Skoči na vsebino

Cartman

Priporočene objave

pred 23 minutami, Zivnorc pravi:

...ajd.... da vidmo, kdo bo najbolj pogumen...   :P

..pa da ga kupi, da nam točno pove, kolko "pije"....      :P

 

... da ne stopim iz teme, bom kar še malo v temi..   :P

...ko sem zadnjič enkrat rekel, da pri večjih hitrostih vse plava....pa se gunca, pa šwengla, pa wobla....    za to verjetno niso krivi amortizerji?  :huh: 

... res pa je, da nisem nič štelal.   imam pa cca 90kg + vsa bojna oprema  (matr, da bom res enkrat stehtal, kolko tehta vsa ta oprema... zmeri pozabim...  :dry:  )   

sam informativno...kaj so zate "malo večje hitrosti"?

 

glede izgleda, men je všeč ravno zato ker je mal drugačen, pa ne palim tko zlo na transformerje...čakam XSR1000, če ga dajo vn, kupim pa če kuri 15 :naughty:, samo upam da ne bo treba čakat do 2025 (70 letnica yamahe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Zivnorc pravi:

...ajd.... da vidmo, kdo bo najbolj pogumen...   :P

..pa da ga kupi, da nam točno pove, kolko "pije"....      :P

 

... da ne stopim iz teme, bom kar še malo v temi..   :P

...ko sem zadnjič enkrat rekel, da pri večjih hitrostih vse plava....pa se gunca, pa šwengla, pa wobla....    za to verjetno niso krivi amortizerji?  :huh: 

... res pa je, da nisem nič štelal.   imam pa cca 90kg + vsa bojna oprema  (matr, da bom res enkrat stehtal, kolko tehta vsa ta oprema... zmeri pozabim...  :dry:  )   

moped ni za pussije :P

tule si poglej video, kako se pelje, pa vklopi angleške podnapise, da boš prebral, kaj pravijo :D in ker vem, kako se dobro pelje GT...no saj boš sam lahko sklepal :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MT-10 je tudi povseh testih na netu najpožrešnejši moped v primerjavi z konkurenco, ki ima klasične vrstne štirivaljne motorje.

V motorradovem primerjalnem testu nakedov iz leta 2016 je bila MT-10 z naskokom naj požrešnejši moped.

Še tabela izmerjenih porab posameznih mopedov na tem testu:

Suzuki GSX-S 1000: 4,7l/100km, Honda CB1000R: 5,3l/100km, Kawasaki Z1000: 5,5,l/100km, Bmw S1000R: 5,7l/100km, Yamaha MT-10: 6,8l/100km

Vir: https://www.motorradonline.de/test/power-naked-bikes-im-vergleichstest-teil-2.751492.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Je kdo od lanskega oktobra vozil ta moped in bi bil pripravljen deliti še svoje videnje/izkušnjo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vozim ta motor. Gre brutalno. Lepo je zejna. 160 do 180km in si ze na rezervi. Za primerjavo enaki kilometri in vedno vsi tankali do vrha. Ducati monster 1000 6litrov, aprilia caponord 1200 8l, mt10 10l.  V programi A ali B.  Racunalnik kaze povprecje 7.5l/100km.

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, MeSkO__ pravi:

Vozim ta motor. Gre brutalno. Lepo je zejna. 160 do 180km in si ze na rezervi. Za primerjavo enaki kilometri in vedno vsi tankali do vrha. Ducati monster 1000 6litrov, aprilia caponord 1200 8l, mt10 10l.  V programi A ali B.  Racunalnik kaze povprecje 7.5l/100km.

 

 

 

IMG_20190625_164307.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Poraba iz prve roke. Res je , veliko pije, meni še nikoli manj kot 7.5 po board compu! Napram Fz1 vsaj 1.5 litra več. Ampak, da pa veliko od sebe, zares veliko! O porabi piše tudi v spec. na strani Delta team -  poraba tovarniško 8.0

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Dadi pravi:

Poraba iz prve roke. Res je , veliko pije, meni še nikoli manj kot 7.5 po board compu! Napram Fz1 vsaj 1.5 litra več. Ampak, da pa veliko od sebe, zares veliko! O porabi piše tudi v spec. na strani Delta team -  poraba tovarniško 8.0

tudi v vseh reviewih piše/je rečeno da pije veliko, več od konkurence.

 

je pa slečena in udobnejša r1.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Ojoj a je to končni izgled ali maskiran moped pred produkcijo ... izgleda da so pri Yamahi odpustili zaradi varčevanja vse oblikovalce ... na samih motorjih se z varčevanjem ni dosti prišparalo, pa so zbrcali še designerje. Vem da se o oblikah in iizgledu na debatira pa vsseno se mi zdi, da so jih preskočili tako KTM kot BMW, Italijani so pa za razred ali dva pred vsemi.

Yamaha-MT-10-leaked-169FullWidth-d2fe7b44-1848284.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, mal so se izgubili. Še slabše je to, da ni neke povetzane niti med modeli.

Tisto na sliki je pa tamaguči :P pofdobno je naredil Kawasaki z Z1000 nejkedom...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA 

Danes je zelo težko karkoli kupit, ker nič od močnejših nakedov ni za dobiti, ne novega, ne rabljenega zaupanja vrednega, gledala dva rabljena in ko je bilo za preverit zgodovino po VIN številki, se je vse končalo........ljudje čakajo na nove od oktobra lani, pa ne vedo kdaj jih bodo dobili.......meni osebno od nakedov sicer edino Street fighter lep, ta mi je bolj transformer oblika ;).......to je sinova pridobitev, prvi bajk, ki si ga je kupil sam....."uz osnovnu podršku baze" :)

Ko odpeljem ene dva popoldneva komentiram....... sinov prvo vtis utekalne vožnje, precej bolj umirjen k Duče in Ohlins vzmetenje odlično......dons nisem prišel na vrsto, mi že full manjka konjev :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Joker pravi:

 

Tista zadaj ga mora imeti strašno rada... :lol1:

...jp.... tolk rada, ko bo imela noge tkole narazen pa pokrčene, da jo bo imel čas še dve uri po furi kresnt... :D 

... pa še kako staro mamo bo mogu, da bo za benz dala...   :P    (Yama misl, da je na dolenjskem, k je cvičk zastonj...... ampak benz pa ni..   :P )  takrat, ko sem jo testiral, je pila ko smuk..... mislim da preko 10l/100km

SREČNO VOŽNJO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Joker pravi:

 

Tista zadaj ga mora imeti strašno rada... :lol1:

Je že nekaj dodatne doma, med rugim tudi drugi nosilci za zadnje fp, pa predelava sedeža.......da ga bo mela mal raj 😜    tud moja je bila v začetku skroman, zdej bi se pa najraj zad v fotelu vozila 😁

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!