Skoči na vsebino

Roboti vozijo motorje


I30

Priporočene objave

Robot vozi motor, ker ga lahko in ga vozi na veselje znanstvenikov. Sam sem kot nekdanji državni prvak v robotiki nad tem uspehom navdušen!

 

Ti svoj motor voziš za svoje veselje in za veselje države, ki te obere za €, ko motor kupiš, pa tankaš, pa plačuješ kazni...

Kaj je tu težko razumeti.

 

In, da ti še odgovorim, kaj bomo še počeli na tem planetu...če ne bo tretje, počasi nič, ker bojo v razvitem svetu vse namesto nas naredili roboti. Oz se bojo tisti, ki lahko, izselili na kašno orbitalno postajo, uživali v luksuzu, navadni smrtniki pa bomo crkovali na te planetu zaradi aidsa, raka in nazadnje smrtnosti...mater sem zatežil...

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaj je tu težko razumeti. Samo tisto kar sem napisal. 
Da enostavno ne bomo več živeli, temveč le še vegetirali pod strogim nadzorom in prepovedmi, nesposobni živeti tako, kot nam je dala narava. 

Za povrhu se robotika tudi s takimi idejami kot je ta motobot udninja vojaški tehniki. No, če si tak robofan, že veš o čem pišem. 
Bolano vse skup do podna!

Mater vedno bolj si želim, da bi za kakšno leto ukinili nafto pa štrom.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabis ukinit nafte pa štroma...sam presel se...marsikje ljudje se vedno shajajo s tistim, kar jim da mati narava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!