Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

pred eno uro, jvalant pravi:

Tud tele je fajn gledat...  Je dobro videt fante k znajo. Jaz bi su zlo kmal u maline :)

 

 

 

k bi jest mojo kravo 1/4 tolk pelu k  teli..... sam... jebiga tale Chris Brich je pac iz nekega drugega planeta... res top filmcki od njega kaj nasi motorcki vse prenesejo mi se pa bojimo par kamnckov....... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jvalantampak tule znajo vsi in to zelo dobro , trobi pa zato ker ma težji moped pa mal več oprijema, pa ustavit se ne sme :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, DinDiin said:

Splitski MadMax se zdi angelček proti temule :D  SO ga tudi v zapor strpali, ker je bolnik.?

 Pa tale vseen tud za burek nima prot telim, mal slalomira med avti pa se duva po tazadnem naravnost, tile pa resno vozijo ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, izibajker pravi:

Tudi v te namene se da motorje uporablat 

 

Za marsikaterega iz zgornjih posnetkov bi bilo bolje, da jih tako uporabijo, kot pa da jih vozijo ... predvsem bolj varno za druge :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 12. 2020 ob 20:04, gasperX pravi:

mi se pa bojimo par kamnckov....... 

Tale korona in zapora občin je super priložnost, da si nabavte taprave motorje in raziščete Kuro tudi izven asfalta...sem skor 100 procenten, da se iz enga konca Kure da pridet na drugi konec brez asfalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Buschi pravi:

Tale korona in zapora občin je super priložnost, da si nabavte taprave motorje in raziščete Kuro tudi izven asfalta...sem skor 100 procenten, da se iz enga konca Kure da pridet na drugi konec brez asfalta.

da, sam ne smeš, men bo tut makedama zmanjkalo kmalu :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem začel na 125 sem se flajhal najprej samo po občini. Imel eno natančno karto/specialko in sem dal čez vse vasi, zaselke, gozdne poti... Po takšnih fukovcih, kot sem se takrat fural, se verjetno ne bom nikoli več. Je blo pa fajn. Ena malo drugačna plat motorizma. Tak, da ne vidim razloga zakaj ne... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi vukojebine na makedamu še nisem srečal opice...tok tok tok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Buschi pravi:

Tale korona in zapora občin je super priložnost, da si nabavte taprave motorje in raziščete Kuro tudi izven asfalta...sem skor 100 procenten, da se iz enga konca Kure da pridet na drugi konec brez asfalta.

Nau slo pr men.... Jest se zveseljem zapeljem po pesku, sam v slovenijo trenutno nemorm ;) Reaziskujem ne asvaltirane poti po avstrijski koroski ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počas se bomo na videoposnetke vrnili v tej temi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ma, ne morem takšnih posnetkov sploh gledat. Prvič, ker so budale, Drugič, ker bo nafuku en čist nedolžen(ponavadi otrok v avtu, v katerega se zapizdijo) in Tretjič, me jebe križ že mnogo let in tudi vem, kako zgledajo prehlajene ledvice, ter Četrtič, nekoč je obstajala ena stran, Rotten se ji je reklo, in tam je bilo precej nazornih, nezamegljenih slik, kak končaš, ko se z 300 zapizdiš v en avto udzad. ponavadi so prnesl tisto tamalo rostfraj trugo za dojenčke, pa so te zložili lepo not...kot tetris...

 

Hvala.

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!