Skoči na vsebino

Moja Afrika 2015-2016


pik1

Priporočene objave

pred 39 minutami, Toni pravi:

Spremljam ker imam v planu!Me pa zanima kakšne papirje se rabi za motor.Zavarovanje,zelena karta,...?

 

http://www.marinetraffic.com/si/ais/home/shipid:171701/zoom:10

Zavarovanje imaš že avtomatično urejeno v zeleni karti oznaka MA. Če si lastnik in ne uporabnik motorja dodatnih dokumentov ne rabiš. Poglej v moji temi: Maroko, Zahodna Sahara, Mavretanija kjer si lahko več prebereš o tem in si obenem sprintaš in pripraviš še vstopni dokument za Maroko - obrazec D-16. Če pa te bo še kaj matralo, pa samo vprašaj.

p.s. Trajekt je že pred Bacelono ali celo v luki.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Whiskey pravi:

Zavarovanje imaš že avtomatično urejeno v zeleni karti oznaka MA. Če si lastnik in ne uporabnik motorja dodatnih dokumentov ne rabiš. Poglej v moji temi: Maroko, Zahodna Sahara, Mavretanija kjer si lahko več prebereš o tem in si obenem sprintaš in pripraviš še vstopni dokument za Maroko - obrazec :eek:. Če pa te bo še kaj matralo, pa samo vprašaj.

p.s. Trajekt je že pred Bacelono ali celo v luki.

.

... tastar, sej ti veš pa skor več kt jest ... kje se trenutno nahajam .... :kva2:

... no, sicer pa ni čudno ... :eek:

... itak se mi skoz neki megli moj pogled ...

... ne vem, kaj mi tle mešajo v pijačo ... :P

 

20151212_182414.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, pik1 pravi:

.

... tastar, sej ti veš pa skor več kt jest ... kje se trenutno nahajam .... :kva2:

... no, sicer pa ni čudno ... :eek:

... itak se mi skoz neki megli moj pogled ...

... ne vem, kaj mi tle mešajo v pijačo ... :P

 

20151212_182414.jpg

ekola, to je pa afriški virus, če ne boš pridno razkuževal želodca boš vedno bolj tako vidu. Dej razkuži čimprej, pa še enga namesto mene. Zgubit (se ne moreš) pa tut nimaš kej, kot si opazu, vsi vejo kje si :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pik1: Zdle boste še mal čakal, da se domorodci vkrcajo. Meglena slika mi da mislt, da sta s flaško sama na decku 8 ali 6. Si že šel kaj pogledat Alaha v molilnico? No, še tale večer preživiš :alko: , jutri pa cajtanje do pristanka :kava:  Meni je na prvi solo varianti delal družbo Refošk in Poljaki :drunk:  V drugo pa sem imel srečo, da je bil zraven Marči :beer2:  WiFi-ja je dovolj po Maroku, pa se še kaj javi. Če ti bo šlo na jok, pa ti podložim svojo ramo :cool:

pred 1 uro, Toni pravi:

Hvala! Planiramo za 1. Maj.

LP

Če se boste peljali dol s trajektom GNV (Grandi Navi Veloci: Genova-Tangier Med - isto kot Pik), potem boste imeli možnost pregleda dokumentov in določitev CIN številke v pasport že na trajektu. In to mogoče že pred Barcelono, ali pa po izplutju. Itak so skozi informacije po razglasu kjer ti povejo v katerem decku in kje je maroška policija & support na ladiji.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, pik1 pravi:

... no, prva noč je minila zelo mirno ... mirno morje ... mirno spanje ... :P

... bi ga šel mal pogledat ... ampak nas ne spustijo nič v spodnje prostore ... :ninja:

WebCam iz Gibraltarja kaže same črne oblake, pa niti ne preveč razburkan morje. Tudi satelitska slika oblačnosti kaže večjo oblačno fronto katera se je začela šele valiti skozi. Prvih nekaj dni bo pestrih in poscanih. Veliki Atlas pa v snegu.

Premal si bil tečen. Med postankom v Barceloni imaš možnost za kake dobre pol ure it do motorja, če že kaj rabiš. Drgač naj ti bo šank ta haub prjatu. Čene se začne ura nazaj vrtet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, hajoktejn pravi:

Sm že fouš; naum več spremljal :P

.

... čaki no ...  :eek:  off road-i in peskovniki šele pridejo na vrsto ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

... čaki no ...  :eek:  off road-i in peskovniki šele pridejo na vrsto ... :kva2:

Komi čakam :glare: :P 

Uživajta ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, hajoktejn pravi:

Komi čakam :glare: :P 

Uživajta ;)

.

... tud jest ... :D

... čeprav imam že mal "desert fber" :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

... tud jest ... :D

... čeprav imam že mal "desert fber" :kva2:

Talepš še pride; pobiranje mopeda (tapetnajstič), pa odkopavanje, pa šraufarija v pesku k ti škripa med zobmi pa drgne med nogam; tko, fino. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... pa tiste "prigode" po peskovnikih bodo bolj zanimive na filmčkih kot pa na fotkah ... tko da .. :eek:

... tist bo pa pol k se vrnem v Lj ... :D

... če me bo Źan še to nauču ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, motolover pravi:

Motor malo zamaži, da ti ga ne ukradejo, ker je kot iz trgovine!

.

... stari, v prihodnjih dneh prihaja na vrsto prah in ostalo kar paše zraven ... :eek:

... sicer pa ... imam rad čist motor ... :sleep2:

... ker sem urejen starejši gospod iz Evrope ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, pik1 said:

.

... sem čist nehu alkohol pit .... :eek:

... tko da ... :sleep2:

Stari ne se hecat,valda se ga bos ene parkrat nafuku,drgac vasa sploh nou verjela da si biu u moja Afrika.:eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Cartman pravi:

S cim se pa menih podi po afriki? Ta motouganka je prehuda zame. Uzivajta dalje! 

A rabiš špegle  ,je pa res do Viskija je vsak dober , tle pa se uporabljajo legende.11 zmag na Baji 1000  in to je  HONDA XR 650 R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, menih said:

A rabiš špegle  ,je pa res do Viskija je vsak dober , tle pa se uporabljajo legende.11 zmag na Baji 1000  in to je  HONDA XR 650 R

HeHe. Spegle mam tolk debele de so verjetno neprebojni. Gledal sm ce je morda predelana dominatorca, na XR res nism pomislil! 

 

Srecno pa gas do daske! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!