Skoči na vsebino

Triumph novi klasiki : street twin , cup , scrambler ,T100 , T120 , bobber ,truxton in truxtonR


thumper

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

pa kolk je zdej teh t12o v domžalah?? a smo se mi videli v lukovici na testnih vožnjah??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

pa kolk je zdej teh t12o v domžalah?? a smo se mi videli v lukovici na testnih vožnjah??

Kolikor jaz vem sta dva in to oba v srebrno rdeči barvi. Ne ni me bilo na testnih vožnjah.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, kawasaki5 pravi:

Kolikor jaz vem sta dva in to oba v srebrno rdeči barvi. Ne ni me bilo na testnih vožnjah.

L.p.

aha ..vse ok potem..sem že mislil , da je še tretji iste barve pa sem full u depro padu .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 9. 2016 at 6:29, kawasaki5 pravi:

Kolikor jaz vem sta dva in to oba v srebrno rdeči barvi.

 

Ob 13. 9. 2016 at 6:58, thumper pravi:

aha ..vse ok potem..sem že mislil , da je še tretji iste barve pa sem full u depro padu .. :P

Skupaj s @thumperjem ste že trije od tam. Največja gostota t100-120 /kvadratni kilometer :). A pridejo vsi trije 25. septembra na DGR v Lj? Letos bo na ploščadi pred Metalko...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, izibajker pravi:

 

Skupaj s @thumperjem ste že trije od tam. Največja gostota t100-120 /kvadratni kilometer :). A pridejo vsi trije 25. septembra na DGR v Lj? Letos bo na ploščadi pred Metalko...

še črn t100 iz ihana  je ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

cene pa okoli 10290e za t100 in 10690 za scup .. mi pa nekaj manjka pri vsej tej zgodbi.. kje je ostal agregat 900 HP ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da ste tu poznavalci Triumphov. Zanima me sledeče; razlika/podobnost med Thunderbird 900 in Legend. Kot vidim, imata enaka/podobna agregata, tudi po slikah sodeč ni neke hude razlike. 

Plusi, minusi, uporabnost...

Na mobile.de sem  jih nekaj zasledil  tam okoli 3K €.  Za lokalne vožnje me mika nekaj  "klasičnega".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thuderbird sport ..dva diska spredaj ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je še nekaj Guzzi klasik

 

tole res ni tema za take poste .. :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas zanima samo Triumph, preskočite na 2:49 do 5:30. Ogrevane ročke so standardna oprema!? Jih bom izgleda celo zimo gledal v okolici Domžal :)

 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

cene za nove modele so znane..

t100 - 8400 gbp - slo : 10590e

street cup - 8600gbp - slo : 10690e

glede na ceno stret twin - 7500gbp / slo: 9690e  logično razmerje cen ..

še zmeraj me matra kdaj bodo dali ven 900hp agregat ali pa tovarniški kit ..mogoče s street racer-jem..

a lahko iz te serije izvlečejo še kaj za na cesto ??

http://www.bikeexif.com/new-triumph-bobberhttp://www.triumphmotorcycles.co.uk/motorcycles/classics/bonneville-bobber/2017/bonneville-bobber

čez eno leto še  novi scrambler?

900 bobber bi bil za punce z malo krajšimi nogicami top . 

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, thumper pravi:

cene za nove modele so znane..

t100 - 8400 gbp - slo : 10590e

street cup - 8600gbp - slo : 10690e

glede na ceno stret twin - 7500gbp / slo: 9690e  logično razmerje cen ..

še zmeraj me matra kdaj bodo dali ven 900hp agregat ali pa tovarniški kit ..mogoče s street racer-jem..

a lahko iz te serije izvlečejo še kaj za na cesto ??

http://www.bikeexif.com/new-triumph-bobberhttp://www.triumphmotorcycles.co.uk/motorcycles/classics/bonneville-bobber/2017/bonneville-bobber

čez eno leto še  novi scrambler?

900 bobber bi bil za punce z malo krajšimi nogicami top . 

 

kako da so po jurja evrou dražji v sloveniji kot v vb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, a-rod pravi:

kako da so po jurja evrou dražji v sloveniji kot v vb?

eno je to , da v sloveniji nimamo direktnega zastopnika in gredo vsi motorji preko avstrijskega .. ta vzame nekaj zase kajne.. drugo je pa verjetno majhna količina prodanih pa želi slovenski prodajalec kompenzirat z višjo ceno..

kaj pa porečeš potem na cene v ameriki ? tam stane truxton R 14500 $ kar znese 13320e ali 11900gbp .. pri nas je ta motor 15690e , v VB pa 12000gbp.. v nemčiji je 14800e , v avstriji pa 17900e ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

eno je to , da v sloveniji nimamo direktnega zastopnika in gredo vsi motorji preko avstrijskega .. ta vzame nekaj zase kajne.. drugo je pa verjetno majhna količina prodanih pa želi slovenski prodajalec kompenzirat z višjo ceno..

kaj pa porečeš potem na cene v ameriki ? tam stane truxton R 14500 $ kar znese 13320e ali 11900gbp .. pri nas je ta motor 15690e , v VB pa 12000gbp.. v nemčiji je 14800e , v avstriji pa 17900e ...

Cenovno politiko očitno kreirajo na podlagi kupne moči v dotični državi. Avstrijci imajo še najbolj zasoljeno, kdo ve zakaj? Amerom so pa vedno vsi proizvajalci (avto in moto) dajali konkreten skonto, zna bit da jih tam največ prodajo ali so pa tam taki hudi pogajalci.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, izibajker said:

Cenovno politiko očitno kreirajo na podlagi kupne moči v dotični državi. Avstrijci imajo še najbolj zasoljeno, kdo ve zakaj? Amerom so pa vedno vsi proizvajalci (avto in moto) dajali konkreten skonto, zna bit da jih tam največ prodajo ali so pa tam taki hudi pogajalci.... 

Avstrijci imajo najvišje cene zaradi njihovega 20% "Nova" davka, mi pa zaradi DMVja. Oba davka se dodata normalnemu DDVju. Mimogrede, DMV je Pahor pokopiral od Avstrijcev. 

Davek na avte je v ZDA par odstotkov, odvisno od države, nekatere (Montana, Aljaska,..) ga sploh nimajo. Včasih je Kalifornija imela na avte 1,5%, na motorje 3%, koliko točno je zdaj, ne vem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, motolover pravi:

Avstrijci imajo najvišje cene zaradi njihovega 20% "Nova" davka, mi pa zaradi DMVja. Oba davka se dodata normalnemu DDVju. Mimogrede, DMV je Pahor pokopiral od Avstrijcev. 

Davek na avte je v ZDA par odstotkov, odvisno od države, nekatere (Montana, Aljaska,..) ga sploh nimajo. Včasih je Kalifornija imela na avte 1,5%, na motorje 3%, koliko točno je zdaj, ne vem. 

v avstriji gre na 19%mwst še +20% "NOVA" ??

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, thumper said:

v avstriji gre na 19%mwst še +20% "NOVA" ??

Vrstnega reda pri obdavčitvi ne poznam. Ali je najprej Nova plus MwSt ali najprej MwSt potem Nova. Je pa 20% v vsakem primeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, thumper pravi:

v avstriji gre na 19%mwst še +20% "NOVA" ??

@thumper, a si preveril v Hinckleyu, če imajo mogoče kakšne z napako, mogoče malenkostnim ravsom ali kaj podobnega. Ali pa testne, ki jih furajo po tovarniškem dvorišču? Pošlji jim fotko tvojega starega T100, pa reci da jim boš neizmerno hvaležen za konkreten popust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, motolover pravi:

Vrstnega reda pri obdavčitvi ne poznam. Ali je najprej Nova plus MwSt ali najprej MwSt potem Nova. Je pa 20% v vsakem primeru.

vrstni red ni pomemben ane .. 100enot + 19% = 119enot +20% = 142,8enot ..... 100enot +20% = 120enot +19% = 142,8enot ..

pred 7 minutami, izibajker pravi:

@thumper, a si preveril v Hinckleyu, če imajo mogoče kakšne z napako, mogoče malenkostnim ravsom ali kaj podobnega. Ali pa testne, ki jih furajo po tovarniškem dvorišču? Pošlji jim fotko tvojega starega T100, pa reci da jim boš neizmerno hvaležen za konkreten popust...

v italiji so rabljeno od 9900e naprej..do 10500e imajo do 5000km prevoženih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!