Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Sign in to follow this  
zelenkaktus

Snocross 15-16

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      ne rabiš palic. To je boljše: 
    • damjandugi
      Jaz nisem bil.Se držim navodil vlade.😃
    • BIF
      SAMO v tem je problem. Ljudje so #ostanidoma...vzeli kot počitnice...in to plačane. Zato ni resnosti. Vem, da je to sicer zelo posplošeno...ampak...če bi rekli...nič ne dobite plačano....bolj se boste držali pravil, prej se bomo rešili, prej boste lahko šli delat...prej bo denar. Tako na grobo sicer...ampak nekaj v tem smisli bi verjetno razumelo več ljudi kot.....plačane rekreativne dneve.  Pa pravo šele pride....zamislite si tiste ki so že 14 dni doma...pa še štirinajst dni bodo...pol pa zunaj lepo vreme....to bo pokol. Zlepa se ne bo nehalo.  Ampak delat se da tudi doma...:)))
    • damjandugi
      Točno takega mnenja sem tudi sam. Na eni strani imamo nekaj 100 ali 1000 mrtvih, na drugi strani  2 milijona zaprtih doma,gospodarstvo v razsulu. In teh 2 milijona nima od česa živeti. Kaj mislite na katero stran se bo narod odločil. Seveda bolje nekaj mrtvih kot toliko živih mrtvecev. Zato podpiram švedski način. Tudi sam sem vsakodnevno zunaj, zato ker moram.Mora nekdo za vas "pametne " proizvest dovolj električne energije.Ko se še mi ustavimo,ne bo več pametovanja po netu,tudi UKC ne bo več sprejemal paciente,ampak  bodo obratovale samo še Žale-pogrebni zavod. Zato prosim,uporabite vsaj malo ZKP in bo vsem lažje v teh časih. 
    • DAMI34
      al pa je vse skupaj samo hudo dober izgovor. Namreč, vsak avto lahko tudi v domačem kraju registriraš s katerokoli tablico. V Kopru tudi MB..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!