Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Hudoo :worship: Pa ravno včeraj ko smo malo z kroseri se drkal smo meli to debato, da noben še ni front flipa naredo :=

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je na tem dolgcajtu za gledat? Grinto na sekretu? :blink:

sej sn reko da ni za gledat, ampak za poslušat hehe, zvočnike naglas pa uživaj ob simfoniji...za gledat bo pa naslednji posnetek, po kakih ovinkih v polni bojni opremi al pa po zadnji med avti na koroškem mostu :whistle: ...ta posnetek pa sn že reko da je nastal nahitro, ker smo pač hteli posnet zvok, pa ni blo cajta niti hlač oblečt hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moto, je pa video....

14 letnik ukrade avto. See for your self ;)

Hehe.. imamo podobno pri nas vsaki dan, sam da ga ne ukradejo, ampak se grejo vozt ko starih slučajno ni doma. Tud za 2 trinajstletnika vem... In lahko za enega rečem da vozi precej dobro (okej, pri enem skos kaže trenutno porabo pri dizlu 30 litrov, to je drugo :D ) :worship:

Nikakor pa tega ne podpiram :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.. imamo podobno pri nas vsaki dan, sam da ga ne ukradejo, ampak se grejo vozt ko starih slučajno ni doma. Tud za 2 trinajstletnika vem... In lahko za enega rečem da vozi precej dobro (okej, pri enem skos kaže trenutno porabo pri dizlu 30 litrov, to je drugo :D ) :worship:

Nikakor pa tega ne podpiram :whistle:

jaz pa, treba se je prej učit, ne pa da pol pridejo v avtošolo pa na cesto, pa ne znajo nič, ko da bi jih na luno izstrelil...jaz sn tud bil star 13 let pa mi je foter dal avto pa sn se vozo, evo pa sn zaj star 20 let pa mam že 7 let prakse za sabo :D...ne pa taki ko pred avtošolo ne vozijo nič, pol pa niti parkirat ne znajo, pa da so malo kritične situacije so celi posrani

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to sm zato napisal da neojo pizdili tu ovi :krneki: Valda smo verjetno vsi že prej začeli hhe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to sm zato napisal da neojo pizdili tu ovi :krneki: Valda smo verjetno vsi že prej začeli hhe

naj pizdijo, to še jaz bolj pol veselje dobim, da še kako prigodo iz otroštva povem hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neke malega iz domače skrinje hehe...u gaćama, nisn najdo hlač jebiga :D ...zvočnike pa dajte ful naglas :D

Kurba eni rabijo, da se jim tič vstane............ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neke malega iz domače skrinje hehe...u gaćama, nisn najdo hlač jebiga :D ...zvočnike pa dajte ful naglas :D

Kurba eni rabijo, da se jim tič vstane............ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa, treba se je prej učit, ne pa da pol pridejo v avtošolo pa na cesto, pa ne znajo nič, ko da bi jih na luno izstrelil...jaz sn tud bil star 13 let pa mi je foter dal avto pa sn se vozo, evo pa sn zaj star 20 let pa mam že 7 let prakse za sabo :D ...ne pa taki ko pred avtošolo ne vozijo nič, pol pa niti parkirat ne znajo, pa da so malo kritične situacije so celi posrani

dej ne nabijaj. Jst tut nism meu izpita pa smo avte v gozdu klali pa misliš da sm se tam vozt nauču ? Tam sm se nauču kako se pravilno parkira u drevo al pa u grm pa kako se fičota u dveh urah uniči. More bit nekdo starejši da ti pove kako pa kaj pol pa valda da se na izkušnjah učiš. Vsi pa nimamo takšnih staršu k nam bi pri trinajstih avte dajali. Tko da eni prej eni kasnej. Maš spet ene k ga lahko 20 let vozijo pa ne poštekajo za kaj se gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!