Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Dance With The Die :blush: , ampak vseeo je zelo spreten voznik.   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, RobiRoberto pravi:

Dance With The Die :blush: , ampak vseeo je zelo spreten voznik.   :worship:

Spreten voznik vozi previdno, defenzivno, v izugib nesreče oz. škodovanja drugemu. To pa je tip, ki nima urejenega podstrešja, IQ pa na nivoju 4 letnika, ne spoštuje ne sebe, ne svojih bližnjih, še manj pa drugih. Krajše opisano se zanj začne beseda na i. 

https://youtu.be/HT666XwJR2s

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Darko3g pravi:

Kako posnamejo te filme? Zaviranje, trk, padanje preko, zlom tilnika in potem zavrtijo nazaj (to je najlažji del)

Nekaj je posneto dejansko z igralci, nekaj pa s 3d modeli. Naprimer na začetku, ko je obrnjen na glavo je pomoje to dejansko igralec vendar privezan za noge, in ga lepo počasi vlečejo po asfaltu. Tudi, ko leti po zraku je pomoje igralec na zajli. Motor in avto sta ob trku 3d model in dodan na sceno. Tudi razbito steklo je najveretneje računalniško zgenerirano. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Darko3g pravi:

Kako posnamejo te filme? Zaviranje, trk, padanje preko, zlom tilnika in potem zavrtijo nazaj (to je najlažji del)

 

pred 2 urami, Janezs pravi:

Nekaj je posneto dejansko z igralci, nekaj pa s 3d modeli. Naprimer na začetku, ko je obrnjen na glavo je pomoje to dejansko igralec vendar privezan za noge, in ga lepo počasi vlečejo po asfaltu. Tudi, ko leti po zraku je pomoje igralec na zajli. Motor in avto sta ob trku 3d model in dodan na sceno. Tudi razbito steklo je najveretneje računalniško zgenerirano. 

 

V realnem življenju se pa zgodi v sekundi, ostane pa za večnost. Kolega padel pred tednom dni v čisto b.v. ovinku - splet okoliščin, pa ni vozil hitro, rezultat pa je zlomljen vrat in operacija. Lahko bi bil tetraplegik. :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realnost je, da ni velikokrat kriva hitrost.. ampak neznaje in neobvladovanje motorja..

Pojdi se pozanimat statistično starost motorista, ki se ponesreči.. in velikokrat niso "prehitri", ampak ne obvladajo motorja, kot bi ga morali.

Podji malo pogledat, kako se večina še vsesti ne zna na motor, kaj ga nagniti, ali kaj podobnega..

Tisti, ki se dinamično pelje in to obvlada, je sebi in drugim še najmanj nevaren..

 

 

On 5/14/2018 at 12:35 PM, Andrejcer said:

 

V realnem življenju se pa zgodi v sekundi, ostane pa za večnost. Kolega padel pred tednom dni v čisto b.v. ovinku - splet okoliščin, pa ni vozil hitro, rezultat pa je zlomljen vrat in operacija. Lahko bi bil tetraplegik. :(

 

 

Popravljeno . Popravil Izek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem priložnost odpeljati en majhen krog z novim motociklom Yamaha Tracer 900 2018. Svoje mnenje o motorju sem pa zapisal v opis videa.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej malo OT, ampak za vse VW fane, kje je bil VW leta 1910 ? 

Fiat je bil najhitrejši na svetu :D

Čudi me da nihče ni tega prilepil na forum:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, smasher pravi:

 

Čudi me da nihče ni tega prilepil na forum:

 

Saj sem prilepu v temo motogp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A,ha. Nisem gledal teme moto GP, nekaj časa. (Itak je najboljši moto3 včasih moto2, ker je nonstop akcija, v GP, se dva al pa trije dajejo use ostalo je večinoma nekje zadi pa je dolgčas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolje bi bilo, če bi zamenjal svoj software ... :blush:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!