Skoči na vsebino

Goljufivi VW


sayo

Priporočene objave

pred 20 urami, Kmet2 pravi:

Jz ne rabim nobenih predelav ali nadomestil itd sam na mir me naj pustijo in naj mi ne komplicirajo z registracijo ali kaj biokratsko podobnega .....

Saj ti bodo na servisu naredili posodobitev računalnika in bo avto spet zelen. Pač sedaj pri rednem servisu nekaj čarajo in začarajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sayo pravi:

pa od avtomobilskih cestnin, če ne veš

Drgač heca pa ne razumeš, a ne ?

Ja, za železnice gre kar nekaj denarja iz EU sredstev za razvoj. V Prekmurju je ta odstotek nekje 85 : 15, na primorskem pa nekje 65:35... EU seveda prevladuje. 

Ja iz cestnin gre tudi denar za obnovo železnic - "kao".... Zadeva je pač taka, da gre vse v proračun ter se nato črpa po dogovoru in mimo njega .... Verjemi, da ne gre ves cestni tolar v železnice, piše pa lepo ja ....

Marsikaj res ne vem, glede železnic pa bi se lahko pogovarjala na dolgo in široko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Saj ti bodo na servisu naredili posodobitev računalnika in bo avto spet zelen. Pač sedaj pri rednem servisu nekaj čarajo in začarajo. 

Redni servis sem imel pred kratkim , pred tem sem pa dobil obvestilo da me bojo obvestili kdaj na pripeljem avto ......mogoče so že kaj med servisom čarali , drugače ni nič , povedal mi pa tud ni nobeden nič , tak da nimam pohjma . Sej pravim , še najraje bi videl naj me pustijo čist na mir !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon naj popravijo, pa bo vse v mejah normale in zeleno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, HD-Dyna pravi:

Marsikaj res ne vem, glede železnic pa bi se lahko pogovarjala na dolgo in široko....

to ti pa verjamem ..ker sranja okoli tega ne bo tako hitro zmanjkalo.. :P

skratka - dizl sucks.. bencin tud sucks sam velik manj ..  :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi vse skupi precej smesno. Pac imajo drugacen izpust kot so rekli, so what..... :D. Naj placajo kazen za zavajanje potrosnikov avte pa naj pustijo pri miru. Roko na srce, kdo pa se.odloca po tem koliko izpusta CO2 ima. Tistim ,katerim je to pomembno kupijo hibrida al pa hodijo peš. Ti izpusti so pri vseh firmah en sam nateg. Avto mora bit mocen in lep pa da ga nimas kar naprej na servisu....:P

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dr.looney pravi:

 pa da ga nimas kar naprej na servisu....:P

Tale del zapisa se meni še najbolj dopade v praksi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja sestra živi v Kanadi in ima v družini tri VWje. Vsi so problematični, za vsakega posebej je dobila, če se prav spomnim, 1.500$ povračila in neke kupone za brezplačne servise v isti vrednosti. Pri nas ti naredijo servis in v roko porinejo steklenico Porsche šampanjca, da si tiho. Ja, pa avto moraš pripeljati tja, izgubiti čas in potem spet odpeljati s servisa. Znanec je ravno bil na tem vpoklicu z Audijem A4. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej baje je popularnost dizla evropska stvar. Samo je prav bedno, če hočeš kupit rabljenega enoprostorca ali karavan so sami dizli okoli.

Oa kot napisano, kljub usem filtrom in scanju ki ga dodajajo dizl še zmiri smrdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sayo pravi:

Ko narediš 1000 km z enim tankom mi je vseeno če smrdi, ko bodo, če bodo v kar dvomim, večina avtov na elektriko bo kriza...

kolk imaš pa tank litrski?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, blindek said:

Tak je prav kaj pa vozite smrduhe :P Raje bi kupili bencinarje pa nebi blo problemov :baa:

Prej sem vozil bencinarja 4,2l V8 in so me zmerjali, da nisem ekološki. Nikoli vam ni prav :)


 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, thumper pravi:

kolk imaš pa tank litrski?

 

Recimo midva z betlom tdi 101konj narediva...pije med 4.95 in 5.23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Moj je 70 recimo :) 

kaj 70? litrov al evrov?

pred 54 minutami, sesir pravi:

Recimo midva z betlom tdi 101konj narediva...pije med 4.95 in 5.23

litrov al evrov? 

men baleno troši 5.5 .. evrov.. res pa moram 2x tankat na jurja .. sam je pa olje in oljni filter 1x letno 37e :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, smasher pravi:

Sej baje je popularnost dizla evropska stvar. Samo je prav bedno, če hočeš kupit rabljenega enoprostorca ali karavan so sami dizli okoli.

Oa kot napisano, kljub usem filtrom in scanju ki ga dodajajo dizl še zmiri smrdi.

Tok kakor ti je Sayo povedal , imam Tiguana 170hp , kombinirana vožnja 7.5l (dinamičen stil :P)  in prištej še težo ,  ne vem s katerim bencinarjem prideš pri teh konjih in teži na takšno porabo , prej 10l in to je vse (ekonomija) , pa pustmo tiste cvetke ko piše da na 100km pije 5.4 in podobne ......AC v 6 prestavi 2k obratov ,drugače pa tako kot sem napisal .

Sam ne se mi pa užigat ekologi , protestirat pojdite v Indonezijo kjer vsako leto namerno pokurijo gozdov za več Slovenij zaradi pašnih površin , pa na Kitajsko ki je največja porabnica premoga  itd ......ne pa mene :l_01: zaradi enega dizelčka kako onesnažuje . Če bi bil bencin cenejši bi imel bencinarja , tako pa na letni ravni privarčujem pri gorivu za en lep izlet z motorjem ;)

Pa smrdi veliko manj kot kakšen zdihan bencinar,  ko se pripelješ za njim ,se mi zdi kot da sem si privoščil jušno žlico prežganega motornega olja:P mam pa rajši okus po neizgoreni nafti .

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizl 1.5e , benz 0.9e , lpg pa 0,4e .. pa je zmagala država in jaz .. :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, thumper pravi:

kaj 70? litrov al evrov?

litrov al evrov? 

men baleno troši 5.5 .. evrov.. res pa moram 2x tankat na jurja .. sam je pa olje in oljni filter 1x letno 37e :D

seveda litrov...če bi punca pustila pa okoli 3 ampak res eure ker bi tankal kurilno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

seveda litrov...če bi punca pustila pa okoli 3 ampak res eure ker bi tankal kurilno

sam to je potem po naši ceni - ki je trenutno nizka - dobrih 79e polno poln tank ? fak kere cifre..

ej kolk pride pa menjava prednje žarnice ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ostane razmerje tako kot je in gre nafta na 2e sm jst še zmer pod 1e na litr .. sam olja pa oljnega filtra in svečk naj mi ne podražajo da bo material na velkem servisu ostal pod 50e :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!