Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Vprašanje za Borutt-a, ali greš lahko s takim posnetkom na policijo in ovadiš kretena?
Seveda opišeš dogodek in registrsko oznako ker si videl in kot dokaz dogodka priložiš/predlagaš posnetek...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam je človek v kombiju gledal, ziher je bil na telefonu ali pa pijan ker jih je blo tok noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, 5413lvl3145 pravi:

 

 

Tudi prodajalci sadja gledajo takšne posnetke. Da ne bo zopet presenečenje in slaba volja, ko bo večja ponudba sadja od normalne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, . pravi:

Vprašanje za Borutt-a, ali greš lahko s takim posnetkom na policijo in ovadiš kretena?
Seveda opišeš dogodek in registrsko oznako ker si videl in kot dokaz dogodka priložiš/predlagaš posnetek...?

Lahko. Bi pa doživel zelo različne razlage v zvezi posnetka. V primeru prekrška ali kaznivega dejanja lahko obvestiš policijo, da ukrepa, saj si priča ali pa oškodovanec. Torej lahko predložiš dokaz (posnetek) v svoj prid, katerega policija zaseže zaradi postopka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Tudi prodajalci sadja gledajo takšne posnetke. Da ne bo zopet presenečenje in slaba volja, ko bo večja ponudba sadja od normalne. 

Krmilo pri motorju je zato, da se ga drži?!

Na motor res fino pašejo rjavi nizki čevlji:kmet:.

Ej, hude rokavice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, mu že kake 2 leti gnjavim naj si boljšo opremo nabavi, celo šuhe sem mu našel po ugodni ceni in kombinezon pa mi vedno prileti s kakšnim izgovorom :dry:

Vse kar mu je ratalo dobiti je podobleka, pa še to mu je moja bivša kupila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedaka :dry:.....sam nisem svetnik in vozim hitro ,toda po svoji strani in z varnimi prehitevanji .....zdej me pa spljuvajte kakor hočete ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Bedaka :dry:.....sam nisem svetnik in vozim hitro ,toda po svoji strani in z varnimi prehitevanji .....zdej me pa spljuvajte kakor hočete ......

Na

:SS

A je uredu

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, alko1 pravi:

Na

:SS

A je uredu

:lol1:

Lahko še videoposnetek bruhanja prosim .....pol bo v redu :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, 5413lvl3145 pravi:

 

 

Hmmmmmmm  . . . . ne bom komentiral vožnje :wallbash:

Pripomnil bom sam, če maš denar za motor, kamero in gume . . . . . pol si kupi vsaj rokavice (na posnetku 4.06) da ne fešeš revme na leni palec, zna biti zoprno v starosti :slap:

Če me kje srečaš, me pocukaj za rokav pa ti častim levi palec novih rokavic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Na katere banane misliš ? :P

Teb treba tud vse narisat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, osa rider pravi:

 

Pripomnil bom sam, če maš denar za motor, kamero in gume . . . . . pol si kupi vsaj rokavice (na posnetku 4.06) da ne fešeš revme na leni palec, zna biti zoprno v starosti :slap:

Če me kje srečaš, me pocukaj za rokav pa ti častim levi palec novih rokavic :)

Tudi na mojih najljubših rokavicah palec ven gleda. Saj imam še ene skoraj nove, pa ene za mraz, pa ene za dež ampak sem navezan nanje, pa še po nosu se lahko popraskam. Če ne bi uporabljal žmigavca bi bile še cele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede rokavičk, sem že bil na poti po nov par danes ampak sem pozabil na italjanski urnik - štacuna zaprta.

Ubistvu so ene cenejših iz louisa, znotraj pa so imele kot nekakšno "gumo" zaradi katere sem težko prijemal za ročke.

Na glavno vožnjo sem pristopil z njimi in v paniki da kaj ne zašuštram sem besno zmetal ven vso "navlako", neke spužve in latex prevleke ki so me živcirale. Tako da bi cufanje prišteval bolj mojemu ravnanju z njimi, kot z samo kvaliteto.

 

 

 

 

1 hour ago, Igi Pop said:

Tudi na mojih najljubših rokavicah palec ven gleda. Saj imam še ene skoraj nove, pa ene za mraz, pa ene za dež ampak sem navezan nanje, pa še po nosu se lahko popraskam. Če ne bi uporabljal žmigavca bi bile še cele.

Če nebi bil navezan na njih sigurno nebi 2 leti s palcem ven se vozil : D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Teb treba tud vse narisat :P

Ja, ma res! Profesionalna deformacija :cool:!

Drugače pa menim, da bi prodajalci sadja naredili veliko več koristi, če bi bolj dosledno preverjali in kaznovali druge prekrške, ne samo logično merljive (hitrost), kot napr. prepočasna vožnja, neuporaba ali napačna uporaba smernikov, napačne menjave pasov, vožnja 70 km/h po prehitevalnem pasu, početje vseh mogočih neumnosti v krožiščih, neustavljanje pešcem pred prehodi, uporaba telefona med vožnjo, pa še kaj.......

P.s.: v Vipavi, v nedeljo, smo štiri motoristi naleteli na model, ki je v krožišču vozil v napačno smer. Morali smo se ustaviti skrajno desno, medtem ko gospod sploh ni vedel, kam pelje, žena zraven pa si je pulila lase.

Če bi lahko tam pustila motor, bi ga spodila ven iz avta in mu ga  jaz odpeljala v pravo smer.

Tako pa smo samo počakali, da je odšel mimo nas, potem pa speljali naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!