Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

pred 1 uro, Dr_Jakob pravi:

Pr 1:30 bi pomagalo, če bi tip zamenjal špuro in bi se prestavil na skrajno desno, pa bi se čist lepo izšlo brez bremzanja

Bučmanu na 8:50 neb pomagal sam bog. Če nimaš pameti NE bremzat, ko maš samo eno roko na krmilu, pa v nestabilni poziciji, pol si pač butl.

Vsi tile vozijo po levi strani, verjetno je to posnetek iz AUS ali NZ. Pri 1:30 si mislil rečt, da bi se tip (motorist) moral prestaviti na skrajno levo? V daljavi je videl tisti osebni avto, ki je prehiteval rumen kombi. Osebni avto je bil v "škarjah" oz. poravnan s kombijem in tip na motorju se je ustrašil in močno zabremzal. 

Pri 8:50 pa se mi zdi, da je šlo za en tak neugoden "refleks". Namreč, tip je premaknil desni kazalec (in verjetno še kakšen prst naprej) na ročico bremze, v istem trenutku pa je z levo roko spustil vizir na čeladi. Lahko da je refleks spuščanja vizirja rezultiral podoben refleks v desni roki, zato je (po nepotrebnem) stisnil bremzo in padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Quest pravi:

1:30 zaviranje. A bi mu ABS pomagal preprečiti padec?

seveda, predvsem pa butlii tišijo po ravnem, pol pa bremza na ful namest da bi se izmikal

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

seveda, predvsem pa butlii tišijo po ravnem, pol pa bremza na ful namest da bi se izmikal

A jest tole prou razumem, da se je včasih, ko še ni blo abs-a, v takih situacijah redno padalo. Danes se pa to ne more več zgodit?

Pa v tem posnetku 1:30. Je bremzal na ful samo s taprvo ali z obema bremzama? Sicer se neka dva špura kažeta...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Vsi tile vozijo po levi strani, verjetno je to posnetek iz AUS ali NZ. Pri 1:30 si mislil rečt, da bi se tip (motorist) moral prestaviti na skrajno levo?

Jap, zabrbljal levo pa desno, kot ponavadi. Skratka, prestavit bi se moral skrajno LEVO, pa bi se dobro izšlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Dr_Jakob pravi:

Jap, zabrbljal levo pa desno, kot ponavadi. Skratka, prestavit bi se moral skrajno LEVO, pa bi se dobro izšlo.

So peljali kar športno. Pa nesreča v pravi hitrosti se vidi na minutaži 1:15. Tam pri 1:30 je isti posnetek malo zumiran pa upočasnjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, izibajker pravi:

A jest tole prou razumem, da se je včasih, ko še ni blo abs-a, v takih situacijah redno padalo. Danes se pa to ne more več zgodit?

Komot se zgodi pa kaka druga pizdarija. Recimo nalet v onega spredaj. Je pa res, da vsakič ko ti na motorju ABS "strese" ročko sprednje zavore, bi imel na motorju brez ABS-a hudo veliko dela. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Komot se zgodi pa kaka druga pizdarija. Recimo nalet v onega spredaj. Je pa res, da vsakič ko ti na motorju ABS "strese" ročko sprednje zavore, bi imel na motorju brez ABS-a hudo veliko dela. 

V izogib temu so en za drugim vozili v gosjem redu, in ta nesrečnež je bil precej blizu sredine. Pa tisti avto vidi, ki mu leti v škarje... Tu je šlo za desetinko sekunde časa za odločitev kaj nardit, odvit ali bremzat. Če pa je bil res neizkušen, se mi zdi, da je malo prehitro vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

A jest tole prou razumem, da se je včasih, ko še ni blo abs-a, v takih situacijah redno padalo. Danes se pa to ne more več zgodit?

Pa v tem posnetku 1:30. Je bremzal na ful samo s taprvo ali z obema bremzama? Sicer se neka dva špura kažeta...

Niti ne, včasih smo zavore bolj pipkali. Tule vsaj po mojem ni zavedanja o spolzkem cestišču. Sedaj a je prjel obe al ne, ne bi vedu. S posnetka se lepo vidi, da zdrsne prvo kolo. Pa po mojem je to mladina, začetniki, brez iskušenj in kot si ugotovil, so si zakrivali drug drugemu pogled.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

Niti ne, včasih smo zavore bolj pipkali. Tule vsaj po mojem ni zavedanja o spolzkem...

Me pa zanima, kako so jo odnesli v tistem avtomobilu, ki ga je, ob trku v motorjem, obrnilo na streho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, izibajker pravi:

A ta Ninja ZX-10RR je ena taka raketa, s katerimi tapravi đeki dirkajo na IOM TT ?

pojma nimam... pride šele 2017 vn ... če je pa že bila na kakšni dirki pa ne vem ... pa tudi tele verjetn malo modificirajo ... zame bo do kala pa nazaj dobra :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

pojma nimam... pride šele 2017 vn ... če je pa že bila na kakšni dirki pa ne vem ... pa tudi tele verjetn malo modificirajo ... zame bo do kala pa nazaj dobra :P

Sej ne, da bi glih s tole že dirkal na TT, edin če je tok hitra, da tut cajt zavrti nazaj... Sem hotu prašat če s takim rangom bajkov (raket) tm na IOM dirkajo. Glede na to kok letijo je verjetno to to...

A sam za do kala pa nazaj je dobra? A na grobnik boš tut kej šou, kolenčnike frizirat. Povej kdaj greš pa te pridemo gledat pa navijat... :P, pa tut kak :kava: šluknt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Sej ne, da bi glih s tole že dirkal na TT, edin če je tok hitra, da tut cajt zavrti nazaj... Sem hotu prašat če s takim rangom bajkov (raket) tm na IOM dirkajo. Glede na to kok letijo je verjetno to to...

A sam za do kala pa nazaj je dobra? A na grobnik boš tut kej šou, kolenčnike frizirat. Povej kdaj greš pa te pridemo gledat pa navijat... :P, pa tut kak :kava: šluknt.

Če biMausu reku,da ga častiš z kavo,če se pelje eno turistično po grobniku še verjamem,da bi razmislu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, HD-Dyna pravi:

 

tko se mi do kala peljemo :P .. eni deli me spominjajo na vrhniški klanec :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

tko se mi do kala peljemo :P .. eni deli me spominjajo na vrhniški klanec :jezik: 

Hmmmm, po omejitvah bi reku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Hmmmm, po omejitvah bi reku :whistle:

seveda .. po omejitvah -----> motorja :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, SMX17 pravi:

Pred ali po dvojnih črtah?

odkar so dvojne črte, se še nism pelu ... jih bom nizko preletu, tko da nujo mogl rečt, da sm jih prevozu ... une pištolce pas itak merjo sam do 250 :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/19/2016 at 10:38 AM, maus said:

tko se mi do kala peljemo :P .. eni deli me spominjajo na vrhniški klanec :jezik: 

Fajn občutek je ko voziš z rezervo :P pa še mal oko na lepote pokrajine vržeš :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!