Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Hud posnetek ja. Že nekoliko star :). Ta je sicer pospešen in ni original, zato zgleda še nekoli "bolj dramatično".

Za informacije, ta je kr mojster :worship: , je ogromno "prevozil" tako na cesti kot na stezi. Aja, pa mimo grede, tudi sam je imel nesrečo, R1-ka je bla totalka v levem ovinku. Sam ni imel hudih poškodb :). Tako da.. če se je njemu to pripetilo, mislim, da ni nobeden od nas na boljšem :rolleyes: .

Pa gotovo se je to že "skoraj" vsakemu pripetilo, verjetno edina razlika, da ni bila hitrost tako velika! :xx: (da vas je kdo skoraj snel, zaprl)

Tukaj original posnetek :). Ogled na lastno odgovornost! :ninja:

http://www.youtube.com/watch?v=1xY2dd3ClKA

In, da ne bomo še naprej hvalili druge države, kako kulturno se vozijo... ravno tako kot mi, imajo vse možno. Zato nehajte jamrat :):topic: .

Lep pozdrav in brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud posnetek ja. Že nekoliko star :). Ta je sicer pospešen in ni original, zato zgleda še nekoli "bolj dramatično".

Za informacije, ta je kr mojster :worship: , je ogromno "prevozil" tako na cesti kot na stezi. Aja, pa mimo grede, tudi sam je imel nesrečo, R1-ka je bla totalka v levem ovinku. Sam ni imel hudih poškodb :). Tako da.. če se je njemu to pripetilo, mislim, da ni nobeden od nas na boljšem :rolleyes: .

Pa gotovo se je to že "skoraj" vsakemu pripetilo, verjetno edina razlika, da ni bila hitrost tako velika! :xx: (da vas je kdo skoraj snel, zaprl)

Tukaj original posnetek :). Ogled na lastno odgovornost! :ninja:

http://www.youtube.com/watch?v=1xY2dd3ClKA

In, da ne bomo še naprej hvalili druge države, kako kulturno se vozijo... ravno tako kot mi, imajo vse možno. Zato nehajte jamrat :):topic: .

Lep pozdrav in brez zamere.

Ne razumem kaj je hotel ta kreten,ki je na posnetku, povedat s tem video posnetkom?? Tako pritegnjenega človeka,kot je ta pa še nisem videl,da se izogneš nesreči za las in ga nato našponaš na polno naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kaj je hotel ta kreten,ki je na posnetku, povedat s tem video posnetkom?? Tako pritegnjenega človeka,kot je ta pa še nisem videl,da se izogneš nesreči za las in ga nato našponaš na polno naprej.

Kot sem napisal:

Ogled na lastno odgovornost! :ninja:

Če nisi čustveno in razumno zrel.. zakaj si sploh pogledal posnetek?? Prihodnjič razmisli in obdrži takšne komentarje zase. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kaj je hotel ta kreten,ki je na posnetku, povedat s tem video posnetkom?? Tako pritegnjenega človeka,kot je ta pa še nisem videl,da se izogneš nesreči za las in ga nato našponaš na polno naprej.

To, da ni taka pička kot ti, ki za vsako sranje jokaš in moraliziraš tukaj po Motosvetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da ni taka pička kot ti, ki za vsako sranje jokaš in moraliziraš tukaj po Motosvetu...

aha to je hotel povedati, uauuu jst sm pa pička hudooo se mi kr fesjt zdi wiiiiiii iiiiiiihaaaaaaaaaa :P Še dobro da je možakar zdej đek in ima ogromna jajca.Če sm pa pička ga pa lohka zapecam ahahahaaaa muhahahaha... :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud posnetek ja. Že nekoliko star :). Ta je sicer pospešen in ni original, zato zgleda še nekoli "bolj dramatično".

Za informacije, ta je kr mojster :worship: , je ogromno "prevozil" tako na cesti kot na stezi. Aja, pa mimo grede, tudi sam je imel nesrečo, R1-ka je bla totalka v levem ovinku. Sam ni imel hudih poškodb :). Tako da.. če se je njemu to pripetilo, mislim, da ni nobeden od nas na boljšem :rolleyes: .

Pa gotovo se je to že "skoraj" vsakemu pripetilo, verjetno edina razlika, da ni bila hitrost tako velika! :xx: (da vas je kdo skoraj snel, zaprl)

Tukaj original posnetek :). Ogled na lastno odgovornost! :ninja:

In, da ne bomo še naprej hvalili druge države, kako kulturno se vozijo... ravno tako kot mi, imajo vse možno. Zato nehajte jamrat :):topic: .

Lep pozdrav in brez zamere.

Vsa čast, da je dec še živ, gledaš posnetek in večino časa je pri hitrosti 2ka na prvem mestu... :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast, da je dec še živ, gledaš posnetek in večino časa je pri hitrosti 2ka na prvem mestu... :surrender:

Če sem iskren bi 99 % avtomobilistov isto odreagiral..nepregleden ovinek in sneta sekira 200 kmh+..tukaj sploh ne gre za moraliziranje, ampak zdravo pamet(oziroma pomanjkanje le-te)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem iskren bi 99 % avtomobilistov isto odreagiral..nepregleden ovinek in sneta sekira 200 kmh+..tukaj sploh ne gre za moraliziranje, ampak zdravo pamet(oziroma pomanjkanje le-te)

Ne, sej men je jasn, tamle un avto ni bil nič kriv, se povsem strinjam... Hja, moraliziranje, da le ne bo koga sabo vzel, če se kdaj kam nalepi. Če si tako hiter kot je tale, že zdavnaj spadaš na stezo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem iskren bi 99 % avtomobilistov isto odreagiral..nepregleden ovinek in sneta sekira 200 kmh+..tukaj sploh ne gre za moraliziranje, ampak zdravo pamet(oziroma pomanjkanje le-te)

A ni na tem video Yamaha R6? V četrti prestavi pri slabih 8500 obratih/min?

Tale 'sneta sekira' je šla celih 116 km/h (če je imel serijske prenos - in še manj, če je imel kaj skrajšane).

Dajte raje uporabit zdravo pamet, preden moralizirate... :rolleyes:

Saj ne rečem, da ni bil prehiter, samo ne mi (spet) trabunjat o 200+...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še v tej temi nalepm novo tehnologijo kamere. Onoboard Valentino Rossi. Hudo za gledat :worship:

Rossi Onboard

Ja do konca bedno ane,bolš bi blo da bi bla kamera uspredi za šipco,da bi vidu kako on vidi progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni na tem video Yamaha R6? V četrti prestavi pri slabih 8500 obratih/min?

Tale 'sneta sekira' je šla celih 116 km/h (če je imel serijske prenos - in še manj, če je imel kaj skrajšane).

Dajte raje uporabit zdravo pamet, preden moralizirate... :rolleyes:

Saj ne rečem, da ni bil prehiter, samo ne mi (spet) trabunjat o 200+...

D.

Pol tistih 200+ parkat v video je blo pa najbrž 126 ;)..v tam kontekstu omenju 200+.....vem da r6-i laže števc sam za tok pa nisem vedu da za 100+ kmh...generaliziram seveda :krneki: in če ti mal zdrave pameti porabš, poštopaj koliko je rabil od tam ko ga je zagledal in mim zapelal(in se postavi v kožo avtomobilista)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni na tem video Yamaha R6? V četrti prestavi pri slabih 8500 obratih/min?

Tale 'sneta sekira' je šla celih 116 km/h (če je imel serijske prenos - in še manj, če je imel kaj skrajšane).

Dajte raje uporabit zdravo pamet, preden moralizirate... :rolleyes:

Saj ne rečem, da ni bil prehiter, samo ne mi (spet) trabunjat o 200+...

D.

Na koncu filmčka večkrat pokaže njega kako vozi R1, tudi sliko motorja.

Sicer pa tole ni bilo moraliziranje, samo 'razmišljanje na glas'.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo je to R1 za nepoznavalce

jaka78 ko se tebi kaj takega zgodi (sicer vem da se ti ne ) bi ugasnu motor pa poklical taxi pa takoj v cerkev na molitev ???? Se je pač izšlo in gremo naprej tako si je mislil ta možakar kakor mnogi ostali tukaj ko se jim to zgodi no nekateri extremi pokažejo še znake avtomobilistu ta jih ni ker se zaveda da je večinoma kriv sam.

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu filmčka večkrat pokaže njega kako vozi R1, tudi sliko motorja.

Sicer pa tole ni bilo moraliziranje, samo 'razmišljanje na glas'.

Imaš prav - R6-ka ima na obratomeru do 18k RPM...

Torej je tale 'sneta sekira' na mestu 'incidenta' šla 159 km/h (oz. 141, če je bil v tretji prestavi). Še vedno daleč od 200+.

Pol tistih 200+ parkat v video je blo pa najbrž 126 ;)..v tam kontekstu omenju 200+.....vem da r6-i laže števc sam za tok pa nisem vedu da za 100+ kmh...generaliziram seveda :krneki: in če ti mal zdrave pameti porabš, poštopaj koliko je rabil od tam ko ga je zagledal in mim zapelal(in se postavi v kožo avtomobilista)

Govoril si o konkretni situaciji, o nepreglednem ovinku in sneti sekiri z 200+... Sem skoraj vsak dan v koži avtomobilista, pa vseeno ne jemljem prednosti motoristom.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav - R6-ka ima na obratomeru do 18k RPM...

Torej je tale 'sneta sekira' na mestu 'incidenta' šla 159 km/h (oz. 141, če je bil v tretji prestavi). Še vedno daleč od 200+.

Govoril si o konkretni situaciji, o nepreglednem ovinku in sneti sekiri z 200+... Sem skoraj vsak dan v koži avtomobilista, pa vseeno ne jemljem prednosti motoristom.

D.

Če je šel v 3 - 145km/h

4 - 168km/h

5 - 187km/h

6 - 201km/h

zdej pa mi ti pojasni kako veš v kateri brzini je imel ker namreč R1 nima prikazovanje brzin oziroma če jo ima mi povej da ga poiščem na moji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav - R6-ka ima na obratomeru do 18k RPM...

Torej je tale 'sneta sekira' na mestu 'incidenta' šla 159 km/h (oz. 141, če je bil v tretji prestavi). Še vedno daleč od 200+.

Govoril si o konkretni situaciji, o nepreglednem ovinku in sneti sekiri z 200+... Sem skoraj vsak dan v koži avtomobilista, pa vseeno ne jemljem prednosti motoristom.

D.

Očitno nisi poštopal koliko časa je preteklo od tega ko ga je avtomobilisti zagledal in do takrat ko je prletel mimo(zate je tud 159 iz ovinka premalo, da bi bil lahko blo kaj druzga, kot avtomobilistova krivda)...no wori tud men so že velikrat uleteli na cesto(mel celo prometno z motorjem zaradi tega-tip iz stranske ulice zavil čez polno črto na moj pas)...se pa kdaj sam zamislu ne pa slepo trdil, da so za vse bli sam oni krivi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je šel v 3 - 145km/h

4 - 168km/h

5 - 187km/h

6 - 201km/h

zdej pa mi ti pojasni kako veš v kateri brzini je imel ker namreč R1 nima prikazovanje brzin oziroma če jo ima mi povej da ga poiščem na moji ?

1. Znam štet.

2. Video sem pogledal od začetka.

Mimogrede - kakšna prestavna razmerja pa ima tvoja R1? Po mojih podatkih ima 2004 model pri 8500 obratih:

v 3. 141 km/h,

v 4. 159 km/h,

v 5. 177 km/h,

v 6. 190 km/h,

Očitno nisi poštopal koliko časa je preteklo od tega ko ga je avtomobilisti zagledal in do takrat ko je prletel mimo(zate je tud 159 iz ovinka premalo, da bi bil lahko blo kaj druzga, kot avtomobilistova krivda)...

Nisem poštopal, ker je video vmes ustavljen in ker je v končni fazi nepomembno.

Saj nisem rekel, da ni bil prehiter - moti pa me, da nekateri tako zlahka opletate s '200+'.

no wori tud men so že velikrat uleteli na cesto(mel celo prometno z motorjem zaradi tega-tip iz stranske ulice zavil čez polno črto na moj pas)...se pa kdaj sam zamislu ne pa slepo trdil, da so za vse bli sam oni krivi ;)

Je tip morda izjavu, da si šel (vsaj) 200+?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Znam štet.

2. Video sem pogledal od začetka.

Mimogrede - kakšna prestavna razmerja pa ima tvoja R1? Po mojih podatkih ima 2004 model pri 8500 obratih:

v 3. 141 km/h,

v 4. 159 km/h,

v 5. 177 km/h,

v 6. 190 km/h,

Nisem poštopal, ker je video vmes ustavljen in ker je v končni fazi nepomembno.

Saj nisem rekel, da ni bil prehiter - moti pa me, da nekateri tako zlahka opletate s '200+'.

Je tip morda izjavu, da si šel (vsaj) 200+?

D.

Taka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo je to R1 za nepoznavalce

jaka78 ko se tebi kaj takega zgodi (sicer vem da se ti ne ) bi ugasnu motor pa poklical taxi pa takoj v cerkev na molitev ???? Se je pač izšlo in gremo naprej tako si je mislil ta možakar kakor mnogi ostali tukaj ko se jim to zgodi no nekateri extremi pokažejo še znake avtomobilistu ta jih ni ker se zaveda da je večinoma kriv sam.

Kot prvo jst ne bi šu v cerkev,ker sem Satanist.Tako,da si tuki mem udarla.

kot drugo pa verjamem,da se mi lahko tudi to zgodi a ne na tak način,da bi divjal tam,kjer ni zdravo divjati(naselja,območja za pešce,kolovzi,stranske ceste itd.)

Ti pa praviš se je pač izšlo in gremo naprej???? Naprej???? Naprej divjat??? Še enkrat ti povem na glas TIP JE TOTALEN IDIOT IN ČE BI MENI TO NARDIL,KO SEM NPR.Z DRUŽINO V AVTU,GA NAJDEM IN MU ODTRGAM TISTO BUTASTO BUČO ZA VSELEJ. Jaz sem miroljuben človek ampak ko mi kakšen tak bacil dvigne pritisk se mi pa obrne na slabo. Ne zagovarjej kretenov,da ne boš kdaj žrtev takih spak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ti povem na glas TIP JE TOTALEN IDIOT IN ČE BI MENI TO NARDIL,KO SEM NPR.Z DRUŽINO V AVTU,GA NAJDEM IN MU ODTRGAM TISTO BUTASTO BUČO ZA VSELEJ. Jaz sem miroljuben človek ampak ko mi kakšen tak bacil dvigne pritisk se mi pa obrne na slabo. Ne zagovarjej kretenov,da ne boš kdaj žrtev takih spak.

Ti samo pazi, da ne boš jemal prednosti, pa ne boš rabu nikomu 'buč trgat'... :slap:

D.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!