Skoči na vsebino

Predlog za male oglase


Priporočene objave

Zdi se mi dobra ideja, da bi mali oglasi imeli nekatere obvezne podatke/rubrike. Naj bo obvezna navedba najmanj letnika, števila km in cena motorja ter najmanj ena slika (v času, ko ima vsak telefon vgrajen fotoaparat to ne bi smelo biti problem). To sem videl na tujih moto forumih in se mi zdi zelo koristno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lahko bi naredili da avtor lahko oglas zbriše, jaz sem naprimer že vse prodal pa ljudje še vedno mi za stvari pišejo, ali naredit da avtor zbriše ali pa da lahko doda kakšen post da se dopiše da je prodano ali naprimer nižja cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30 January 2016 at 10:57, jany pravi:

Lahko bi naredili da avtor lahko oglas zbriše, jaz sem naprimer že vse prodal pa ljudje še vedno mi za stvari pišejo, ali naredit da avtor zbriše ali pa da lahko doda kakšen post da se dopiše da je prodano ali naprimer nižja cena.

Vem, da ni tako, kot bi moralo biti. Pride tudi vse to na vrsto. Tole je pač začasna rešitev, dokler se ne vzpostavi nov sistem.

V kolikor želiš zbrisati oglas samo pošlješ Privatno sporočilo ali Opozorilo, ki ga prejme Administrator ali Moderator, ki bo oglas zbrisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!