Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Teja čekira indijanske napade, ugotavlja kako lahko zapravite 10 regresov za tuning vašega V11, predstavlja tri nove čelade in zračno vrečo za prsni koš in hrbet, ugotavlja zakaj se kmalu ne bomo več sekirali ob podražitvah bencina, kam naj pri vožnji usmerja pogled, ogledate pa si lahko tudi kaj pravijo nekateri slovenski supermoto dirkači ter kako si lahko svoj motocikel opremite z metalcem raket. Pa še kaj!

==> TEDNOSKOP #009 http://www.motosvet.com/tednoskop-oddaja-o...u-20080522.html

post-1-1211409100_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tednoskop #010, 29.5.2008

V desetem Tednoskopu se trudijo predvsem proizvajalci motociklov. Takoj po prašnem enduru imamo prispevke o KTM-u s pogonom na dve kolesi, prihajajočem Yamahinem kultu verzija 2, o tem s kom se je sparčkal Volkswagen, kaj delajo na daljnem vzhodu da bi motocikli kurili manj, kje lahko preizkusite vse Aprilie, kako uženete veter, in še in še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med drugim vas v prvi motociklistični oddaji čaka Bog iz stroja, KTM-ov nov revolucionarni patent, novosti iz hiše Benelli, mobilni šminkeraj po italjansko in krokodilji šminkeraj po ameriško ter o zmagi Harleya na Grand Prix! Ugotovite tudi, zakaj je Španija motoristom prijazna dežela in kako nastaviti vzmetenje. Pa še, kam iti ta vikend.

http://www.motosvet.com/tednoskop-oddaja-o...u-20080605.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nurburgring 1999:

Lepo je spustil Jerman olje na Castrol ovinek ... lol ... dobro jih je metalo ... Edwards se je pa tut lepo sprijaznil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še sem prilepim isto...

Končno mi je uspelo na Youtube naložit posnetek Kalšekove vožnje iz Mana. Glede na to, da sem se zraven spravljal skoraj dve leti :whistle: so bili ti deževni dnevi kot naročeni...

Zaradi dolžine je celotna vožnja razdeljena na štiri dele:

-

-

-

-

Dosti krat sem pregledal posnetek pa še vedno mi slika nekam prehitro leti... .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj doma nareto:)

:slap: :slap:

Ti pa to rad delaš, se mi zdi da si imel tudi posnetke od kawe ko si isto delal :slap:

Jaz pa res ne vidim poante v kurjenju gum, to mi je najbolj debilna in otročja stvar ki jo lahko delaš z motorjem. In škoda motorja za to

Popravljeno . Popravil royko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!