Skoči na vsebino

Dr_Jakob

Priporočene objave

Od srede naprej naj bi bil sneg tudi do nižin... naroču sm precej snega. Na ARSU so bili prijazni, sam ne vem kolk jim je za zaupat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Dr_Jakob pravi:

Od srede naprej naj bi bil sneg tudi do nižin... naroču sm precej snega. Na ARSU so bili prijazni, sam ne vem kolk jim je za zaupat.

.

... ponavad falijo ... :)

... tokrat ... "žal" :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda jim je kuverto z spodbudo za trud:whistle: osebno dostavil na arso:D          jebemtiš pa zima pa vse skup:ras::ras:




 

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ELO pravi:

ja, glede na vremensko napoved je res najbolje razmisliti o tem, da naredimo kot so z zlato lisico.

da odpovemo vse skupaj.

komu se pa da gor vozit po normalno prevozni cesti??!!?? totalno brez gušta!

Sploh ni problema... Lahko gremo po gozdnih cestah in vlakah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje strpno, do mamutovanja je še relativno daleč. 

Vsak februar je sneg, pa bo tut letos. Na koncu bo pa tako naneslo, da bo ful padalo v petek in soboto cel dan. 

Bomo mamutoval v snežnih padavinah in pol ne vem če bo tolk gužva gor okol ognja. 

 

Kot nasprotnik skomercializiranih ameriških praznikov se mi pa strašno dopade, da je mamutovanje vsak let nekje za valentinovo in da me takrat sploh ni doma! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Ni3ous pravi:

Fantje strpno, do mamutovanja je še relativno daleč. 

Vsak februar je sneg, pa bo tut letos. Na koncu bo pa tako naneslo, da bo ful padalo v petek in soboto cel dan. 

Bomo mamutoval v snežnih padavinah in pol ne vem če bo tolk gužva gor okol ognja. 

 

Kot nasprotnik skomercializiranih ameriških praznikov se mi pa strašno dopade, da je mamutovanje vsak let nekje za valentinovo in da me takrat sploh ni doma! 

Moja večna želja glede Mamutovanja je, da bi bilo ob prihodu na plac recimo 0,5m snega, ponoči okrog 12h pa bi začelo nametavat ko prtegnjeno in bi nametalo še recimo dodatnih 0,5-1m svežega snega. Da bi morali iskat svoje motorje, jih odkopavat itd. :D Trenutno lahko samo sanjam o čem takem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor? To bi nam zmankal kisika v šotorih, k bi nas zasul. 

Si predstavljaš naslovnico v Novicah. 35 zmrznjenih mamutov našli pod metrom snega na Pohorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2016 at 8:43, ELO pravi:
Ob 31. 1. 2016 at 21:12, SF pravi:

Sploh ni problema... Lahko gremo po gozdnih cestah in vlakah...

 

eni so že šli 

enduro (20).jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage Mamutovalke, Dragi Mamutovalci in ostala rilčkarska zalega!!

Prepodite podgane iz šotora, zbrcajte netopirje iz spalne vreče, v prisrčnico nalijte najhujši strup kar jih je, usposobite že uno dvokolesno kripo!!

Samo še na minuto točno 7 dni, torej za vas nepismene 1 teden!!!!

MAMUTOVANJE 2016 je izza vogala!!!

Start 12.2.2016 ob 9:30 na Trojanah, ob 10:00 odhod na strašno dolgo in zaguljeno pot!

JUHEJ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Saturday, January 30, 2016 at 18:40, avtomoto pravi:

"Segedin Face"

:whistle:

 

Mojster Jaka?

Pokorno javljam, da je najhujši strup natočen!

sebkjBe-Hu4

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg na lokaciji in dostopni poti trenutno je.

napovedano je še, da naj bi skupaj slabih 20cm snega padlo v torek in sredo.

 

aja, kot lastnik parcele bi vse udeležene prosil, da z motorji ne razrijete terena, adrenalin in prepolna jajčka boste lahko bojda sprostili na organizirani skupni nočni krožni vožnji, katera je plod pokvarjene domišljije SF-ja...

miha (petkov kuhar 2015) bo prav tako v petek skuhal pasulj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kiri pravi:

Snega je kaj ali pustim ašovčič doma?

Vzemi - v skrajnem primeru lahko služi za "prijateljsko prepričevanje". :bum:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ELO pravi:

aja, kot lastnik parcele bi vse udeležene prosil, da z motorji ne razrijete terena, adrenalin in prepolna jajčka boste lahko bojda sprostili na organizirani skupni nočni krožni vožnji, katera je plod pokvarjene domišljije SF-ja...

 

SF bo imel kot ponavadi skrajno težaško delo spravit gručo lenobno zaspanih bajkerjev na mopede za svojo krožno vožnjo :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak SF je stari maček, on ve kako sotrpinom ponuditi nekaj, čemur se ne moreš odreči.

recimo nekaj v stilu: al vožnja al tranzistor?

v tem primeru se še jaz na moped usedem...

 

 

sicer pa, nekaj vprašanj...

kako je z shuttle-om letos, a bo?

ker če res v torek in sredo zapade ga bo zagotovo kdo potreboval...

na katero številko je potrebno poklicati, kdo bo v pripravljenosti? kako bo z dodatki za tiste, ki bodo v pripravljenosti? dobijo dodatno klobaso ali pač ne?

Popravljeno . Popravil ELO
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista vožnja, ki naj bi bila plod moje pokvarjene domišljije se uradno imenuje "nočna panoramska vožnja", grozilni tranzistor s fiksnima kanalom ARS in prvi, pa je že spakiran skupaj z dvema setoma popolnoma novih baterij.

Elo kaj gor še vedno lovi samo omrežje od Mobitela ali morda celo tega ne? Za simobilovo je še lani veljalo, da ne deluje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede komunikacij je na lokaciji mamutplaca takole.

mobitel lte 4g

simobil dela

odprt wi-fi

z ukv postajo pa bp odpreš repetitor na boču, mrzlici ipd...

 

baterije? ti si star, jih boš že še založil nekam, spomnil se pa avgusta...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shuttle servis, kot vedno, BO. Ampak bo parkiran, če mam kaj občutka za vreme.

Nočna panoramska vožnja... mislim da bo, če bo mel SF kake posebne želje se jezit na vsakega posebej.

 

Kar se pa tiče radia.... fantje, na Mamutih ankol pozabit na nenadne ravninske plazove. Skrajno nevarno, ugotovili smo, da jih privlačijo vse KV in UKV frekvence. Da LV frekvenc sploh ne omenjam... kaj šele češki alternativni radio... skor zihr bo plazovalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snega je danes v soboto okoli 5cm na cesti in placu v senci! Na soncu ne!Če me kdo nujno rabi me naj pokliče 0599 31 066 v večernih urah ali okrog kosila 12-13 ko sem v hiši!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!