Skoči na vsebino

KTM 790/890 ADVENTURE S/R, DUKE in SMT


Kmet2
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Uporabna stran s pojasnili, slikami itd modifikacij in dodatne opreme: KLIK

890R.jpg.0c84d9970af721dd20ac0060861c5214.thumb.jpg.630e3b2600b1c34e17a0af76cab49641.jpg

Priporočene objave

1 hour ago, sesir said:

Ni še znana cena za R ?

Tako pameten in razgledan na vseh podrocjih a da bi uporabil internet in ugotovil, da Ra se ni do tu pa se ni ratalo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Nightmare pravi:

Tako pameten in razgledan na vseh podrocjih a da bi uporabil internet in ugotovil, da Ra se ni do tu pa se ni ratalo? 

1 ni zame!

2.frend bo pač spet kupil novega pri nas in sva se menla in sem reku,da Seles na forumu in da bom vprašal ceno pri nas ...

3.cene novih moj google ne potegne...nikoli lastil novega motorja.. 

4.Da uvoznik ve približno ceno...kot je en napisal pred teboj...cca 1500 do 2000 dražje...po logiki bi to mogu takoj napisat Seles oz dati on približno cifro...

5.se Ktm jebe za človeka,ki vsakih par let kupi v Sloveniji v trgovini nov mopi?

6.Mogoče si zato nikoli nisem lastil novega...nisem hotu vsaj 2000 več dati,da bi prišu po nov mopi v trgovino in prenašal to,da se trgovcu jebe zame...Raje kupo par mesecev starega,ceneje in dobil ob nakupu poleg še kavico in v dobro voljo spravil prodajalca,ko se znebu jajce.. 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nightmare pravi:

In kako naj bi prodajalec vedel ceno novega Ra, ce ta se niti ni na vidiku? 

 

Kot jo zvedo uvozniki drugih firm.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nightmare pravi:

In kako naj bi prodajalec vedel ceno novega Ra, ce ta se niti ni na vidiku? 

 

Napiši ceno za navadnega, črko R mu sprintam pa za 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep k svina :D

IMG_20180420_150032.thumb.jpg.ebce363365bd27aae65e0987567375ab.jpgIMG_20180420_150022.thumb.jpg.bcad6dcda47c1a2330daa443b16a0816.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo si preberite temo o ktm podpori kupcem ,potem pa v nakup, so zelo mačehovski tej jodlarji mamu jim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Napiši ceno za navadnega, črko R mu sprintam pa za 100€

Z lahkoto dobiš 100eu,še gume so lahk ta klump...sam bremze in vilce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kogar zanima testni 790, bo na voljo tukaj:

KTM-ovci in KTM-ovke !!!!!!

Vabljeni na 3.KTM team meeting 2018

KDAJ:
V soboto 19.5.2018 od 9h 

KJE:
Axle K7 Koper, Kolodvorska cesta 7

KAJ SE BO DOGAJALO:
-zbor od 9h naprej
-TESTNE vožnje z novim KTM DUKE 790 in SUPER DUKE 1290 GT
-Panoramska vožnja po obali in zaledju (ŠTART ob 11h)
-Tekmovanje v........... (naj bo presenečenje)

Za hrano in pijačo bo poskrbljeno


Vabljeni !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, zgleda nebojo isto zajebal kot 1050 ki je bil, in 1090, ki je,  brez ovinkastega ABS.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

 

Uf uf kakšne fotografije spet.... motor leti čez skale itd ...... po malo slabšem terenu sem se zapeljal pa se je razfukal cel zadnji konec , počila prva šipa , ki jo pod garancijo Jodlarji mačehovski spet ne priznajo itd ....... 

Ko kakšen zelenček to gleda res misli ,da bo kupil motor za v žbunje ..........jajca!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Uf uf kakšne fotografije spet.... motor leti čez skale itd ...... po malo slabšem terenu sem se zapeljal pa se je razfukal cel zadnji konec , počila prva šipa , ki jo pod garancijo Jodlarji mačehovski spet ne priznajo itd ....... 

Ko kakšen zelenček to gleda res misli ,da bo kupil motor za v žbunje ..........jajca!!!

a to 790?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

a to 790?

 

Vsak jodlarski jajc !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Vsak jodlarski jajc !

Če vzameš v obzir, da je reklama za 790 Adventure, pa zgolj mnenje Bircha (saj vemo da on ne uveljavlja nobene garancije pa vrže moped stran) je objava namenjena samo in zgolj vtisu kako leti.

Vse ostale frustracije in problemi (nezadovoljstvo in pohvale), pa predlagam da se vpišejo v naslednjo temo:

oziroma v temo za konkreten moped. Verjamem, da z 790 Adventure nimaš prav nobenih problemov.

ps. tudi jaz napišem vse "errorje" ali pohvale za odpravo le teh v zato namenske teme.

Hvala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teža 200 kil ready to ride... meh. Bo treba kak RFR poiskat.

 

Motor za v žbunje je EXC. In 690. RFR definitivno. Vse ostalo so v plastično šminko in marketinško nabijanje zavite krave, ki se prodajajo za miss Universe. Pri konkurenci je običajno še malo slabše - njihove krave so vsaj 20 kil težje že v štartu.

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pa zgolj mnenje Bircha

Birch je plačan zato, da reklamira KTM. Krave, s katerimi vozi naokoli so pa obrane do kosti da se prihrani kaka kila. Celo Bircha jebe gravitacija... sicer precej manj kot navadne Janeze, ga pa vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Teža 200 kil ready to ride... meh. Bo treba kak RFR poiskat.

 

Motor za v žbunje je EXC. In 690. RFR definitivno. Vse ostalo so v plastično šminko in marketinško nabijanje zavite krave, ki se prodajajo za miss Universe. Pri konkurenci je običajno še malo slabše - njihove krave so vsaj 20 kil težje že v štartu.

Birch je plačan zato, da reklamira KTM. Krave, s katerimi vozi naokoli so pa obrane do kosti da se prihrani kaka kila. Celo Bircha jebe gravitacija... sicer precej manj kot navadne Janeze, ga pa vseeno.

Ne vem kaj ga jebe, ker ga ne poznam, vem pa da občasno žene 1150 skozi Avstralsko đunglo, da je njegove videe lepo pogledati in mene kot gledalca, ki se ne bom nikoli s tem ukvarjal, samo zabava.

Poleg tega v tej temi, čakamo 790 ADV in tule je malce updejta v tej smeri. Simpl nič več in nič manj.

Vse ostale frustracije, ki pa se ne tičejo tega modela, pa žal niso zaželjene.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Teža 200 kil ready to ride... meh. Bo treba kak RFR poiskat.

 

Motor za v žbunje je EXC. In 690. RFR definitivno. Vse ostalo so v plastično šminko in marketinško nabijanje zavite krave, ki se prodajajo za miss Universe. Pri konkurenci je običajno še malo slabše - njihove krave so vsaj 20 kil težje že v štartu.

No ,da ne bom zagriženega KTM- jovca zmotil bom dodal samo še to . 

Točno tako jskrablin , samo tega cestni dečki ne vejo in mastrubirajo na te krave . 

Vse kar se danes naredi od 790 naprej so jajca in to težka , šele , ko greš malo ven iz svojih plank se to vidi in dojameš ,do takrat pa naštevaš kaj vse se ti je od kratic vkloplo in kaj vse ima ,da še naštet ne znaš .....

Poin je ko ti sredi vukojebine , ko ti elektronika jebe ježa , lepo povejo ,da ti pa tam ne morejo pomagat , res , neprecenljivo . 

In zato so tudi ta model v tej temi popolna jajca , narejena za šmekerje , poleg pa še mačehovski odnos do kupca , ko jim testiramo modele ...fuj !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

No ,da ne bom zagriženega KTM- jovca zmotil bom dodal samo še to . 

Točno tako jskrablin , samo tega cestni dečki ne vejo in mastrubirajo na te krave . 

Vse kar se danes naredi od 790 naprej so jajca in to težka , šele , ko greš malo ven iz svojih plank se to vidi in dojameš ,do takrat pa naštevaš kaj vse se ti je od kratic vkloplo in kaj vse ima ,da še naštet ne znaš .....

Poin je ko ti sredi vukojebine , ko ti elektronika jebe ježa , lepo povejo ,da ti pa tam ne morejo pomagat , res , neprecenljivo . 

In zato so tudi ta model v tej temi popolna jajca , narejena za šmekerje , poleg pa še mačehovski odnos do kupca , ko jim testiramo modele ...fuj !!!

Ne gre se za zagriženega KaTeeMovca...se bojim da si bolj ti. Gre se za urejene teme. Da lahko se napiše kot piše @jskrablinpač ima nekaj izkušenj, vsekakor pa vem da ti , pa niti jaz ne nabijava brezpotij s teškimi kravami.

A je težko razumeti, da bi rad imel urejene teme?

Vsak moped ma svojo, razumem da lahko napišeš nekaj kotra mopedu, seveda pričakujem da navajaš neka dejstva (pa četudi izmišljena) Ampak moji in tvoji problemi s KTM servisno podporo, uveljavljanjem garancij itd res ne pašejo tule. Je dovolj odprtih tem, kamor lahko svoj gnev izliješ. Verjetno to razume tudi @jskrablin pa še kdo drugi.

Ampak gospoda, če se nekoliko poglobite v to kaj je 790 ADV, ki ga nihče ni vozil in uporabite malo domišljije, kar je Birch zapiisal, da 790 predstavlja dober kompromis med 450 in 1150 ja, mu verjamem. Vse ostalo, kdaj, crkne, kako crkne in kdo probleme odpravlja...bodo tu pisali lastniki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chris Birch že preganja novega 790 Adventure po Sardiniji :)

KTM chose its EUROPEAN ADVENTURE RALLY as the event to provide an exclusive first look at the 2019 KTM 790 ADVENTURE R.

The all-new parallel-twin powered ADVENTURE bike has been developed in tandem with KTM’s latest Dakar-winning weapon, the KTM 450 RALLY, to be the link between its enduro bikes and street range in 2019.

KTM 790 ADVENTURE R HIGHLIGHTS:
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Utilizes new KTM LC8c 799cc parallel twin engine, tuned for a wider spread of torque when compared with KTM 790 DUKE
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Over 400 km fuel tank range – for real exploring
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Low seat height for ultimate control in all situations
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Low-slung fuel tank for optimum center of gravity
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Fully adjustable WP suspension front and back with long travel and PDS for the shock absorber
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Radial mounted, 4-piston front brake calipers with ABS and offroad ABS options
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Adjustable ergonomics to match the rider and the riding situation
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Spoked wheels in true offroad sizes for optimum tire choice
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ LED lights all over
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Full suite of electronic rider aid options, including lean angle sensitivity and ride mode technology
25aa.png?_nc_eui2=AeGBW8pdgn-3OmCzyBg__4▪️ Wide range of official KTM PowerParts developed alongside to complement any journey

36307355_2016229785114801_9130471039543803904_o.jpg

36319074_2016229685114811_7923368058641448960_o.jpg

36225273_2016229431781503_6071331169369063424_o.jpg

36303271_2016229861781460_801162935740137472_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ne gre se za zagriženega KTMjevca...se bojim da si bolj ti. Gre se za urejene teme. Da lahko se napiše kot piše @jskrablinpač ima nekaj izkušenj, vsekakor pa vem da ti , pa niti jaz ne nabijava brezpotij s teškimi kravami.

A je težko razumeti, da bi rad imel urejene teme?

Vsak moped ma svojo, razumem da lahko napišeš nekaj kotra mopedu, seveda pričakujem da navajaš neka dejstva (pa četudi izmišljena) Ampak moji in tvoji problemi s KTM servisno podporo, uveljavljanjem garancij itd res ne pašejo tule. Je dovolj odprtih tem, kamor lahko svoj gnev izliješ. Verjetno to razume tudi @jskrablin pa še kdo drugi.

Ampak gospoda, če se nekoliko poglobite v to kaj je 790 ADV, ki ga nihče ni vozil in uporabite malo domišljije, kar je Birch zapiisal, da 790 predstavlja dober kompromis med 450 in 1150 ja, mu verjamem. Vse ostalo, kdaj, crkne, kako crkne in kdo probleme odpravlja...bodo tu pisali lastniki.

Še za vmes....Birch je na plačilni listi KTM.....vrjetno je brezpredmetno pisat, zakaj nekdo nekaj hvali.

Omenil si, da ga še nihče ni vozil, a prav ti si tisti , ki iz grafkov delaš zaključke o motorju.

Jaz imam v garaži tretjega KTM ADV zato mi ne pravljic govorit.....

Jaz mu ne vrjamem nič!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

Še za vmes....Birch je na plačilni listi KTM.....vrjetno je brezpredmetno pisat, zakaj nekdo nekaj hvali.

Omenil si, da ga še nihče ni vozil, a prav ti si tisti , ki iz grafkov delaš zaključke o motorju.

Jaz imam v garaži tretjega KTM ADV zato mi ne pravljic govorit.....

Jaz mu ne vrjamem nič!!

a je kje pisanje, da mu kaj verjamem, da sm testiral, ali sem samo pisal o članku in testiranju prvih prototipov?

Serijski pride tak al tak naslednje leto.

Malo preberi, kdo kaj napiše potem pa udrihaj po vsem. Predvsem pa po neumnih in nesposobnih članih MSja. Sicer pa veš, kje bo debata pristala, ko bomo začel med seboj obračunavat. a ne :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!