Skoči na vsebino

Triumph novi klasiki : street twin , cup , scrambler ,T100 , T120 , bobber ,truxton in truxtonR


thumper

Priporočene objave

peljat naj ga gre .. ne opaziš kolk je na števcu.. ne opaziš vrtljajev če ne pade v blokado.. boli te kako izgleda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je naredu prek 150 filmčkov v katerih nastopa vsaj 300 motorčkov iz vsega sveta. Kdo bi pa to vse peljal??? Pa lepo je omenil, da ne opisuje konje, kubike, navor, pospeške...Si užival ob ogledu?

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 3. 2016 at 14:52, thumper pravi:

evo uradne cen za truxtona :

truxton - 13790e

thruxton R - 15780e ...ja 400 e dodatka so si dali ..čistega .. 

samo 110e sta cenejša kot v avstriji ... za katero pravijo , da ima veliko dražje nove motorje ...japajade.. tale naš uvoznik misli reševat svojo požrešnost na plečih kupcev? bi bil zadnji čas , da dobimo direktnega uvoznika ...

spet so dvignili cene banda..pa ne za malo..

truxton - stara 13790 ...nova 14990 ... +1200e ???

truxto R - stara 15780 .. nova16690 ... +910 ??? to se jim je ornk poslabšal..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi Triumphi v SLO je res križ. Kot da se prav trudijo prodati jih čim manj.  Dragi, neresen uvoznik, še trgovci ga biksajo, kot da se jim hebe za vse skupaj. VOMBERGER in MOTOR JET imata že leta napačne slike v oglasih za STREET TRIPLE na Avto.net.  Vglavnem vse okoli te znamke deluje nekako šalabajzersko. Čeprav motorji so pa prva liga.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=6872358&display=Triumph STREET TRIPLE ABS

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=9557187&display=Triumph Street Triple R 675 ABS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2016 ob 20:53, thumper pravi:

spet so dvignili cene banda..pa ne za malo..

truxton - stara 13790 ...nova 14990 ... +1200e ???

truxto R - stara 15780 .. nova16690 ... +910 ??? to se jim je ornk poslabšal..

Mogoče cene dvignejo, da jim kaj ostane po dajanju popustov, ki so pri nas neke vrste rak rana trgovskega posla. V Nemčiji popusta pri motorju zlepa ne dobiš. Cena in to je to. Vzemi ali pusti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, thumper said:

popusti? ne me hebat.. stari t100 10690e .. a resno misliš , da ga lahko kupimo za približno tako ceno : http://www.moto.it/moto-nuove/triumph/bonneville-t100/bonneville-t100-2008-16/6517113

Ne vem konkretno za noben model in se v njih ne poglabljam, ker nisem pred nakupom, zagotovo pa vem, da v Sloveniji nihče ne pride in plača polno ceno. 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

konfigurator

http://www.triumphmotorcycles.co.uk/bikes/configure?GenreId={83C4B7D0-42EE-4A00-B189-180833DD4240}&ModelId={C975F911-B86C-4C38-AC92-6410395FC581}

8565 funtov sem si ga skombiniral z dodatki (šus plata, kovinski rezervar zavorne tekočibne, crashbar, centralno stojalo, ščitniki tanka stranski in zgornji,podaljšek blatnika, nylon bočni kufri z nosilci in zgornji kovček z nosilcem, srebrna barva), to je še vedno cenej kot osnovni pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8565gbp = 9.864,10EUR  

 

  regula cena na a---n--tu 9690e  ..   http://www.moto.it/moto-nuove/triumph/street-twin/street-twin-900-2016/6645889 nov za 8500e...res je pa do dol in nazaj 1500km + cestnine..

čeprav bi jaz razmislil glede na znesek http://www.moto.it/moto-nuove/triumph/bonneville/bonneville-2009-16/6307097

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

1200 bobber .. kaj naj rečem.. sam opis je brezveze..zic za enega , poza sedenja in položaj tačk čisto izven vsakega dosedanjega okvira..nizek .. tolk da me začne resno skrbeti , da bi bil slučajno moji všeč . na mestu s tačke izjemno lahek ..v živo veliko manjši kot na slikah..

tehnični podatki kažejo : 77 ponijev pri 6100 obr/min in 106Nm navora - pri 4000obr/min? pri 1000 obratov več kot t120 ? eh to bo nekaj bolj leno kot t120 si mislim  .. nekaj res za thump-thump kofetkanje pa japije..

ok vžgat ga je treba še zmeraj če se hočem peljat ..khmm..na armaturi nič .. na levi kot boni nič..o lej ključ na desni k čoper ?! e pa smo spet pri easy rajdanju.. kontak . štarter ..bruuummm but but but.. nej slabu in nej tihu... lajkam sound - full ..old skul ... ok prva - k u putr .. sm pričakoval od triumfa.. prou grem pa jaz za vodjo kot drugi če neče noben drug ..še žal vam bo ko se boste cjazili za mano ...pa klel easy riderja ..za mano explorer, sport 1050 , tiger 800 ..vodja na speed 1050 .. ajd gremo .. noge na ta -- -- -- - u faaaaak kere tačke ??? bebo brcam po luft k kremenčkovi  ... ok končno najdem tačke tam nekje pri blajerci .. in se odločim , da od tu naprej dam samo eno nogo dol , da bo druga na tački za mero.. pogledam v špegu pa vsi 50m zadaj ..cool..gremo mal levo/desno za občutek.. in ni nobenega posebnega občutka.. pač gre kamor hočem ..ok zdej se mi pa zdi da sem počasen ker mi je vodja ušel 30m naprej..ajd gasa .. 77 ponijev ? 106 pri 4000? fak to ima 60 žrebcev in 99Nm pri 2000 !! banda angleška me je presenetla k mejhnga froca ... easy riderstvo za na kufe je šlo ča..rakom žvižgat.. 

ta moped je huligan v oblekci od junfrce .. po ovinkih kjer misliš zapet s tačko ob asfalt al pa it po tleh se pelje razen malo tršega vzmetenja mogoče celo malce prelahkotno .. vsi dvomi o hitrosti v ovinkih izginejo ko pogledam v špegu nazaj in komaj še vidim lučke od "velikih" in močnih ..

prehitevanje traktorja .. speed 1050 pri 30 na uro odpelje jaz pa obrnem - se mi zdi da v tretji - do konca .. in ko se vrnem nazaj na pas moram za speed-om spustit gas .. pol pa dolga ovinka s 140 kot da rečeš keks .. no to je hitrost pri kateri se počasi zaradi vetra nehuje - samo pri t120 je bilo to že po 110..

bi imel? ne dokler ne zadanem jackpot-a..k nimam za tolk kazni kolikor bi si jih s tem motorjem prislužil.. easy rider my ass..  prej outlaw .. banda angleška - hvala za nevsakdanji užitek ! :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

novost za 2018 :

triumph speedmaster .. nizki cruiser izpeljan iz bobber-ja .. podaljšek okvirja zadaj za sopotnika/co ..

http://www.triumphmotorcycles.co.uk/motorcycles/classics/bonneville/2018/speedmaster

razlika ? je.. predaj 16 col 130/90 guma ..dva diska z brembo čeljustima ..teža prazen 246kg.

tempomat .. 

enake ali zelo podobne spremembe je doživel tudi bobber v uzvedbi black..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

ročke na balanci , sklopka , bremza , špegli , mnza tank cap,pokrovi ventilov ,smerokazi, zadaj fox-i, sedež , pa verjetno drugi beđi .. 2600 je dost?

glede na to koliko nas stanejo ženske malenkost.. pa bolj sexi..:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thumper pravi:

ročke na balanci , sklopka , bremza , špegli , mnza tank cap,pokrovi ventilov ,smerokazi, zadaj fox-i, sedež , pa verjetno drugi beđi .. 2600 je dost?

glede na to koliko nas stanejo ženske malenkost.. pa bolj sexi..:OK:

Premalo. Ženske so dražje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, T 120 pravi:

Premalo. Ženske so dražje....

2600? uff. kaj sem pa zgrešil? prednje vilice pa auspuh? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

2600? uff. kaj sem pa zgrešil? prednje vilice pa auspuh? 

Ne nic od tega se šus plata pa se nekaj "bombončkov". L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par bonbončkov ja..cela bonbonjera ..:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎18‎.‎10‎.‎2018 ob 22:14, thumper pravi:

par bonbončkov ja..cela bonbonjera ..:naughty:

ja bombonjero imam rad zato sem brez zob. Si bil danes v domzalah na kriziscu jaz pa na rdeci vespi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!