Skoči na vsebino

Sledilnik za motor


Priporočene objave

Teme že obstajajo, pobrskaj tule:

ali

ali

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Igi Pop pravi:

Ne rabim sledilca, itak zmeraj pridem nazaj domov.

zato, da najdeš motor, če si biu prejšnji dan pijan .. štekaš :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

zato, da najdeš motor, če si biu prejšnji dan pijan .. štekaš :P

 

...odličen odgovor...

.... k če ti ga hočejo ukrast... ti tut sledilnik nič ne pomaga..  :D

... niti stezosledec... niti vedeževalka.... 

pred 13 urami, Igi Pop pravi:

Ne rabim sledilca, itak zmeraj pridem nazaj domov.

... da razčistimo pojme:

Sledilec:

...oseba ki sledi nekoga..  (verjetno žena)

Sledilnik:

...naprava s katero lahko sledimo določeno stvar/osebo...

:P

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zivnorc pravi:

...odličen odgovor...

.... k če ti ga hočejo ukrast... ti tut sledilnik nič ne pomaga..  :D

... niti stezosledec... niti vedeževalka.... 

... da razčistimo pojme:

Sledilec:

...oseba ki sledi nekoga..  (verjetno žena)

Sledilnik:

...naprava s katero lahko sledimo določeno stvar/osebo...

:P

Žena = Sledilka !

Če pa imaš sledilca, si ga pa najebu....  Aja, po nedelji ne več :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Zivnorc pravi:

... ka... si se žene losu  :huh:

Yp, tvoje, k te po ulci išče peš ... ne ve da si ti z biciklom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši sledilec je kasko:)

Ima pa KTM neko satelitsko varianto ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Najboljši sledilec je kasko:)

Ima pa KTM neko satelitsko varianto ....

Dobr satelitski sledilec dobiš za 200 € lahko ga daš na avto ali moped, kasko - sledilec, ne vidim povezave, če ti moped ukradejo dobiš okoli 70 % denarja nazaj od tega kolikor si ga plačal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sayo pravi:

Dobr satelitski sledilec dobiš za 200 € lahko ga daš na avto ali moped, kasko - sledilec, ne vidim povezave, če ti moped ukradejo dobiš okoli 70 % denarja nazaj od tega kolikor si ga plačal

Sayo,karikiral sem :)Je Pa Odvisno Kako Zavaruješ Motor,sam Imam Zavarovano Tudi Vso Dodatno Opremo Ki Nanese Za Enga Versysa:PTako Sem Moral Priložiti Tudi Vse Račune Le Te In Seveda Temu Primerno Je Tudi Plačilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, I30 pravi:

a se je temu :kmet: čist zmešal? kako to neki z velkimi začetncam piše?:?

Telefonu ne men dedi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole si poglejte: SPOT

Zadevo uporablja veliko popotnikov in tudi na IronButtu je obvezna, če se ne motim. Fino je, ker se da na netu spremljati/slediti in ima tudi funkcijo I'm O.K. , ki jo pritisneš da svojci vidijo, da je s teboj vse v redu. Ima še kar nekaj funkcij, kot je Distress Call, ki gre direktno lokalni policiji ali reševalcem in podobno.

Če bo kdo nabavljal, gremo lahko v skupinski nakup, jaz bom to najverjetneje vzel za ture, nekaj dodatna varnost ne škodi, sploh če voziš solo kje po brezpotjih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, motolover pravi:

Tole si poglejte: SPOT

Zadevo uporablja veliko popotnikov in tudi na IronButtu je obvezna, če se ne motim. Fino je, ker se da na netu spremljati/slediti in ima tudi funkcijo I'm O.K. , ki jo pritisneš da svojci vidijo, da je s teboj vse v redu. Ima še kar nekaj funkcij, kot je Distress Call, ki gre direktno lokalni policiji ali reševalcem in podobno.

Če bo kdo nabavljal, gremo lahko v skupinski nakup, jaz bom to najverjetneje vzel za ture, nekaj dodatna varnost ne škodi, sploh če voziš solo kje po brezpotjih.

Če boš nabavljal sem zraven ,samo povej mi trr pa ti nakažem,hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz bi šel na drugo varjanto, recimo dobre pou kile, rajši več kot manj C4 v okvir motorja in vezano na en telefon da ko kličem ali prožim na daljavo da gre vseskupaj v luft :D  Je pa princip če že jaz nimam motorja niti ti ga ne boš imel :D  Pa tam ki je ognjemet tam je tvoj motor :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, jany pravi:

Jaz bi šel na drugo varjanto, recimo dobre pou kile, rajši več kot manj C4 v okvir motorja in vezano na en telefon da ko kličem ali prožim na daljavo da gre vseskupaj v luft :D  Je pa princip če že jaz nimam motorja niti ti ga ne boš imel :D  Pa tam ki je ognjemet tam je tvoj motor :D 

preberi si članek v linku  ... tudi če cel okvir uliješ iz bumbuma je signal blokiran , motor pa razstavljen..

se mi počasi dozdeva , da prihaja v igro spet mehanska zaščita ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/18/2015 at 7:00 PM, motolover said:

Zadevo uporablja veliko popotnikov in tudi na IronButtu je obvezna, če se ne motim. Fino je, ker se da na netu spremljati/slediti in ima tudi funkcijo I'm O.K. , ki jo pritisneš da svojci vidijo, da je s teboj vse v redu. Ima še kar nekaj funkcij, kot je Distress Call, ki gre direktno lokalni policiji ali reševalcem in podobno.

Ti iz izkušenj povem, da zadeva niti ni toliko fajn, kot se zdi na prvi pogled.

Funkcija 'ok' je sicer super, samo če le to 'moraš' uporabiti se verjetno nahajaš daleč od civilizacije in marsikdaj je boljše, da tvoji domači pojma nimajo, kje si, kakor da na 'google maps-u' gledajo, kje si vozil in kje si si postavil šotor - predvsem če gre za res odročne kraje, kjer tvoji domači mislijo, da te bodo požrle živali ali pa ljudožerci.
Marsikje tudi signala ni ali pa ostaneš brez baterije in spot ne dela, včasih se več dni ne premakneš ali pa pozabiš pritisnit gumb 'ok' in je doma cela panika, kaj se dogaja. 
Je pa tipka 's.o.s.' verjetno izjemno uporabna, v kolikor se znajdeš sredi ničesar in nujno potrebuješ pomoč.

Poleg tega pa meni niti najmanj ne sede, da 'vsakdo' ve, kje se vozim, kje jem, kje spim in kam grem na wc... tak da če kdo rabi relativno nov (kupljen letos junija v Avstriji) ter dobro ohranjen spot (z veljavno naročnina do konec junija 2016), ga prodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!