pravi:

in ko se bo nekdo spomnil meriti moč vozil ob tehničnem pa bo vpisal novo moč motorja s katerim bo padel avto ene 2 razreda višje za registracijo pa da vas vidim "ekološke čipirance"..

 

na tehničnih bo Dyna stezo treba urgentno nabavit:?, thumper zahteva pravico na tem svetu:lol1:

te pa res matra, da nekdo vozi boljši motor in avto od teba:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

na tehničnih bo Dyna stezo treba urgentno nabavit:?, thumper zahteva pravico na tem svetu:lol1:

te pa res matra, da nekdo vozi boljši motor in avto od teba:D

mene ne matra ker imam avto homologiran tak kot je in za vse kar imam konjev in kubikov plačam vse kar moram.. vozim na plin in v ceni goriva plačujem eko davek in eko prispevek čeprav imam manj izpustov škodljivih plinov na 100km kot tovarniški avto.

matra lahko kvečjemu vas kdaj vas bodo dobili pri goljufanju ..

če bi me stiskalo zaradi tega kot praviš bi vzel avto za 30000e na fafing ali pa najem - tako pa se vozim v 1999 balenotu za par sto evrov in kurim trenutno pod 5e goriva na 100km ..

motor-ja  imam pa itak taka da si ju malokdo lahko privošči - pa ne zarad cene ampak zaradi imiđa .. meni je to u redu zgleda pa da me želiš enačiti s sabo kar ti pa ne uspeva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, thumper pravi:

mene ne matra ker imam avto homologiran tak kot je in za vse kar imam konjev in kubikov plačam vse kar moram.. vozim na plin in v ceni goriva plačujem eko davek in eko prispevek čeprav imam manj izpustov škodljivih plinov na 100km kot tovarniški avto.

matra lahko kvečjemu vas kdaj vas bodo dobili pri goljufanju ..

če bi me stiskalo zaradi tega kot praviš bi vzel avto za 30000e na fafing ali pa najem - tako pa se vozim v 1999 balenotu za par sto evrov in kurim trenutno pod 5e goriva na 100km ..

motor-ja  imam pa itak taka da si ju malokdo lahko privošči - pa ne zarad cene ampak zaradi imiđa .. meni je to u redu zgleda pa da me želiš enačiti s sabo kar ti pa ne uspeva ...

vsak naj vozi to, kar misli, da je zanjj najbolj sprejemljivo:winkiss:,

eni so desničar, drugi levičari, očitno si ti ta zelen:D.

Pa vžigeš se takoj:lol1:

PEACE BROTHER:beer2:

p.s. nimam nič na pušing:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, builder pravi:

vsak naj vozi to, kar misli, da je zanjj najbolj sprejemljivo:winkiss:,

eni so desničar, drugi levičari, očitno si ti ta zelen:D.

Pa vžigeš se takoj:lol1:

PEACE BROTHER:beer2:

p.s. nimam nič na pušing:010

če bi imel denar in bi mi bilo smiselno bi imel avto na zemeljski plin ker je še bolj ekološki ..trenutno veliko bolj kot električni ali na vodikove celice ..ker je za izdelavo  potrebno veliiikooo manj energije in manj škodljivih substanc kot za izdelavo akumulatorjev ali vodikovih celic .. in tega se boji naftni in avtomobilski lobi ker ima največje zaloge zemeljskega - cng - plina rusija ... 

in ne vžigam se .. samo pišem o protiargumentih .. in o goljufijah - kar pa je baje po naših zakonih kaznivo .. če koga to moti - edino pravilno .. to je tudi moj namen ..

tisti , ki me poznajo osebno dobro vedo o čem govorim - pišem .. 

in nisem tazelen .. samo imam otroka ki ima celo življenje pred sabo in moje mnenje je , da naredim vse , kar je v moji moči , da mu omogočim boljše oz.bolj zdravo življenje .. in v prvi postavki to dizel ni... ljudje , ki so že v starem sistemu živeli v izobilju ter njihovi otroci , ki so na račun svojih staršev prosperirali v sedanjem sistemu ter se obnašajo kot da je vse njihovo so mi pa bedni .. in ne - do njih ne čutim nikakršnega sočutja kot ne do vseh kupcev smrdljivih in ekološko oporečnih dizlov ..

dejansko je pa dejstvo , da vsi ,ki so kupili vag oporečne dizle in jih tudi konkretno preplačali - ker niso dobili ekološko čistih ampak ene navadne smrdljivce - ne morejo sami sebi priznati , da so nategnjeni .. in to zelo konkretno nategnjeni ... naredijo pa nič v smeri , da bi uveljavili svoje pravice... kaj naj še rečem ? nč..pusiji ..to j to ..

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

prvo - to ni nobena nesreča .. in vse hvaljenje čistih dizlov z nevem kako majhnimi izpusti škodljivih plinov je nateg . co2 s katerega nizkimi vrednostmi se hvalijo pri dizlih ni škodljiv - je samo toplogreden plin ..  in po vrednosti izpustov co2 se plačujejo dajatve ..škodljivi pa so razni monoksidi in saje iz dizlov , ki so dokazano kancerogene - če bi se plačevalo dajatve po kombiniranih izpustih nebi nihče več kupil dizla .. zato je dizelsko gorivo v nekaterih državah dražje kot bencin .

torej se vsak kupec dizla zavestno odloči za škodljivo vozilo - in to zame ni neka nesreča .škrtost na račun ekologije - ja to je značilna slovenija ..

drugo - nikoli , ko se vozim za temi novodobnimi traktorji nisem nič vesel ker me zapeče zgaga od teh izpuhov s "katalizatorjem" ... torej je nesreča kvečjemu moja ker moram to prenašati ... 

zaradi tega natega tudi mi ostali plačujemo višje dajatve na račun "čistih" dizlov ki so bili prodani z nižjimi davščinami kot bi morale biti po dejanskih izpustih .. če en agregat namesto euro5 izolnjuje samo euro4 normo bi moral proizvajalec doplačati državi razliko v davku , kupcu takega avta pa vrniti razliko do cenejšega euro 4 .. lastniki teh avtov pa bi bili seveda - no pri nas tega ni a v nemčiji plačujejo vsako leto ekološki davek na 100ccm v povezavi z euro normo v kateri je vozilo  - prisiljeni plačevati več ob registraciji vozila ..

in ko se bo nekdo spomnil meriti moč vozil ob tehničnem pa bo vpisal novo moč motorja s katerim bo padel avto ene 2 razreda višje za registracijo pa da vas vidim "ekološke čipirance"..

 

Jaz sem samo kupil avto v dobri veri in zato ker mi je bil všeč .................vse to obtoževanje o škrtosti,kako ti zdaj trpiš ker plačuješ višje dajatve na čiste dizle in kako uničujemo okolje.........SWAŠTA lp Mujo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz sem samo kupil avto v dobri veri in zato ker mi je bil všeč .................vse to obtoževanje o škrtosti,kako ti zdaj trpiš ker plačuješ višje dajatve na čiste dizle in kako uničujemo okolje.........SWAŠTA lp Mujo

dobre vere ni ..so samo slabe in čisto zanič ... obtoževanje ?  noup ..pač dejstvo ...

jaz nič ne trpim - pišem samo o goljufijah .. če se s tem strinjaš - veš kaj si o tem mislim kajne..

saj načeloma ni bilo tebi namenjeno moje pisanje - ampak - napisal sem samo to , da naj vsak plača kar mora plačat . od proizvajalca do lastnika avta .. če je tu kaj narobe mi povej  .. če je pa res potem pa stfu ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

dobre bere ni ..so samo slabe in čisto zanič ... obtoževanje ?  noup ..pač dejstvo ...

jaz nič ne trpim - pišem samo o goljufijah .. če se s tem strinjaš - veš kaj si o tem mislim kajne..

saj načeloma ni bilo tebi namenjeno moje pisanje - ampak - napisal sem samo to , da naj vsak plača kar mora plačat . od proizvajalca do lastnika avta .. če je tu kaj narobe mi povej  .. če je pa res potem pa stfu ..

Prou.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trumper, ti maš sigurno homologirano zamenjavo felge na svojem "boniju", mislim, da si enkrat nekaj razlagal glede tega, jest sm vsaj tako to razumu, saj maš večni "problem" z gumami:D

plin in novejša tehnologija motorjev:, pojavljajo se problemi z vozili, ki se predelujejo na plin:whistle:, ampak ti mas sigurno druge informacije, jest, ki se ukvarjam na neki način s takimi vozili, imam sigurno napačne:O

dizelskega vozila hmm, nism jim naklonjen, ga tudi ne rabim za svoje potrebe, je pa dejstvo, če kupuješ rabljen avto starosti do pet let srednjega cenovnega razreda, da imaš problem pri izbiri le teh, saj bencinarjev skoraj ni:klicaj:. Zato imam trenutno za "domač avto" traktor:hmm:Prejšnji je bil Passat TFSI:ras:.

Nikakor da se losam tega goljufivega VAG koncerna:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

trumper, ti maš sigurno homologirano zamenjavo felge na svojem "boniju", mislim, da si enkrat nekaj razlagal glede tega, jest sm vsaj tako to razumu, saj maš večni "problem" z gumami:D

plin in novejša tehnologija motorjev:, pojavljajo se problemi z vozili, ki se predelujejo na plin:whistle:, ampak ti mas sigurno druge informacije, jest, ki se ukvarjam na neki način s takimi vozili, imam sigurno napačne:O

dizelskega vozila hmm, nism jim naklonjen, ga tudi ne rabim za svoje potrebe, je pa dejstvo, če kupuješ rabljen avto starosti do pet let srednjega cenovnega razreda, da imaš problem pri izbiri le teh, saj bencinarjev skoraj ni:klicaj:. Zato imam trenutno za "domač avto" traktor:hmm:Prejšnji je bil Passat TFSI:ras:.

Nikakor da se losam tega goljufivega VAG koncerna:D

načeloma smo pri avtomobilih kajne..ne vem zakaj v moto teme vlačite avte , v avto teme pa motorje .. mogoče zaradi nemoči ko se hoče nekdo argumentirano pogovorit ?

na evo da boš vsaj pri neki stvari nehal sikat brezveze - po homologacijo od plina pa ne grem ker ležim na kavču in srkam pivo tolk d  veš kaj ti sledi naslednjič ko boš hotel videti kaj homologiranega boš dal za pir - 20160124161510.jpg :jezik::jezik::fyou::fyou:

- zna biti da si mal za cajtom kar se tiče plina  ja .. problemi se pojavljajo ko so avti predelani s slabim materialom , z napravo , ki ima premalo komponent ki jih potrebuje določen agregat ali pa nestrokovno ... 

ti se na nek način ukvarjaš ? ja potem imaš napačne ja ..

seveda ni bencinarjev ker jih ljudje ne prodajajo . zakaj ? ker imajo veliko manj težav in manj zahtevno vzdrževanje kt pri dizlih..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, kaj ma veze kolk kdo placa, z onesnazevanjem? :) Nikjer ne pise, da pa folk nebi kupoval dizlov, ce bi mogu eko taxo doplacat....onesnazevanje bi blo pa se zmer taksno kot je. Se prav nismo nic nardil, sam dnar pobral....aja sej res, to je bistvo vsega danes. :) Nategneni smo pa vsak dan sprot vsi, neko zamegljeno idejo o svobodi prodajajo, smo pa vsi na ketnah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

Sam, kaj ma veze kolk kdo placa, z onesnazevanjem? :) Nikjer ne pise, da pa folk nebi kupoval dizlov, ce bi mogu eko taxo doplacat....onesnazevanje bi blo pa se zmer taksno kot je. Se prav nismo nic nardil, sam dnar pobral....aja sej res, to je bistvo vsega danes. :) Nategneni smo pa vsak dan sprot vsi, neko zamegljeno idejo o svobodi prodajajo, smo pa vsi na ketnah.

ima..v nemčiji se je s prihodom agregatov z direktnim vbrizgom bencina kar krepko spremenilo razmerje dizli /bencinarji . pri nas se še nekako pokrije razlika v ceni in stroški vzdrževanja pri dizlih z manjšo porabo a le v primeru visoke letne kilometrine ..

marsikje se kupci ravno zaradi same računice odločajo za bencinarja .. aja saj to si že napisal ja .. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, builder pravi:

thumper, ko se vidiva, dobiš za pir:blush:

prou :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 20. 1. 2016 at 22:16, thumper pravi:

a pr vas še zmeraj na vsakih 12 dni nč novga ?

16... se opravičujem.. v pondelk je en vw zašel k nam v slepo ulico pa je obračal pol pa nism nč vidu pa sm moral počakat do danes da se je dim razkadil ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zaenkrat kaže nas bojo dobr nategnil spet , pri vpoklicu ne bomo nič profitiral, kakor so ( smo ) nekateri mislili.

Preko Atlantika so dobil neke popuste, bone, mi pa ...

Popravljeno . Popravil BMWflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!