Skoči na vsebino

KTM 790/890 ADVENTURE S/R, DUKE in SMT


Kmet2
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Uporabna stran s pojasnili, slikami itd modifikacij in dodatne opreme: KLIK

890R.jpg.0c84d9970af721dd20ac0060861c5214.thumb.jpg.630e3b2600b1c34e17a0af76cab49641.jpg

Priporočene objave

pred eno uro, Ferrarist pravi:

Misliš da bo zamenjal 690tko?

Jp ,takle bo ko ga bomo zajahal :D

1462993_10152073575633769_770989870_n.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, kasti pravi:

990 SMT photoshop.

Ja špekulacije so ampak kjer je dim je tudi ogenj......prenovili so vse modele pa mislim da bodo tud malega ADV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim. O tem nabijajo zadnjih 7 let, pa niso še niti blizu.

Očitno je tržišče premajhno, peščica zanesenjakov pa predeluje 690 v adv.

Pa V2 ni majhen, 990 (in še prej 950) ADV so že imeli, pa jih ne delajo več. Verjetno je kakšen razlog za to.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, franc pravi:

Dvomim. O tem nabijajo zadnjih 7 let, pa niso še niti blizu.

Očitno je tržišče premajhno, peščica zanesenjakov pa predeluje 690 v adv.

Pa V2 ni majhen, 990 (in še prej 950) ADV so že imeli, pa jih ne delajo več. Verjetno je kakšen razlog za to.

lp

Men je bil 990 eden boljših motorjev ,razlog pa je po moje preprost "sledenje trendom in tehnološkem napredku" pa naj to pomeni karkoli . 

V Sloveniji pa je trg nasploh premajhen in nas avstrijci bolj kot ne ignorirajo,še sreča da imamo v Kopru Alena,ki je res z dušo pri teh KTM-jih kljub stalnem šikaniranju iz strani Avstrijcev....podatek ki sem ga prebral v zadnji reviji motosi je 4 motorji 1190ADV in 4 motorji 1050ADV ,toliko je po uradnih podatkih prodanih motorjev v slo ,od tega imam sam 2 pa še forumaš Pjotr in lukec po enega ter Dark ......vrjetno je še kakšen pripeljan iz tujine.

So pa do zdaj to meni motorji pisani na kožo pa sem jih imel že več kot 20 različnih ,do nadaljnega ostajam na KTM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

...podatek ki sem ga prebral v zadnji reviji motosi je 4 motorji 1190ADV in 4 motorji 1050ADV ,toliko je po uradnih podatkih prodanih motorjev v slo ,od tega imam sam 2 pa še forumaš Pjotr in lukec po enega ter Dark ......vrjetno je še kakšen pripeljan iz tujine.

En je še, zahvaljujoč Kmetu,  Sebastjanov :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod "tržišče" nisem mislil Slovenijo (za nas se jim komaj splača prevesti navodila) . Ampak "tržišče" "ADV" motorjev, kakor vem se prodajajo edino če imajo 100+ konj in prek 1000 kubikov (da to niso ravno ADV motorji je pa tako ali tako nepomembno, važno je da zgledajo "avanturistično" ) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, franc pravi:

Dvomim. O tem nabijajo zadnjih 7 let, pa niso še niti blizu.

Očitno je tržišče premajhno, peščica zanesenjakov pa predeluje 690 v adv.

Pa V2 ni majhen, 990 (in še prej 950) ADV so že imeli, pa jih ne delajo več. Verjetno je kakšen razlog za to.

lp

To je mali ADV z lc4 mašino. Do V2 mu manka V pa 1 cilinder...

 

KTM640LC4Adventure-449_1.jpg

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo tisti na (čisto) zgornji sliki je V2, takega kot je na tvoji sliki pa KTM nekako noče več delat (zakaj tudi meni ni jasno, kolikor je "častilcev" po forumih bi ga morali v trenutku razprodati) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Men je bil 990 eden boljših motorjev ,razlog pa je po moje preprost "sledenje trendom in tehnološkem napredku" pa naj to pomeni karkoli . 

V Sloveniji pa je trg nasploh premajhen in nas avstrijci bolj kot ne ignorirajo,še sreča da imamo v Kopru Alena,ki je res z dušo pri teh KTM-jih kljub stalnem šikaniranju iz strani Avstrijcev....podatek ki sem ga prebral v zadnji reviji motosi je 4 motorji 1190ADV in 4 motorji 1050ADV ,toliko je po uradnih podatkih prodanih motorjev v slo ,od tega imam sam 2 pa še forumaš Pjotr in lukec po enega ter Dark ......vrjetno je še kakšen pripeljan iz tujine.

So pa do zdaj to meni motorji pisani na kožo pa sem jih imel že več kot 20 različnih ,do nadaljnega ostajam na KTM :D

mam enga več kt ti.......:ras:

Popravljeno . Popravil lukec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, lukec pravi:

mam enga več kt ti.......:bum:

Se pravi maš 3 ktm,pravi častilec bi rekel Franc:P

pred 2 urami, Ferrarist pravi:

En je še, zahvaljujoč Kmetu,  Sebastjanov :D

Sem pozabil da sem ga speljal bmflarjem:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Men je bil 990 eden boljših motorjev ,razlog pa je po moje preprost "sledenje trendom in tehnološkem napredku" pa naj to pomeni karkoli . 

V Sloveniji pa je trg nasploh premajhen in nas avstrijci bolj kot ne ignorirajo,še sreča da imamo v Kopru Alena,ki je res z dušo pri teh KTM-jih kljub stalnem šikaniranju iz strani Avstrijcev....podatek ki sem ga prebral v zadnji reviji motosi je 4 motorji 1190ADV in 4 motorji 1050ADV ,toliko je po uradnih podatkih prodanih motorjev v slo ,od tega imam sam 2 pa še forumaš Pjotr in lukec po enega ter Dark ......vrjetno je še kakšen pripeljan iz tujine.

So pa do zdaj to meni motorji pisani na kožo pa sem jih imel že več kot 20 različnih ,do nadaljnega ostajam na KTM :D

trg včasih kaj spregleda, ali zaradi antipropagande, ali renomeja

ko slišiš ktm, to pač ne povežeš z neko moto udobno zadevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

trg včasih kaj spregleda, ali zaradi antipropagande, ali renomeja

ko slišiš ktm, to pač ne povežeš z neko moto udobno zadevo

Si že peljal 990ADV 1190ADV 1050ADV ali 1290ADV .......ne bom čakal odgovora ker nisi ,ko boš boš KTM povezoval tako ....KTM faak kak dobr motor...........Versys faak kero sranje.....pa tuki je vklučeno udobje,zavore,ciklistika itd....sam lahko to povem ker sem peljal vse ti lahko to povem iz prve roke!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

Si že peljal 990ADV 1190ADV 1050ADV ali 1290ADV .......ne bom čakal odgovora ker nisi ,ko boš boš KTM povezoval tako ....KTM faak kak dobr motor...........Versys faak kero sranje.....pa tuki je vklučeno udobje,zavore,ciklistika itd....sam lahko to povem ker sem peljal vse ti lahko to povem iz prve roke!

nisi razumel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snecer pravi:

nisi razumel

Za razliko od tebe sem razumel sam sem se naredu mal takšnega kot ti.......razumem snecer da KTM povezujejo z hard enduro ,hard terenom ,kamni,blatom kar nima nič veze z ADV segmentom in njegovim udobjem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, vandrovec pravi:

Iz Wikipedije:

"KTM  podjetje je znano po motokros (izvencestnih) motorjih, v zadnjem času so začeli proizvajati tudi cestne motorje, načrtujejo tudi športni avtomobil."

Wikipedija je mal za časom ostala se ti ne zdi ,avto imajo že par let,cestni motorji pa tud ....in tudi v SS segmentu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Si že peljal 990ADV 1190ADV 1050ADV ali 1290ADV .......ne bom čakal odgovora ker nisi ,ko boš boš KTM povezoval tako ....KTM faak kak dobr motor...........Versys faak kero sranje.....pa tuki je vklučeno udobje,zavore,ciklistika itd....sam lahko to povem ker sem peljal vse ti lahko to povem iz prve roke!

990 Sem in žal ti moram povedat, da ni udoben (ni turer), mi je pa všeč kot motor, da ne bo kdo kaj narobe razumel. Je pa motor, ki potrebuje nego. Ostalih nisem vozil in čakam, da mi daš en krog ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, gift pravi:

990 Sem in žal ti moram povedat, da ni udoben (ni turer), mi je pa všeč kot motor, da ne bo kdo kaj narobe razumel. Je pa motor, ki potrebuje nego. Ostalih nisem vozil in čakam, da mi daš en krog ;)

 

Ni problema,990 je meni bil tops motor v vseh pogledih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!