Skoči na vsebino

Husqvarna 701 (Enduro in Supermoto)


Jernej23
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FB_IMG_1571085988887.jpg.1dfd249e5342cbabf840844012dcf5db.thumb.jpg.4d55b0d5e9a48d6703e32e48131d5167.jpg

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kakšne upgrade pa dobi? :)

Je kupec tiste testne iz motoxgeneration (od nekje poleti?) tudi tu registriran?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Jernej23 said:

Kakšne upgrade pa dobi? :)

Je kupec tiste testne iz motoxgeneration (od nekje poleti?) tudi tu registriran?

 

Velik drobnarij... glavna je vzmetenje:

20181220_211131.thumb.jpg.bbef74f4e68cfd23b4f13c37f440853e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kdor je mislu, da se GS.a lahko nalouda s polno opreme se je motil... tole je projekt. :D

img20190427194036074.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Poz. vsem skupaj. Vceraj sem klicu motoxgeneration ce imajo kaksno 701 na zalogi v trgovini, da si jo ogledam in mi je bilo odgovorjeno, da ne ker septembra pride model 2020. Prasou sem ce bo kaj tehnicnih novosti in je reku, da, da nova glava agregata... mogoce kdo ve kaksna bo nova glava...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Realno ne morejo vedet kake bodo novosti, ker proizvajalec nič ne pove dealerjem. Lahko pa spekulira-mo/jo po logiki.

Glava je nova že od 2018 modela in je sedaj super rešena težava od prej - glej moje stare poste v tej temi. Tako da dvomim o spremembah tu, razen če bi radi dodali še par konjičev na že vrtoglavih 74 ali pa če gre za kake EURO norme emisij, kar bi bilo verjetneje a za uporabnika dokaj nepomembno.

Najverjetneje dobi nekaj elektronike kot jih ima sedaj ta nova 690 ala quickshifter, protizdrsni sistem... Oba sistema pohvalijo tudi za offroad. Vilice bodo verjetno Xplor, ki so malo boljše od 4CS in so bile sedaj uporabljene na 701.  Oboje ok za zmerno voznjo brez pretiravanja po offroadu.  Oboje svoh za dirkanje, najbrž dobi tudi pol litra vecji rezervoar. 

Morda (zelo verjetno) dodajo se kak cukrcek, da ohranijo marketinško pozicioniranje Husqvarne nad KTM-om. Najbrž le mokre sanje a nekaj v tej smeri bi bilo lahko tudi serijsko vzmetenje spredaj in zadaj izvedba XACT. Ooo to bi blo super!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 14. 8. 2019 ob 13:31, Ni3ous pravi:

Realno ne morejo vedet kake bodo novosti, ker proizvajalec nič ne pove dealerjem. Lahko pa spekulira-mo/jo po logiki.

Glava je nova že od 2018 modela in je sedaj super rešena težava od prej - glej moje stare poste v tej temi. Tako da dvomim o spremembah tu, razen če bi radi dodali še par konjičev na že vrtoglavih 74 ali pa če gre za kake EURO norme emisij, kar bi bilo verjetneje a za uporabnika dokaj nepomembno.

Najverjetneje dobi nekaj elektronike kot jih ima sedaj ta nova 690 ala quickshifter, protizdrsni sistem... Oba sistema pohvalijo tudi za offroad. Vilice bodo verjetno Xplor, ki so malo boljše od 4CS in so bile sedaj uporabljene na 701.  Oboje ok za zmerno voznjo brez pretiravanja po offroadu.  Oboje svoh za dirkanje, najbrž dobi tudi pol litra vecji rezervoar. 

Morda (zelo verjetno) dodajo se kak cukrcek, da ohranijo marketinško pozicioniranje Husqvarne nad KTM-om. Najbrž le mokre sanje a nekaj v tej smeri bi bilo lahko tudi serijsko vzmetenje spredaj in zadaj izvedba XACT. Ooo to bi blo super!

Lp

Poleg novosti pri elektroniki so dodali tudi verzijo LR! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Ni3ous pravi:

Se spodobi da še tule dodam par slik svoje makine. Rally predelava je bila preko zime dokončana z vsemi detajli kot sem želel, vključno z vzmetenjem, stabilizator...

FB_IMG_1571085884730.thumb.jpg.8e93b6dda5ca5f54d8d3debfe753e50f.jpg

 

Letos pa z 701ko uspešno oddirkal 8 dnevno vztrajnostno dirko Rally Albania. 

Zmagal v svoji klasi in overall zasedel 15. mesto na rallyju.

FB_IMG_1571085943077.thumb.jpg.d2b7144d9315938db0a5988dff2ca95c.jpg

FB_IMG_1571085988887.thumb.jpg.f8e6081e87e9b9d282f2d9a3c1b7d0ab.jpg

Noro leto, nore izkušnje. 

Kapo dol! Upam, na nadaljevanje, tak potencial treba izkoristit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Malo se vozimo, malo šraufamo, malo lepimo..če še kdo ni videl na facebooku.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
pred 8 minutami, HyperJack pravi:

Kak me ta mraz spravlja v depresijo. Rabim eno primerno opremo...

 

Verjetno imaš kakšno staro cestno "Cordura" opremo, dodaš eno solidno spodnje perilo, več pa ne rabiš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 1. 12. 2020 ob 14:29, HyperJack pravi:

Kak me ta mraz spravlja v depresijo. Rabim eno primerno opremo...

DSC_0772.jpg

Adventure Specs Atacama? Vidim, da majo še kar Black Friday cene na strani.... PS: pardon ni več, banner je cene so pa stare. 

Popravljeno . Popravil rkasteli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
pred 10 minutami, HyperJack pravi:

Za vse je kriv @Ni3ous, ker me je pred 2 leti zasvojil s svojo 701!

 

Actiongraphers - 27AG4_4047.jpg

Actiongraphers - 39AG4_5287.jpg

Actiongraphers - 13AG5_9208.jpg

Actiongraphers - 20AG4_2735.jpg

Čudovite fotke (in vožnja)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo,

Imam KTM EXC 350 2017 ampak imam pomanjkanje voznje tudi po cesti. Obozujem to cross/enduro obliko in tale Husqvarna s cestnimi gumami izgleda res bomba.

Ima mogoce kdo izkusnje s supermoto izvedbo tega motorja? Je kdo ze naredil recimo 150-300km (kolikor pac tank nese) brez da bi ga skrbelo za zdravje motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!