Skoči na vsebino

Cartman

Priporočene objave

Turing varjanta, pa da jo utrofijo z dizajnom, bi pa mogoče razmislu, da bo kdaj moj. Ta naked oz streetfigher pa mi ne potegne najbolj, zadaj še nekak, spredaj pa sploh ne.

Me zanima, koliko bo cena tega MT-10 ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da Yamaha po res dolgem času pripravlja osvežitev modela FZ1. Tudi sam upam, da pride še kakšen turing model iz tega vn. Tracer je tudi prišel leto po modelu MT-09 tako, da pustimo se presenetit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turing varjanta, pa da jo utrofijo z dizajnom, bi pa mogoče razmislu, da bo kdaj moj. Ta naked oz streetfigher pa mi ne potegne najbolj, zadaj še nekak, spredaj pa sploh ne.

Me zanima, koliko bo cena tega MT-10 ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

sami neki esteti, industrijski oblikovalci in ljudje s hoch okusom, pol si pa G/S kupjo.....

 

z nearrainovih slik se mi zdi, da gleda kot tuono v4, 

Te malo boli k si ga lahko ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ima konkretno velik hladilnik olja bi znale biti špekulacije glede moči kar pravilne.

Le navora bi pri nizkih obratih verjetno ne bo imela veliko, glede na to, da gre za kratkohodni agregat izpeljan iz nove R1.

Meni izgleda zelo zanimiv motor, tudi zaradi kayabinega vzmetenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

sami neki esteti, industrijski oblikovalci in ljudje s hoch okusom, pol si pa G/S kupjo.....

 

z nearrainovih slik se mi zdi, da gleda kot tuono v4, 

sori, industrijski oblikovalec sm po poklicu, je pa res, da ni nujno moje mišljenje pravo....in hvalabogu da so tut nekateri, ki jim bo všeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ima konkretno velik hladilnik olja bi znale biti špekulacije glede moči kar pravilne.

Le navora bi pri nizkih obratih verjetno ne bo imela veliko, glede na to, da gre za kratkohodni agregat izpeljan iz nove R1.

Meni izgleda zelo zanimiv motor, pa kayabinega vzmetenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HyperJack said:

Te malo boli k si ga lahko ane ;)

Evo ga, izdajauca bmflarskega, ze cvili! :P Paz de ti kardan ne odpade., tisti tlakovci so zgledali cist ofroad.

Cist resno, tracer in tole meni sploh ne potegne, se pa vzdrzim tako poznavalskih komentarjev. BMW za moj okus dela dalec najgrso paleto motorjev na trgu. Vodni gs, pa r1200rs, pa boze mili xr... kot da bi trebelancha najeli...pa se jih v zvezde kuje. Lahko de sm togledno konzervativen in se mi zdi prejsnji g/s 3x manj grd, lahko pa de samo tezko prenasam lahkotnost pluvanja na motosvetu. 

 

Enivey. Moc pri supernakedih ni tako vprasljiva. Z1000 in gsxs in fz1 majo dost konj, ampak evropejcev ne dohajajo v ciklistiki, saj noben nima pravih rr grustov in komponent. Morda se je tukaj to spremenilo, in bo jov fz1 bol touring, tole pa tuono killer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi imel navora veliko na nizkih ? Zaradi tega so šli na R1 crossplane tehniko da so pridobili navor spodaj.

 

Plus zvok najlepši kar je možen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HyperJack said:

Te malo boli k si ga lahko ane ;)

Evo ga, izdajauca bmflarskega, ze cvili! :P Paz de ti kardan ne odpade., tisti tlakovci so zgledali cist ofroad.

Cist resno, tracer in tole meni sploh ne potegne, se pa vzdrzim tako poznavalskih komentarjev. BMW za moj okus dela dalec najgrso paleto motorjev na trgu. Vodni gs, pa r1200rs, pa boze mili xr... kot da bi trebelancha najeli...pa se jih v zvezde kuje. Lahko de sm togledno konzervativen in se mi zdi prejsnji g/s 3x manj grd, lahko pa de samo tezko prenasam lahkotnost pluvanja na motosvetu. 

 

Enivey. Moc pri supernakedih ni tako vprasljiva. Z1000 in gsxs in fz1 majo dost konj, ampak evropejcev ne dohajajo v ciklistiki, saj noben nima pravih rr grustov in komponent. Morda se je tukaj to spremenilo, in bo jov fz1 bol touring, tole pa tuono killer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CENA???

tut sam iščem novo motorno kolo za 2016 in sem bil do danes skos za Z1000 zdaj pa nevem več
grši je kot kawasaki ampak če bo boljši za tak denar...

Popravljeno . Popravil quattroooo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, ampak xjr pa nima veze s temle. bolj v-max smer. žal, ni najlepši :( 

kdo ve kaksna bo slo cena? da vidim napram 1290R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem ravno zarad te yamahe v soboto na sejem v italijo
na slikah je mt10 grda kot pes če bo v živo ok si premislim drugače ostajam za Z1000

no pa tut cena

 

škoda ko nima kawasaki nič "opreme"

pred 23 urami, Yamaha 09 pravi:

Glede na to, da je trenutna cena FZ1 11,5k€ bi rekel, da bo cena MT-10 nekje 12k-12,5k€

Govorimo to o ceni osnovnega modela ali modela z opremo pač pomočnik pri prestavljanu ipd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW, Tuono, Speed triple, SD so grdi, ampak na lep način.

Tale je meni samo brezvezno grd. Pa sprednji del mi izgleda iz Lego kock. Upam, da bo vsaj poceni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si velik obozevalec Transformerjev ti bo pisan na kozo.  :smoke:

Na vojo bo v sivi, modri in crni barvi. 

btw. crn niti ni tok napacen  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črn itak.

Če bo cena cca 13k potem dobiš za ta denar S1000R pa je spet vprašanje kaj

Glede na to da za Z1000 še tut ni cene treba počakat 

najlepši od teh 3 mi je je kawasaki ampak je najbolj suh v vseh pogledih 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, quattroooo pravi:

grem ravno zarad te yamahe v soboto na sejem v italijo
na slikah je mt10 grda kot pes če bo v živo ok si premislim drugače ostajam za Z1000

no pa tut cena

 

škoda ko nima kawasaki nič "opreme"

Govorimo to o ceni osnovnega modela ali modela z opremo pač pomočnik pri prestavljanu ipd.?

Kakšno opremo pa iščeš? ABS in KTRC je serijsko. Dual mode tudi, zdrsna sklopka tudi...quicki, je pa povsod za doplačilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da oprema bo samo ena in to bo vse kar so dali gor.

 

Tako je tudi pri MT 09. 

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!