Skoči na vsebino

Moja Afrika 2015-2016


pik1

Priporočene objave

Excelsior (Pik1) je že skoraj v Genovi.

Kakšne so cene na trajektu?Pivo,hrana,..?

Popravljeno . Popravil Toni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Toni pravi:

Excelsior (Pik1) je že skoraj v Genovi.

Kakšne so cene na trajektu?Pivo,hrana,..?

... pivo 5 evrčkov ... viski med 4 in 6 evrov ... kava z mlekom 1.5 evra .... krosant 2 evra ... :)

... za jest med 15 in 50 evri ... :) vprašanje pa je, v katero restavracijo zaviješ ... :)

.... sicer pa zdele visim na štengah in čakam da bo tist model od kapitana parkiral ladjico ... :)

 

 

20160104_161520.jpg

pred 34 minutami, luxsa pravi:

Stari,vidm da majo kozarce pa flase iste k pr nas,clouk nebi verjeu.:eek:

... ja, največkrat so prazne ... :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

...  zdele me je pa še en prjatu klicu, pa je reku da sem ena navadna p*zda, ker ga do sedaj tle v tej temi nisem še čist nič omenjal in hvalil ... :eek: :eek: :eek:

... in tko ... torej ...  :P

.... "KMET JE CAR" !!!! :kva2:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

JOOOJ a so vsi v Moji Afriki zmrznili? Nč nouga tlelele, js pa čakam in čakam, vsakih 10 minut odprem pa pogledam, oči že imam čisto krvave, pa na jok mi gre.......

tut jest mam čustwa, tok da veste gospod Moja Afrika..hočm kak film, pa objavo, karkol :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ulala, kje vse je bila moja tačkaB) bravo in še hvala za kompenzacijo...mogoče se kdaj kje trofmo, in ob piru kako več rečemo, ali pa celo kam mahnemo skup!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, 2alsportfunatik pravi:

ulala, kje vse je bila moja tačkaB) bravo in še hvala za kompenzacijo...mogoče se kdaj kje trofmo, in ob piru kako več rečemo, ali pa celo kam mahnemo skup!

.

... ni za kej ... :)

... mi je pa res zelo prav prišla ... dejansko rabiš na takih poteh oboje ...  štender in tačko ... 

... sicer pa, prvič ko se srečava plačam pivo ... :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, runda da za rundo:)

ja vem, res prav pride, če si za ritjo ves naložen, tudi če si visok, drugače težko zlezeš dol, sploh na kakem terenu...

...zame je pa letos junija v planu moldavija in ukrajina, in romunija do tja ter bugarska za nazaj, nič tako pompoznega kot tvoj podvig, ampak če se spočiješ do takrat, se lahko pridružiš, prjatu s katerim običajno motoviliva naokoli gre zraven s super tenerejko, jaz bom pa najbrž potem afriko twin izbral, če pa še tebe zamika, osedlam tamalo pomarančo, enemu se bom pač zameril, nikol ne moreš vsem ustrežt, hehe...

V glavnem, sva na vezi!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila želja z motorjem, pa je prot konc leta že mal dopusta primanjkovalo, tako da padla odločitev-avijon pa rent a motorbike-glede na cene sva raje najela avto, marocco z motorjem pa še pride na vrsto-ni motor ampak za vtis bo vseeno ok:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, cb1300 pravi:

Bila želja z motorjem, pa je prot konc leta že mal dopusta primanjkovalo, tako da padla odločitev-avijon pa rent a motorbike-glede na cene sva raje najela avto, marocco z motorjem pa še pride na vrsto-ni motor ampak za vtis bo vseeno ok:

 

.

... stari, prva liga ... mi je lepo gledat stvari, ki vzbujajo spomine ... :P

... joooooooooj, sej jest imam tud ful enih filmčkov ... pa kaj, ko se nočjo sami od sebe skup zlimat ... :?

... ampak enga lepga dne bo tud to ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Pik1 pa ti si pravi puščavski lisjak :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem bil tudi sam presenečen nad "monotonostjo" narave, čeprav in bistvu je to nekje odraz prave Africe/Maroka, bolj kot nekje filmcki in slikice mondenih hotelčkov z bazenčki v obljudenih mestih. Se mi zdi, da je v videu nekje zajeta esenca severne Afrike. Pa koneckoncev, tja se gre vozit, in kaj češ lepšega kot po pesku in puščavi :D

Pravkar, Kmet2 pravi:

Pik1 pa ti si pravi puščavski lisjak :D

Da je lisjak smo ze prej vedli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

V bistvu sem bil tudi sam presenečen nad "monotonostjo" narave, čeprav in bistvu je to nekje odraz prave Africe/Maroka, bolj kot nekje filmcki in slikice mondenih hotelčkov z bazenčki v obljudenih mestih. Se mi zdi, da je v videu nekje zajeta esenca severne Afrike. Pa koneckoncev, tja se gre vozit, in kaj češ lepšega kot po pesku in puščavi :D

Da je lisjak smo ze prej vedli...

Ja sam nismo vedli ,da zna sred puščave pir najdet .:D............še svojega avta drugače ne najde ko pride iz trgovine :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snecer pravi:

Lušno, ampak uro na kameri pa bi lahko takoj nastavil :) 

Drugače pa fajn za pogledat, meni morda malo monotona okolica, lol :) 

.

... kamerco sem nabavil šele tik pred odhodom ... :eek:

... in nisem imel časa pregledat navodil ... :sleep2:

 

 

 

.ps.

... no, pa sej če sem pošten, je verjetno še danes ne znam nastavit ... :ninja:

... sicer pa ... čas ni moj gospodar ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

naslednjo sezono bo on vodil Survivor?

To ga vodi že sedaj večkrat...ponavad u Paklenici

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

naslednjo sezono bo on vodil Survivor?

.

... ja, sej s Stanovnikom sva se že dogovarjala ... da bi ga zamenu ... :eek:

... prav, da je že mal star za to kar počne ... pa bi rad, da ga mlajši zamenjamo ... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, pik1 pravi:

.

... ja, sej s Stanovnikom sva se že dogovarjala ... da bi ga zamenu ... :eek:

... prav, da je že mal star za to kar počne ... pa bi rad, da ga mlajši zamenjamo ... :kva2:

Ni šans ... lepo po vrsti ... zdaj si puščavski lisjak, tako da na vrsti je županovanje, potem vmes pa lahko greš na Survivor. :ras:
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo ... mi gremo bolj soft varianto ... je pa tud užitek ... :)

Je pa vse odvisno od tega kaj sploh pričakuješ od vsega skupaj.

Maja 2016 smo vsi preživeli :) 2017 Aprila do začetka Maja gremo pa verjetno spet :)

Popravljeno . Popravil Roman HD
.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

še 1x tule je link na dobrih 28 minut filmčka

Splača se pogledat, da se dobi filing, kako je v Maroku, skozi oči voznika in nekaj fotografij. Če sem jaz lahko vsaj 50x pri montaži pregledal vse skupaj, pa mi ni bilo dolgčas (pravzaprav sem bil Piku pa Menihu fouš) , verjamem da tudi vam ne bo.

Zaradi glasbe se filma ni uploudalo na Youtube (avtorske pravice, oziroma en sporen komad), vendar s klikom padeš direktno na predvajalnik.

 

https://drive.google.com/file/d/0B8qQjoaowwMSOVFodlA3MTZ2Y1U/view

ker je drive umrl ostaja samo še tale verzija :(

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!