Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Poglejte prvo nezgodo:

https://www.youtube.com/watch?v=PV9p254KiMM

SIcer je bil prehiter za cesto, ki jo verjetno ne pozna, bi pa omenil, da sem se s podobnim ovinkom srečal, ko sem se peljal iz Areha nazaj dol v smeri MB. Izgleda pregleden in ko najdeš linijo, se ovinek samo naenkrat zapre in ostaneš brez ceste pred seboj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Wednesday, August 24, 2016 at 16:29, Andrejcer pravi:

Izgleda pregleden ..., se ovinek samo naenkrat zapre ...

Pregleden ovinek je pregleden, kar pomeni, da vidiš konec ovinka. Na posnetku ovinek ni pregleden. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 23 August 2016 at 8:54 PM, skategrizzly said:

Si se slučajno vstal na napačno nogo danes ali kaj točno je tvoj problem? 

Meni je videoposnetek všeč. Če pač tebi ni, ga ignoriraj. 

Napišeš kaj ti je zamimivo, zakaj ti je všeč, in to je to. Posnetek je dolg 6:34 minut (če se ne motim po 2h dnevih) in se pač sprašuješ zakaj ga gledaš, kaj boš videl. 

Če ti je samo všeč bo tudi to dovolj, običajno imajo pripopani posnetki kakšno poučno noto.

Drugače pa ne rabim v to temo hodit gledat posnetkov ker jih je na youtubu čist dovolj preveč in lahko odkrivam v vsakem kaj je not in kater mi bo všeč...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, twom pravi:

Napišeš kaj ti je zamimivo, zakaj ti je všeč, in to je to. Posnetek je dolg 6:34 minut (če se ne motim po 2h dnevih) in se pač sprašuješ zakaj ga gledaš, kaj boš videl. 

Če ti je samo všeč bo tudi to dovolj, običajno imajo pripopani posnetki kakšno poučno noto.

Drugače pa ne rabim v to temo hodit gledat posnetkov ker jih je na youtubu čist dovolj preveč in lahko odkrivam v vsakem kaj je not in kater mi bo všeč...

Video ima naslov, iz katerega lahko potegneš nekaj zaključkov o čem se bo šlo, marsikateri pa ima podrobnejši opis če klikneš na "pokaži več" zavihek. Zato meni ni potrebno tukaj dodatno razlagati o čem se gre v videu in zakaj mi je všeč. Nasploh nisem nobenemu tukaj dolžan ničesar, forum me ne zavezuje, glede objav se vsak sam odloča kaj bo napisal in kaj ne. Saj si boš posnetek verjetno ogledal iz lastne radovednosti in ne zato ker je meni všeč, mar ne?

In zgolj zaradi tega ker nisem komentiral posnetka ki sem ga objavil, ne rabiš tako odreagirati. 

Kaj potem sploh počneš v tej temi, če ti je odveč?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, skategrizzly said:

 Kaj potem sploh počneš v tej temi, če ti je odveč?

Zakaj? Včasih je objavljen kakšen zanimiv ali poučen posnetek, in mi ni potrebno klikat da bom na takega naletel naključno na netu. Če mi je pa dolgčas lahko pa sam googlam in brskam po youtubu.

Moj bonton in moralne vrednote mi velevajo da če že kaj objavim da drugi vejo zakaj, in enako si želim tudi od drugih. Seveda sem se pa v svojih 45 letih naučil in sprijaznil, in pričakovanja do drugih spustil na zelo nizek nivo. Visoke zahteve imam samo še do sebe.

Me pa zgoraj zapisano ne odvrne da ne bi vsake toliko časa kakšne pikre spustil.

Tako da lahko zaključiva, pri tvojih objavah v tej temi bo vsak zase ugotovil kaj je notri in ali je kaj posebej zanimivega, pri mojih objavah bojo pa morebitni gledalci lahko prebrali razlog za objavo. Mislim da lahko s tem zaključkom zaključiva najino debato.

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, twom pravi:

Zakaj? Včasih je objavljen kakšen zanimiv ali poučen posnetek, in mi ni potrebno klikat da bom na takega naletel naključno na netu. Če mi je pa dolgčas lahko pa sam googlam in brskam po youtubu.

Moj bonton in moralne vrednote mi velevajo da če že kaj objavim da drugi vejo zakaj, in enako si želim tudi od drugih. Seveda sem se pa v svojih 45 letih naučil in sprijaznil, in pričakovanja do drugih spustil na zelo nizek nivo. Visoke zahteve imam samo še do sebe.

Me pa zgoraj zapisano ne odvrne da ne bi vsake toliko časa kakšne pikre spustil.

Tako da lahko zaključiva, pri tvojih objavah v tej temi bo vsak zase ugotovil kaj je notri in ali je kaj posebej zanimivega, pri mojih objavah bojo pa morebitni gledalci lahko prebrali razlog za objavo. Mislim da lahko s tem zaključkom zaključiva najino debato.

Znam tudi sam kdaj zapisati komentar zraven posnetka ki ga objavim, včasih to tudi storim. Tokrat se mi to pač ni zdelo potrebno. Gre se pa za to, da to ni moja dolžnost, kvečjemu moja dobra volja. Nekih pričakovanj jaz sploh ne bi imel na javnem forumu, saj lahko član postane prav vsak. Karakterno se pa ve: sto ljudi, sto čudi.

Konec debate tudi z moje strani. Gremo nazaj k videoposnetkom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vidmar j pravi:

ma to vem mi je ze tvoja povedala:winkiss:

odvisn kok jih je že predhodno pregledala :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupinske vožnje.... :twak::twak:

http://www.liveleak.com/view?i=d7a_1472694614

Pa kaj folk razmišlja (oziroma zakaj ne), da se tako postavijo..

 

On 31/08/2016 at 7:00 PM, motolover said:

 

Pretiraval na polno, itaq pod ritjo traction control, abs, itd..

Aja, če dobro pogledate, je zaviral "SAMO" na prednje kolo (poleg samega motorja, kolikor pač lahko), torej, če ne bi imel ABSa, bi verjetno končal v pesku, s sesutim motorjem.

Je pa težko rečt. (Verjetno je imel več sreče, kot znanja, vsaj na trenutek)

Popravljeno . Popravil Izek
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Izek pravi:

Skupinske vožnje.... :twak::twak:

http://www.liveleak.com/view?i=d7a_1472694614

Pa kaj folk razmišlja (oziroma zakaj ne), da se tako postavijo..

 

Pretiraval na polno, itaq pod ritjo traction control, abs, itd..

Aja, če dobro pogledate, je zaviral "SAMO" na prednje kolo (poleg samega motorja, kolikor pač lahko), torej, če ne bi imel ABSa, bi verjetno končal v pesku, s sesutim motorjem.

Je pa težko rečt. (Verjetno je imel več sreče, kot znanja, vsaj na trenutek)

Motor ima centralni ABS in ko zavira na prvo se prenaša zavorni učinek preko računalnika tudi na zadnjo .  Ni pa model rešil čisto nič , imel je samo srečo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Izek said:

Skupinske vožnje.... :twak::twak:

http://www.liveleak.com/view?i=d7a_1472694614

Pa kaj folk razmišlja (oziroma zakaj ne), da se tako postavijo..

Meni je prva stvar ki mi je prišla na misel, da bi moral vsaj eden iti na začetek ovinka in mahat da upočasni prihajajoče. So imeli vsi skupsj velik krompir da ni še kakšen priletel in snel vso skupino, tako kot je eden sredi posnetka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, twom pravi:

Meni je prva stvar ki mi je prišla na misel, da bi moral vsaj eden iti na začetek ovinka in mahat da upočasni prihajajoče. So imeli vsi skupsj velik krompir da ni še kakšen priletel in snel vso skupino, tako kot je eden sredi posnetka...

Ne počni tega nikoli če ti je življenje drago .............postavi motor na pregleden del ali pa dva če vas je več , prižgi vse 4 smernike in se umakni na varno ! 

Če pa imaš sam problem ali okvaro postavi čelado iz pred prve pnevmatike ,to je mednarodni znak za motorista v težavah , je pa tu veliko pametnih in moralnih, ki začuda tega ne vejo . 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislil da stojiš sredi ceste, ampak ob robu. Tako kot pešec. Tudi trikotnik postaviš 50 ali koliko že metrov nazaj. V tem primeru bi bil pa še pred prvo vodo/olje čez cesto.

Če se pa umikaš, se pa umakneš navzgor (če gre) in nazaj v smeri vožnje, ne naprej, ker če kaj prileti bo letelo naprej v smeri vožnje.

Lahko še enkrat... kako postaviš čelado v primeru težav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!